Когато ви се прияде нещо.............

  • 4 388
  • 81
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29
По време на  бремеността хапвате ли си от всичко,което ви се прияде? Защото на мен всеки ден ми повтарят хапни си,че да не му стане нещо на бебето или пък - ако ми се е прияло и не съм си била кусала можело за където се пипна да се появи белег на бебето на това което ми се е прияло. Моля,споделете вашето мнение.Вярвате ли на подобни твърдения?

# 1
  • Мнения: 1 006
Аз си опитвам от всичко което видя и ми се прияде,но не заради някакви такива приказки,а защото съм си много пущелива,още от преди да забременея.

# 2
  • Мнения: 992
Да, хапвам всичко което ми се прияде,
но не защото така трябва или да не се появи белег, а защото ми се яде.
Това, че ако ти се прияде нещо и се пипнеш някъде ще се появи белег или петно, не го вярвам много.

# 3
  • Мнения: 3 360
Да ти кажа аз и без да съм бременна си хапвам,когато ми се прииска нещо! Joy/то и  за това съм толкова тежичка hahaha де../А през бременносттите ми никога не съм се съобразявала ,още по-малко пък вярвала , на такива "бабешки "деветини-дрън-дрън Crazy

# 4
  • Мнения: 161
Моето мнение е, че това са глупости. От "хапни си,че да не му стане нещо на бебето" качих 30 кг. Но, от друга стана , ако ти се яде нещо - си хапвай. На мен ми се беше прияла диня , като бях бременна в 3 месец, нямаше къде да намериме, а Виктор няма белези.

# 5
  • Мнения: 3 042
Когато съм била бреми винаги съм си хапвала когато и каквото ми се прияде, ако го имам в момента разбира се. Ако ми се доядеше нещо си го купувах, но не задължително на момента, а когато имах възможност за това. Ако ми се доядеше нещо, когато нямах възможност да изляза да си го купя точно на момента, съм изчаквала.
Когато са ме канили да си "кусна", че да не ми стане нещо и не ми се е хапвало или не съм искала да ям това нещо, не съм го правила /обикновенно почти винаги не си "кусвах"/.
Децата ми нямат белези.

# 6
  • Мнения: 27 524
Не,не вярвам и не си хапвам,особено като са ми предлагали в трамвая нахапани сандвичи....  smile3556

# 7
  • Мнения: 161
Не,не вярвам и не си хапвам,особено като са ми предлагали в трамвая нахапани сандвичи....  smile3556

 newsm62 , непознати ли бе жена  hahaha

# 8
  • някъде
  • Мнения: 4 955
е, чак пък всичко което ми се прияде... Rolling Eyes ..по принцип гледам да си хапвам, но то не може всичко Crazy

# 9
  • Мнения: 9 894
Не,не вярвам и не си хапвам,особено като са ми предлагали в трамвая нахапани сандвичи....  smile3556
отвратително, и на мен така, и бисквити, и всякакви гадни за мен храни - "вземи си, та вземи си" - налагаше се да бъда груба с някои тетки.
Или пък сме седнали с мъжа ми и други хора на маса и те ми предлагат от чиниите си - сякаш мъж ми не може да ми поръча, ако искам  newsm78

# 10
  • Мнения: 27 524
Не,не вярвам и не си хапвам,особено като са ми предлагали в трамвая нахапани сандвичи....  smile3556

 newsm62 , непознати ли бе жена  hahaha

Ми да,ужас  Joy

Тити,те от добро сърце  Tired

# 11
  • у нас
  • Мнения: 660
С първата си хапвах каквото ми се прияде,та резултата беше +25 килца.
Този път се ограничавам,но ако нещо много ми се прииска,а е от вредните и много калорични храни,само го опитвам--хапчица или две.

# 12
  • Мнения: 513
Хапвах си от всичко  Mr. Green , но не защото съм си мислила , че ще стане белег на бебето - не вярвам на тези  неща  Crossing Arms.

# 13
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Хапвам си каквото им се хапва, славо богу, че налитам основно на плодове и зеленчуци. Сладкото не ме влече напоследък. Единствено си падам по разни тестени нещица и това не е много добре, ама..... Embarassed

# 14
  • Мнения: 1 768
Постоянно ми се яде не6о..Все туй,се онуй и всеки ден пра6ам мъжа ми да ми купува..Най ве4е налитам на вси4ко рибно,сирене и ка6кавал.А да и диня.. Wink

Общи условия

Активация на акаунт