Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте,отскоро съм в София и незнам къде има магазини за такива материали - платна,четки,маслени бои...
Помогнете!!!
Цитирай

София- Wien

Добре дошла миличка! Много ще се радвам да съм ти полезна, аз мисля че зная почти всички, като започнем от Шипка 6. Ако искаш ми пиши  на лични, какво по-точно те интересува, а аз в неделя, когато имам повече свободно време, ще ти напиша повечето адреси.  bouquet
Цитирай

Sofia

И на мен може на лични Laughing. Ама наистина можеш да започнеш от Шипка 6. Аз живея наблизо и си пазарувам основно от там и от още 2-3 места, които са пак в района...А и нямам нищо против да се обадиш/ама събота и неделя, че работя/ и мога да те заведа...
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Пиротска 8
 в безистена, от ляво се пада.
Цитирай

София

преди иамше един магазина на Шишман (от графа към Надодното събрание)  близо до църквата
Цитирай

София

На Шипка е скъпо - аз пазарувам от безистена на Пиродска и Миско на Ботев
Цитирай

Аз също мисля че на Шипка 6 е доста скъпо, поне аз докато бях наскоро студенка забелязах че четките за масло са 2 пъти по-скъпи отколкото на други места....
В Слънчоглед на Иван Вазов има изгодни работи понякога, а също и в едно магазинче в един безистен до метрото, но разбира се зависи какво точно търсиш де- акрилни бои, платна и т. н.
Най-евтини са картоните в един склад ама той е малко сложен за обяснение... иначе цветните картони там са си направо без пари Very Happy
Цитирай

Оф гледам, че безистена са го написали преди мен- много хубави руски четки има там- страшни са!
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Всъщност и в СофияПресс в новите складове има някой материали. Там вярвам ще е най-евтино...
Цитирай

София, кв. Редута

Rolling Eyes а защо никой не е споменал магазина в двора на самата академия /художествената де/
Цитирай

София

аз съм много далече от тези работи, но при офис ни има ОГРОМЕН магазин за художници. Фирмата се казва Ариста.
намира е в комплекс Болиа, това е след МЕТРО Младост.
има /според моите скромни познания/, адски много неща - има поне 5 реда /като в мерто/ само с различни видове бои, един е само с четки, 2 или 3 са с картони, и оше 3-4 с разни други работи за рисуване.
заслужава си разкарването до там.
ако решите да го тествате може да ми пишеш на личен, за да обясня по точно.

намерих им саита http://www.arista-bg.com/
« Последна редакция: сб, 08 апр 2006, 13:31 от Una »
Цитирай

Благодаря ви,при първа възможност ще посетя някои от тези магазини
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.