тези курсове на 9 месеца платени ли са?

  • 593
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 203
Момичета , като влизам в бг-мама в "последно добавени материали" има тема за курсовета които организира сп. 9 месеца в ЦУМ. Какво знаете за тях, чета че някои момичата ходят и имат добри отзиви, аз от другата седмица излизам в 45 - дневния болничен и си мислех че мога и аз да ги посетя. Знаете ли плаща ли се, има ли предварително записване, струва ли си ?

Благодаря ви много и за отговорите по темата ми за моята дилема , сигурно ще избера да имам до себе си по близък човек във ІІ Градска, така ще съм по спокойна. Целувки Stuck Out Tongue

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 767
Безплатни.

# 2
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 695
Аз ходих, но се включих едва на края преди да приключат миналата година. Интересни са и е много приятно да си в компанията на около 50 бременни. Laughing Говори се все за полезни неща: раждане, кърмене, първи грижи за бебето. Раздават рекламни материали на памперси, пюрета и т.н. По наше време имаше и безплатна почерпка - сладоледена гофрета от Джимис. Въобще...готино си беше.

# 3
  • Мнения: 4 242
Безплатни са и не е нужно предварително записване, записват те там на място, после отиваш и сядаш някъде. Има почерпка  food002  минерална вода и сладки, дават ти и папка с химикал да си водиш записки kaffeetrmker_2 . Накрая подаряват на всички по една торбичка с рекламни материали и малки подаръчета Gift - кремчета, подплънки или памперс, различно е. Много е полезен курса, освен че се говори за полезни и интересни неща  umnikuu , накрая можеш да задаваш колкото искаш въпроси blahblah  дори извън темата. Има и конкурс "Гордея се с моя корем" preggo , може да помолиш някой да ти нарисува нещо на корема  redecoration  и да участваш, аз веднъж спечелих първа награда photo  и бях много щастлива.
Аз ходя редовно от края на юни и съм много доволна, смятам че и ти няма да съжаляваш ако отидеш Laughing .

# 4
  • София
  • Мнения: 1 121
И аз съм много доволна от курса, момичетата чудесно са обяснили защо  Wink Този вторник няма да мога да отида и много ме е яд. Не всички теми си заслужават - имаше една за това как да запазим гърдите от провисване - жените задават въпроси за кърмене, ама те само от козметична гледна точка можели да кажат, та беше загуба на време. И другото, което не ми харесва е, че от 2-3 седмици станахме ужасно много - миналия път са били около 90 жени и вече няма място за сядане дори, и е много грозно да видиш как бременни жени се бутат да са първи пред вратите, че да има къде да седнат или бързат да си вземат безплатното пликче. Иначе е интересно.

# 5
  • Мнения: 3 200
Безплатни са и не е нужно предварително записване.

Общи условия

Активация на акаунт