Алтернативни средства за засилване на имунната система

  • 47 972
  • 158
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 19 290
Супер тема.Как не съм  я видяла по-рано.

# 151
  • Мнения: 1 599
А колко продължително може да се дава концентрат ехинацея, защото четох, че не било хубаво да е повече от 6- 8 седмици

# 152
  • Мнения: 2 028
момичета, здравейте  Hug чудесни идеи намерих тук...

искам да попитам някой наскоро дали е купувал пчелен прашец и пчелно млечице и откъде (за Сф става въпрос), прочетох по-напред в темата за тях, но постовете бяха отпреди 2 години... благодаря  Peace

# 153
  • Мнения: 19 290
А колко продължително може да се дава концентрат ехинацея, защото четох, че не било хубаво да е повече от 6- 8 седмици
Аз давам само като се разболее. Като оздравее, прекратявам. Обикновено за около 1 седмица. Не знам дали е правилно.

# 154
  • Бургас
  • Мнения: 440
Пчелен прашец съм купувала от Женския пазар ,а за пчелно млечице попитай в някой пчеларски магазин ,защото то се съхранява в хладилник и затова не го предлагат по пазарите.

# 155
  • Мнения: 433
Azalea,нашишенцето сребърна вода пиш,че се разрежда 1:2.Ти неразредено ли го даваш?Интересува ме относно оправяне на хрема,че вече нищо не помага ooooh!
В интерес на истината,на поредната опашка за записване за детска градина се запознах с един духовник,който ме светна че със същите свойства е и светената вода от църквите. newsm78 Общо взето каза да потапяме сребърен прибор във вода и се получава.
Най-добре според мен е да се приготви клеева тинктура,отколкото да се купува готовата,която е много измислена.Из форумите има рецепти..Аз си купувам прополис и майка ми ми го забърква,но сега е на екскурзия в чужбина и не мога да я питам,за да ви я дам.

# 156
  • Мнения: 502
Tizija, мисля, че не е същото като със светената вода, защото това, което продават в аптеките се получава от колоиден разтвор на среброто. Аз лично смесвам 10 капки сребърна вода и 3-4 клеева тинктура и така правя капки за нос. Отделно сребърната я давам без разреждане, на гладно. Иначе си права за клеевата тинктура. Не съм намерила от къде да взема пчелен клей, иначе и аз бих си правила сама. А, сетих се за сребърната вода, продават и спрейове с нея, стават идеално за гърло. Много често го използвам като е болен, по 6-7 пъти прсъкам, отедлно и капките много често.
Редовно тегля разни рецепти от форума към "Часът на мама", там съветва един хомеопат - д-р Михайлов. Има и библиотека по азбучен ред, виж на Хрема.

# 157
  • Мнения: 572
Магазини за натурален пчелен мед в София, Пловдив, Варна, Бургас, Козлодуй - http://abiconic.dir.bg/bees/magazini.htm
Там има и пчелен клей и пчелно млечице.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=422310.0

# 158
  • Мнения: 217
Страхотна тема!!!
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт