Лакове за нокти-103

  • 85 697
  • 731
  •   1
Отговори
# 180
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Момичета, много се коментират бюджетни топове напоследък, но нямам спомен за този на Perfect Gel Look?

Скрит текст:

Търся безуспешно цял месец от черния, на който пише UV и никъде не виждам. Знам че за него имаше добри отзиви. Днес намерих другия обаче и се замислих. newsm78

# 181
  • Мнения: 1 325
Момичета, можете ли да ми кажете къде мога да разгледам лаковете на Пърфект. В интернет почти нищо те намирам. Днес бях в Лили и имаше избор, но ако някъде на друго място се сещате? В ДМ май не ги предлагат. newsm78

# 182
  • Мнения: 430
Тъкмо мислех да снимам и видях че Бубанка е показала вместо мен лака.
Да това е лака, но никога когато купувам лак не казвам как е кръстен  , а казвам номера. С годините продавачките ме научиха да помня номера ,а не странните имена с които понякога ги къщават.
На стелажите пише само номер.

Последна редакция: вт, 09 фев 2016, 11:51 от 4eri.

# 183
  • Мнения: 35 961
в сайта го намерих по кода  Peace

аз много обичам имената на лаковете, способна съм да си купя лак заради името му  Blush Mr. Green

ant, и двата харесвам, и сеш също
но сеш е с вредни съставки, пош май е чист, джесика 100% е без вредностите, защото проверявах
не знам какво да те посъветвам  Simple Smile

# 184
  • Мнения: 1 711
       Бубс, имах Сеш- чудесен стъклен ефект и време за съхнене. Но "полезностите " в него ме спират да си купя отново. Май ще се спра този път на Джесиката.

# 185
  • Мнения: 9 570
Аз пак да си кажа,много съм доволна от Пош Peace Laughing Не го сменям за никой друг,а съм пробвала десетки,изхвърлих ги всичките след него.Единствено Еси-good to go взимам ако закъсам с ПОша ,а ми трябва бързо топ и той е добър.

# 186
  • Мнения: 20 162
Момичета, много се коментират бюджетни топове напоследък, но нямам спомен за този на Perfect Gel Look?

Скрит текст:

Търся безуспешно цял месец от черния, на който пише UV и никъде не виждам. Знам че за него имаше добри отзиви. Днес намерих другия обаче и се замислих. newsm78
Този топ на Перфект само съм го пробвала на един пръст, до вечерта не успя да изсъхне, все си стоеше мек, а го сложих към обяд.

# 187
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
О, благодаря. Отказвам се в такъв случай. Mr. Green
Не съм купувала и ползвала на Перфект грижа за нокти от години и съм забравила какво им е качеството.

# 188
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Не харесвам Перфект, но ГР имат един страхотен топ от колекцията Rich Color, мисля че Gel Look се казва. Аз съм много доволна от него, съхне бързо и е малко по-плътен като консистенция, така че се получава хубав ефект. Купувала съм го за около 2лв.

Скрит текст:

# 189
  • Мнения: 1 483
Не харесвам Перфект, но ГР имат един страхотен топ от колекцията Rich Color, мисля че Gel Look се казва. Аз съм много доволна от него, съхне бързо и е малко по-плътен като консистенция, така че се получава хубав ефект. Купувала съм го за около 2лв.

Скрит текст:
При мен този топ не беше твърде добре, не съхне бързо, но пък на втория ден се напуква доста видимо. От същата серия Quick dry е доста по-добър.

# 190
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Не харесвам Перфект, но ГР имат един страхотен топ от колекцията Rich Color, мисля че Gel Look се казва. Аз съм много доволна от него, съхне бързо и е малко по-плътен като консистенция, така че се получава хубав ефект. Купувала съм го за около 2лв.

Скрит текст:

Благодаря ти. Знам, че доста момичета го харесват този, но за момента имам 4-5 топ лака и ще пропусна. Не знам защо не се навивам на ГР. Имаше отзиви за напукване. Confused

# 191
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Не харесвам Перфект, но ГР имат един страхотен топ от колекцията Rich Color, мисля че Gel Look се казва. Аз съм много доволна от него, съхне бързо и е малко по-плътен като консистенция, така че се получава хубав ефект. Купувала съм го за около 2лв.

Скрит текст:
При мен този топ не беше твърде добре, не съхне бързо, но пък на втория ден се напуква доста видимо. От същата серия Quick dry е доста по-добър.

Хм, за съхненето не бях забелязала, аз ползвам изсушителя на ГР с какъвто и да е лак и всичко исзъхва доста бързо + лакът се задържа по-дълго на моите нокти + меки кожичи   Mr. Green

# 192
  • София
  • Мнения: 38 476
Есенс гел топа е по-хубав от ГР гел топа.

Някъде има ли по магазините термо-лакове? Или само онлайн? И само гел ли са или има обикновен лак?

# 193
  • Мнения: 1 306
От днес - GR Color expert 79 +  Essie Rock Candy + ваденки + Rimmel 3D Top Coat:

Последна редакция: вт, 09 фев 2016, 14:02 от ~Di~

# 194
  • Мнения: 3 698
Di , прекрасна комбинация и цвета и формата и всичко, голяма красота!

Общи условия

Активация на акаунт