Черен дроб,кога и как?

  • 3 785
  • 19
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 688
Досега не съм давала,защото незнам как
В готово пюре няма начин защото мника неиска и да ги погледне..а от нащо ядене,ние не готвим  такова
Вие как давате?и колко често?

# 1
  • София
  • Мнения: 15 197
Аз още не съм давала дроб.
Ето една тема по въпроса:
Давате ли черен дроб?

# 2
  • Мнения: 27 524
Един съвет - ако изобщо не даваш вътрешности - най-добре.При така хранените животни,с всякакви хормни,препарати и химии,имай предвид,че всиаката отрова се трупа,наслагва и отлага именно в черния дроб на животните и птиците.Моя приятелка така даде на детето си преди седмица и го натрови,та лежаха в болница на системи.Аз и баща ми се натровихме така преди години и в болницата кзаха :По-добре не яжте изобщо вътрешности".Изключвам селските добичета  Mr. Green Та ние не ядем,какво да говорим за малко дете.Както си прецениш,де,не съм чела приложената от Виви тема,споделям ти моя горчив опит с тези неща.Поздрави  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 489
Не съм давала,но и не смятам скоро да давам никакви дреболии.Не виждам нищо полезно в тях,а и както е казала Блонди отровата точно в черния дроб се наслагва.

# 4
  • Мнения: 125
Не давам!!!!

# 5
  • Мнения: 1 737
Освен изредените от Блонди хубавини, всички вътрешности съдържат пикочна киселина и са неподходящи не само за бебета. Naughty

# 6
  • Мнения: 5 713
Не давам!
Аз самата го мразя, а мъжът ми твърди колко е полезен. Май поредния мит.

# 7
  • Мнения: 2 672
скоро му дадох - към годината - баба му беше  правила  манджа / пил.дробчета с доматен сос /  и му дадох да опита 1 -2 парчета

# 8
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Давала съм 2-3 пъти готово пюре

# 9
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не съм давала,но и не смятам скоро да давам никакви дреболии.Не виждам нищо полезно в тях,а и както е казала Блонди отровата точно в черния дроб се наслагва.
Peace

# 10
  • Мнения: 3 537
Давала съм му и му давам понякога пилешки дрочета само.Правя му манджичка Wink

# 11
  • Мнения: 1 881
Не давам, не виждам какво толкова полезно може да получи от дроба.

# 12
  • Мнения: 1 737
О, има доста полезни работи в дроба - витамини разни, протеини, обаче не си струва, защото вредните са повече. Wink

# 13
  • Мнения: 844
АЗ пък давам. На супичка най-вече, и то пилешки дробчета. Много му харесва.

# 14
  • Мнения: 3 042
Днес на нашата кухня манджата беше пилешки дроб -  яхния. Беше направена с картофи, моркови и сосче. На малкият много му хареса.

Общи условия

Активация на акаунт