Гинеколози в Бургас

  • 47 796
  • 30
  •   1
Отговори
  • Бургас и някъде на изток в Лондон
  • Мнения: 147
Здравейте, искам да попитам майчетата от Бургас какво им е мнението за бургаските гинеколози.Аз ходх при др.Гамишев някоя от вас има ли впечатления от него защото на мен ми се стори доста расеян TiredНа първата консултация само установи бременоста ми (в 10.г.с)аз и без това си знаех за нея.Даде ми направление за иследвания за кръв и урина и ми каза да отида след месец при него тоест след седмица вече.Нормална ли е тази практик? ShockedДори не ми каза какво да пия не ,че не си знам но ми се струва че при първа бременност гинеколозите трябва да дават повече инфо на младите майчета.Разбрах,че здравната каса поема само 2 виеозона!!? Rolling Eyes Колко често трябва да се ходи на видеозон?Ако е истина за 2-а вз-а посъветвайте ме кой в Бургас да посетя.  newsm78  newsm17

# 1
Zдравей:) и при мен беше така в началото и аз очаквах по-специално отношение ама не,сега вече е съвсем различно Simple Smileходя в Св.София ппри доктор Ризова-много съм доволна.Мен ме гледа всеки месец на видеозон и си плащам съответно по 15лв.Но практиката тук в Б-с доста се различава от тази в С-я например(там правят доста повече изследвания).леко бременеене и ако има нещо питай:)  bouquet

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 404
Д-р Светла Калчева Peace Кабинета и е на ул. "Съединение" 13 /до Славейковото пазарче/. За съжаление не работи по касата, но по-важното е да останеш доволна и да вярваш на компетентността на гинеколога. То пари така и така все се дават. Ако всичко е нормално, не е необходимо да ходиш по често от през 30-40 дни. Също така д-р Георгиев, той е завеждащ на Гинекологията в Окр. болница /мисля, че още е/ и там на частно. При него може и да родиш, ако се налага секцио - това вече в болницата.
Желаяти безпроблемна бременност и здраво и красиво бебче!

P.S. Ще намеря телефони, ако те интересува.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 380
84-50-08 e telefona

# 4
  • Мнения: 779
Аз си изкарах цялата бременност при др. Вълкадинова и не съм имала проблеми. Но доста майчета се изказват негативно по неин адрес. Ако искаш иди и сама прецени. Тел. й е 80-12-13

# 5
  • Мнения: 1 440
Здравей, аз също ходя при Калчева и съм доволна от отношението...но кабинетът и вече не е на "Съединение", а се измести скоро на ул"Александър Велики"37В (това е до Пожарната) и новият тел. е 840808. От съвсем скоро в кабинета си има 4D ехограф!  Peace

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Вълкадинова е добра, но попретупва като си по здравна каса..

# 7
  • Мнения: 1 298
Искам да ти кажа че тези 2 безплатни видеозона не важат за Бургас.Навсякъде си цакаш.
Има видеозон  по ЗК само в първа поликлиника.Но там докторите които преглеждат не израждат.
Така че не разчитай.Гамишев изражда и води ЖК също.Аз чувам добри неща за него.
Леко бременеене!   love001

# 8
  • Мнения: 1 032
Аз бях при Гамишев и в интерес на истината съм доволна, но той започна да ми следи бременността от 4 месец, до тогава ходих при Калчева. Тя обаче не работи със здравната каса, а и не можеш да родиш при нея. Иначе в Бургас наистина няма голяма практика да се правят много изследвания на бременните  Confused Иначе при Гамишев безплатните ехографи важат

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 404
Здравей, аз също ходя при Калчева и съм доволна от отношението...но кабинетът и вече не е на "Съединение", а се измести скоро на ул"Александър Велики"37В (това е до Пожарната) и новият тел. е 840808. От съвсем скоро в кабинета си има 4D ехограф!  Peace
Мерси за инфото, ще си го обновя!  bouquet

# 10
  • В кошера...
  • Мнения: 527
За всеки доктор ще чуеш и добро и "не толкова". Изборът остава твой. Наистина повечето проследяват бременността с такава апатия и оттегчение, че чак се питаш имат ли поне малко емоция в себе си!Добре, че поне има от къде да четем.
За д-р Калчева съм чувала само хубави неща, но проблемът е, че не не работи в болницата. Аз лежах октомври м.г. с момиче, което беше при д.р Гамишев - не беше доволна, въпреки че му плати. Не беше я изчистил хубаво след нормално раждане и получи кръвоизлив и й правиха кюртаж - много неприятна история.
Аз ходих при д-р Добрин Иванов - има частен кабинет, но работи със ЗК и консултациите по ЗК прави в "Св. Георги".Там е доста скапана обстановката, но не плащаш нищо.На видеозон ходих на частно - при него - 15лв. и веднъж отидох в "Св.София"/за да чуя друго мнение все пак/. Той не е от приказливите, но е добър гинеколог - ходя при него от 7г. вече.
Имам 5 приятелки, които са раждали при него и всички сме много доволни - обадиш ли му се - веднага ще дойде.Не взема скъпо за раждането и наистина го води той. Аз лично бях очарована от него и от акушерката - слава Богу, очакванията ми за бургаското родилно не се оправдаха. Гадното е в отделението горе - нямам думи.
ТЕЛ.: 0888206806
Между другото - родих с епидурална упойка. Не знам дали я предлагат вече- нямали практика. Струваше както навсякъде.
Пожелавам ти безпроблемна бременност и да се насладиш на всеки момент от нея.

# 11
  • Мнения: 601
   Обиколих всички гинеколози в Бургас,докато накрая прецених да родя при Гамишев и от него имам най-добри впечатления.Имам 2 много близки приятелки,които ги е израждал той и 2-те са супер доволни.
   Съжалявам че,още в началото не се спрях на него така че и той да ми води бремеността,но пък поне може да се разчита на него,че ще се отзове когато тръгна да раждам.
   За информацията,която те интересува най-добре е да питаш още като влезеш в кабинета,аз така правя Peace

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Аз съм  доволна от д-р Нина Добрева,води ми и двете раждания както и тези на почти всичките ми приятелки,за самото израждане съм супар доволна,и никога няма да я сменя,но наистина се изнервям защото в Бургас съм ходила при наистина всички добри лекари ама никой не ми каза да пия фолиева кисилина и още много неща които чета из форума
При второто ми раждане което беше преди 1 год и 6 мес  работеше и със здравната каса,но само за консултациите,а видеозона си го плащах,така че където и да решиш.Успех

# 13
отидох да раждам без предварителни уговорки на късмет.Д-р Гамишев се случи на смяна остави ме с акушерката защото бях на второ раждане и смятаха ,че ще мине без проблем .Преди да легне ми назначи система ,болкоуспокояващо, всичко както си му е реда,отношението му беше супер.Получих усложнение след раждането,плацентата не искаше да излезе,вдигнаха го веднага,човека си свърши работата(дори сънен).Акушерката каза на мъжа ми че ми е спасил живота,не ми поиска една стотинка .Много е готин ходи си при него.Те всички са малко голословни,така че при който и да беше много не се обясняват.Ходила съм и при Георгиев,той още по малко обяснява ,просто е най-добрият в бургас,ако не дай си боже нещо има на плода.Иванов ме преглежда в патология и каза ,че плацентата ми е отлепена,била съм за секцио и т.н. не беше вярно само дето ме шашна.Габровска е страхотен лекар.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Аз също искам да похваля д-р Добрева! Много е внимателна и обяснява всичко, което те интересува. Търсила съм я по всяко време и винаги е много мила. ЖК са във 2-ра поликлиника, само че там нямат видеозон. Има частен прием в Оксиком 3 пъти в седмицата, където ако решиш можеш да ходиш на видеозон срещу 15 лв. На мен още като ми установи бремеността ми каза да пия до 3-ия месец фолиева киселина. Следи много за килограмите, което си е много хубаво, не толкова за запазване на фигурата след раждане, колкото за нормално протичане на бремеността. Съветвам Ви да не ходите на 3D в Св.София- първо защото се оказа, че апаратът е най-обикновен видеозон, т.е. 2D, с който гледат всички гинеколози тук, само че вместо 15 лв. струва 70 лв. и 2-ро момичето,което са сложили да работи на него имах чувството, че за 1-ви път вижда апарата. След като изпратих касетата със записа на моя братовчедка- лекар гинеколог в Майчин Дом в София каза че по хаотично гледане на видеозон не е виждала и че това е най обикновен ехограф, а не 3D. Иначе ми е интересно какъв е този 4D ехограф на д-р Калчева, като такова понятие като "четириизмерно" в математиката не съществува.
Това е от мен! Успех в търсенето! Аз до 1 месец, живот и здраве, трябва да родя и след това ще пиша пак за впечатленията ми от Родилното!

Общи условия

Активация на акаунт