Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители на близнаци и породени
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора

Интересувам се колко кг бяхте, когато разбрахте, че ще имате повече от 1 бебе?
Ако сте била под нормата как реагира лекарят ви?

Ако има подобна тема моля модератора да изтрие тази. Не можах да намеря нищо по въпроса.

Благодаря предварително Smile
Цитирай

София

Забременяла съм на почти 70 кг. Не съм  била под нормата, защото винаги съм била по-едричка  Blush Общо за цялата бременност качих 16 кг.
Цитирай

София

Бях 54 кг, мисля, съвсем в норма за ръста ми. Не е коментирано стартовото ми тегло от лекарите.
Цитирай

Бях 54 кг, мисля, съвсем в норма за ръста ми. Не е коментирано стартовото ми тегло от лекарите.

Почти същото, само че бях 53 кг. при ръст 174 см.
Нямаше коментари.
Цитирай

47 кг никой нищо не ми е каzал
Цитирай

и при мен беше същото 35
Цитирай

Започнах от 45 килограма на 170 - когато се разбра,че са близнаци доктора ми се шегуваше да си направя снимка,защото никога повече няма да се видя такава Twisted Evil Twisted Evil
 За цялата бременност качих 24 килограма, като най-много в 5 месец - 9 килца Crazy Една година след раждането бях със същото тегло като преди, така че доктора не позна по този палаграф Flutter
Цитирай

Пловдив

И аз забременях при 54кг. Когато на месец качих повече килиграми докторът ми правеше забележка и минавах на плодове и зеленчуци. Качих общо 20кг. Излязох от родилния дом пак 54кг. Всичко беше само на корема.
Цитирай

София

Бях 47, с тесен таз и докторите ме убеждаваха, че трябва да родя секцио, докато не попаднах на една докторка, която беше твърдо за нормално раждане... и природата си знае работата- родих с 20дни по-рано от термина по-малко бебче и всичко беше наред. имам да свалям още 9кг Sad
Цитирай

Burgas

когато забременях бях 60кг., за цялата бременност качих общо 17кг. Сега съм 58кг.
Цитирай

България-София

50 kg при 170 см, нямаше коментари.
Цитирай

Бях около 50 кг, когато забременях. Лекаря ми малко се притесняваше, тъй като каза, че структурата на тялото ми е "грацилна" и ще е по-трудно износването на две бебета. Наистина щеше да е трудно, ако ги носих до края на деветия месец, но аз родих в края на осмия  Very Happy
Цитирай

"До Чикаго и назад"

Збременях 70кг на 175см.Качих 28 кг за цялата бременност.Свалих 14 с раждането,за другите като спра да кърмя ще мисля.
Цитирай

София

Аз бях 65 в началото на бременността. 1 година не можах да се отърва от 10-те кг, които натрупах изведнъж Mad
Сега, в 21 г.с., съм вече +8 кг  Embarassed Нямам представа колко ще бъда накрая, но понякога се чувствам като балон, особено при топло време Sick
Цитирай

Германия, иначе от Пловдив

Мале какви са тези килограми бе момичета - 45, 47... И как така сте си били на същите килограми като сте родили? Браво на вас!
Аз бях 56 и качих 28 кг за цялата бременност. Сега съм 62, което е добре за ръста ми, ама корема си стои още Sad((
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора