А дали започва така..........

  • 947
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 175
Здравейте мили мамчета. От сутринта имам болки в кръста като при цикъл и при разстройство. Е, ходих няколко пъти на тоалетна от сутринта - но разстройството има ли нещо общо с предродилните болки. На мен ми остават 6 дни до термина?!

# 1
  • Мнения: 755
Не разстройството не съм чувала да има нещо общо с началото на раждането! А болки можеш да имаш постоянно ,но вече зависи дали са  на равен интервал. Трябва да следиш честотата и времетраенето на болките- в повечето случай болките са на равен интервал който се скъсява постепенно! Обаче всяко правило си има изключения и затова има лекари да ти кажа. Дано съм ти била полезна Wink Laughing

# 2
  • Мнения: 1 101
Най-вероятно започва LaughingЦелия ден си имах болки в кръста, без контракции. Вечерта ми изтекоха водите, отидохме в болницата пак без контракции и започнаха  там -  1-2 часа след като ме приеха

# 3
  • у нас
  • Мнения: 660
При мен започна точно така.После разбрах,че ходенето на няколко пъти до тоалетната било от това,че бебето слизайки надолу,избутвало каквото има по червата newsm78.Проследи си болките миличка и ако зачестят и са на равни интервали,значи е точно това,което трябва,нищо че имаш 6 дена до термина.Аз имах цели 20 дена.Успех и ще чакаме да се похвалиш.

# 4
  • Мнения: 5 103
Имам ги същите болки от 3-4 дни, споко явно не са предродилни.

# 5
  • Мнения: 6 164
От собствен опит нищо не мога да кажа, но точно в този форум четох тема за симптоми преди раждане и доста момичета споделиха, че когато настъпил Моментът, имали доста чести похождения до WC. Било нещо като естествена реакция на организма. Така, че напълно е възможно! Peace

Жалко, че половината мнения по-горе дори не отговарят на въпроса ти, често се случва и аз като питам така ми отговарят чели-недочели  Sunglasses ... Пиши какво става! Mr. Green

# 6
  • Мнения: 272
Жалко, че половината мнения по-горе дори не отговарят на въпроса ти, често се случва и аз като питам така ми отговарят чели-недочели  Sunglasses ... Пиши какво става! Mr. Green

Не вярвам някой тук да може да даде отговор на въпроса й. Такъв отговор може да даде единствено гинеколог.  Wink Останалото е споделяне на личен опит и не би трябвало да се вярва изцяло. Би било несериозно  Wink
 Peace

# 7
  • Мнения: 5 103
Не вярвам някой тук да може да даде отговор на въпроса й. Такъв отговор може да даде единствено гинеколог.  Wink Останалото е споделяне на личен опит и не би трябвало да се вярва изцяло. Би било несериозно  Wink
 Peace
[/quote]

И аз така мисля.

# 8
  • Мнения: 6 164
Жалко, че половината мнения по-горе дори не отговарят на въпроса ти, често се случва и аз като питам така ми отговарят чели-недочели  Sunglasses ... Пиши какво става! Mr. Green

Не вярвам някой тук да може да даде отговор на въпроса й. Такъв отговор може да даде единствено гинеколог.  Wink Останалото е споделяне на личен опит и не би трябвало да се вярва изцяло. Би било несериозно  Wink
 Peace

Ами личен опит - личен опит, какво пречи? Никой не твърди, че дава професионален отговор.  Тука всички сме далееече от очакването да получим лекарско мнение - наясно сме.
Работата е, че е задала конкретен въпрос: има ли връзка 00 с начало на раждане. Само дето момента с 00 е избегнат и някой са се фокусирали само върху болките. Това е отговор на половината от въпроса й - като липсва съществената половина. Явно не е разбран въпроса... Rolling Eyes
И често попадам на такива отговори в теми - където се пита едно, а отдолу някой си говори за каквото му изнася, дето хич не е по темата.... Но това сега е  друга тема....

# 9
  • Мнения: 375
Аз лично още не знам,но моя приятелка ми сподели за често ходене до тоалетна-така организма се изчиства и подготвя за раждането

# 10
  • Мнения: 27 524
Преди раждане и смърт организмът се изпразва!

Напълно е нормално да родиш скоро.И аз така цели три седмици преди темрина ходих сутринта цели 7 пъти  Embarassed до тоалетната,но знаех,че това е един от признаците и вечерта си имах бебе  Grinning

Стискам палци да мине леко и няма да се притесняваш  Peace

Последна редакция: пт, 07 апр 2006, 19:58 от Blondi

# 11
  • Мнения: 1 027
От собствен опит нищо не мога да кажа, но точно в този форум четох тема за симптоми преди раждане и доста момичета споделиха, че когато настъпил Моментът, имали доста чести похождения до WC. Било нещо като естествена реакция на организма. Така, че напълно е възможно! Peace


И аз така четох, че има доста чести фалшиви или не похождения до тоалетната. Стискам палци всичко да мине ОК.

# 12
  • Мнения: 2 309
Аз също имах такива симптоми 2 седмици преди термина,придружени с придърпвания,но не родих преди очакваната дата.Все пак се срещни с наблюдаващия бременността ти лекар,за да ти даде отговор...

# 13
  • Мнения: 1 382
2-3 дни преди да родя имах разтройство,родих 3 дни преди термин .Леко раждане  Peace

# 14
  • Мнения: 3 818
При мен не е имало по-често ходене до тоалетна. Нито болки в кръста.
Имах само слаби болки подобни на менструалните, ниско долу, като нищо можех да пропусна, че моментът е наближил. Wink

Обади се на лекаря си ако се притесняваш, само той може да ти помогне истински в този момент:)

Леко раждане  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт