Чай инхуа

  • 1 902
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
здравейте някой пил ли е чая инхуа и ако да пишете дали сте доволни има ли някакъв ефект

Последна редакция: пт, 29 яну 2016, 09:46 от bubanka

# 1
  • Мнения: 4 199
Има теми в сайта за чая. Приготви се за яко ''прочистване'', добре че в този период си бях вкъщи, че действа ненадейно Simple Smile Това ако може да се нарече детокс ефект, иначе за отслабване нямам впечатления.

# 2
  • Мнения: 25
за сега на мен ми действа нормално не ме кара да ходя до тоалетната кой знае колко често

# 3
  • Мнения: 15 459
Аз пия този чай всеки ден поне по веднъж в продължение на повече от година вече
Е, не съм отслабнала от него, но определено се чувствам добре. Действа предимно отводняващо, но спомага и за ходенето до WC. Не е прекалено разхлабващ. Аз лично го харесвам, но не ти препоръчвам да очакваш чудеса от него  Peace

# 4
  • Мнения: 25
здравейте аз го пия точно като пречистващо средство и за спомагане за вц  не очаквам да отслабвам с него първо защото нямам нужда и второ както казвате не очаквам чудеса от един чай Simple Smileмерси за мнението

# 5
  • Мнения: 1
Здравейте ! Относно чая ,аз го пия от доста време , но както всички знаем само с чай не се отслабва. Лично аз съм доволна ,пия го за подпомагане -сваляне на килограми и периодчно ,за да ходя на тоалетна. Когато пия чая и същевременно с това съм на 'диета' правя диетата на 'Ваня Червенкова" и лично при мен резултата е доста добър ,също така трябва и движение , за болките в стомаха ,когато пиете чая ,това е нормално и не при всички е така.

Общи условия

Активация на акаунт