Лидл ::79::

  • 87 067
  • 749
  •   1
Отговори
# 180
  • Асеновград
  • Мнения: 3 057
tontoneva, много ти благодаря! При маслата не видях такова, може би е било на реда на делукс серията, а днес не проверявахме там, защото нямахме нужда от сирена и млека.
Panayotu, взехме показалката. Благоверният пет минути обикаля из стаята и сочи насам натам да я тества. Май е доволен Simple Smile  Twisted Evil
И аз съм доволна снощи след като малкия заспа я огледах по подробно ще ми върши работа.Дори се чудя дали да не взема още една за резерва.
Днес заредих с омекотител и от детския шоколад на намаление.От намалените бройки долнища за малкия и от противоплъзгащите се постелки за под пътека.

# 181
  • Мнения: 838
Да похваля офис контейнерите за бюро - страхотни са, а и цената им е добра.

# 182
  • София
  • Мнения: 3 611
Онзи ден взех много хубави ябълки по 99ст. Още ли са на намаление?

# 183
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Онзи ден взех много хубави ябълки по 99ст. Още ли са на намаление?

Вчера бяха намалени, за днес не знам, но много хубави наистина  Peace

# 184
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Не видях днес намалени ябълки при нас.

# 185
  • Мнения: X
При нас от месец липсва щанда с намалените плодове и зеленчуци . Така ли е навсякъде ?
И ако е да , явно в определени магазини си имат техни си промоции . Мистър Свежест или кво беше там Grinning
Като махнат щанда и Мистъра става Увяхнал доста често Grinning

# 186
  • София
  • Мнения: 16 023
И при нас/София, Черни връх/ го  няма щанда за намалени плодове и зеленчуци.
Миналата зима също беше изчезнал. От тел. на потребителя тогава ми отговориха, че имат договор със Зоологическата градина и преоцененото отива за животните. Но ние сме близо до Зоото, едва ли ги возят от цялата страна.
След време пак го възстановиха.

# 187
  • Русе
  • Мнения: 7 057
И при нас вече го няма щанда. Може би зимата по-трудно се развалят плодовете и зеленчуците и няма много за преоценяване. Знам ли Thinking Макар, че днес се бях засилила да си взема от пакетираните моркови, че уж са намалени, взех един пакет и вътре единия морков беше почнал да нагнива. Реших да си купя от насипните.

# 188
  • Асеновград
  • Мнения: 3 057
При нас вчера правеха голямо разместване явно им бяха докарали още хладилни витрини за месо. Слагаха ги на мястото на нехранителните стоки. В последно време всичко им е наблъскано и разхвърляно и трудно се откриват нещата .

# 189
  • Мнения: 6 708
Да дам отзив за тортелините с тиква.  Simple Smile Направих ги със сметанов сос, по рецепта от книга за пастата. На вкус беше малко странно защото се усещаше леко сладникав вкус, но ни хареса.  Peace Ако другата седмица има все още останали, ще купя отново.  Peace

От другата седмица съм харесала бельото. Много се двоумя за единичните малки форми за мъфини.  Thinking И видях, че ще има круши.  Laughing
Моркови купувам само от тези на връзка, прекрасни са.

# 190
  • Мнения: 1 012
някой купи ли сок от круши -кутия около 1 лв -
нещо не ми хареса -не е развален но нещо ми е странен  ........
и друг път съм купувала не е бил такъв

# 191
  • Пловдив
  • Мнения: 855
някой купи ли сок от круши -кутия около 1 лв -
нещо не ми хареса -не е развален но нещо ми е странен  ........
и друг път съм купувала не е бил такъв
Моят мъж го купи и каза, че е гаден. Аз изобщо не пия сокове от кутия и не мога да дам мнение. При всички случаи няма да повторим, но сега като гледам пише 22 % плодово съдържание. Какво да му е хубавото на тоя сок!

# 192
  • Мнения: 1 012
Не че е хубав но става да си пия кафето с него ....беше на промоция да не изпусна  Mr. Green

# 193
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
И пак да не е гол запис... когато бяха шоколадите на прИмоция,не видях онзи с кафето,но миналия ден като бяхме на обичаен пазар взех да го пробваме,много ни хареса,много приятен ммммм Heart Eyes

# 194
  • Варна
  • Мнения: 1 949
И пак да не е гол запис... когато бяха шоколадите на прИмоция,не видях онзи с кафето,но миналия ден като бяхме на обичаен пазар взех да го пробваме,много ни хареса,много приятен ммммм Heart Eyes
За бисквити ли става въпрос?Може ли снимка..

Общи условия

Активация на акаунт