Лидл ::79::

  • 86 981
  • 749
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 3 020
И забравих да напиша, че разгадахме мистерията с бейби спанака  Grinning
Сигурно стана досадно вече с него, ама да поясня, че бейби спанака и градинската салата са с една табела /и двете неща ги пише на табелата/ и една цена 2,29, другият спанак е в пликове с цена 1,99  Peace

# 556
  • Мнения: 1 554
Аз да споделя отзив за фолиото за печене от новата брошура - имам две такива, много съм доволна и много ги ползвам. Даже се чудех дали да не си купя нови, защото моите вече поостаряха и им личи амортизацията.  Grinning

Мъжът ми днес си купи слипове. Много ни харесват, но дано не се разпуснат. Доста са изрязани около краката и минусът им е, че там не са с ластик, а само обшити с памучен кант. Чуди се дали да не ги върне. Той се притеснява, че ако се разпуснат, ще почнат да му изпадат мъжките атрибути. Mr. Green
Прав е мъжът ти, точно това се получава след няколко пранета. ММ отказа да ги носи, именно заради това.

# 557
  • Мнения: 532
От детските пижами какви са ви впечатленията като качество? За момиченцата гледам са и с клинче, дали ще е удобно? newsm78

# 558
  • Мнения: 466
   Вземали ли сте от различните видове багети? Каква е разликата между Багетите в плик и Багета пак в такъв плик (първите са по 1,99лв, а другото е 2,69лв.) ?  newsm78
   Имам едно подсладено кондензирано мляко и така си стои в хладилника, затова ви питам как го ползвате? За крем за торта вари ли се, сгъстява ли се?  chef

# 559
  • Мнения: 532
   Имам едно подсладено кондензирано мляко и така си стои в хладилника, затова ви питам как го ползвате? За крем за торта вари ли се, сгъстява ли се?  chef
Аз бих направила това Crazy

# 560
  • Мнения: 679
   Имам едно подсладено кондензирано мляко и така си стои в хладилника, затова ви питам как го ползвате? За крем за торта вари ли се, сгъстява ли се?  chef

Подсладеното кондензирано мляко го ям или така, или го разреждам с вода и става сладко прясно мляко за пиене или за сладкиш, или нещо си там готвено с мляко. Но най-хубаво става като го направя на Дулсе де лече (руснаците, мисля му казват Сгущенка, а по нашему е карамелизирано кондензирано мляко). Слагаш го в тенджера със студена вода така, че кутийката да е покрита. Слагаш го на котлона, на най-силната степен и вариш два часа. Важно е да внимаваш да не изври водата. Добавяш вода, ако намалее. Ако кутийката не е покрита цялата във водата има риск консервата да гръмне.
Та като направиш дулсе де лече можеш да го ползваш в торти, сладки. Може да се ползва само така или да се разбърка с масло и да стане пухкав крем за торта. Аз обичам и само така да го ям - много е вкусно!

Добавям: като се направи на дулсе де лече, тоест като се свари, се сгъстява доста.

# 561
  • София
  • Мнения: 4 543
  Имам едно подсладено кондензирано мляко и така си стои в хладилника, затова ви питам как го ползвате? За крем за торта вари ли се, сгъстява ли се?  chef
Аз бих направила това Crazy
Аз си го хапвам ей така. Като ми се яде сладко - гребвам си половин, една лъжичка и ми се отяжда сладко Mr. Green А този домашен бейлис май ще излезе по-скъп от истинския Crazy
  Имам едно подсладено кондензирано мляко и така си стои в хладилника, затова ви питам как го ползвате? За крем за торта вари ли се, сгъстява ли се?  chef
...
Слагаш го на котлона, на най-силната степен и вариш два часа. Важно е да внимаваш да не изври водата. Добавяш вода, ако намалее. Ако кутийката не е покрита цялата във водата има риск консервата да гръмне.
...
Какъв е смисълът котлона да е на макс? Само ще изкипи по-бързо водата. Важно е просто да ври (температурата все си е около 100о), а това става и на по-ниска степен.

# 562
  • Мнения: 679
Какъв е смисълът котлона да е на макс? Само ще изкипи по-бързо водата. Важно е просто да ври (температурата все си е около 100о), а това става и на по-ниска степен.
Добре Simple Smile

# 563
# 564
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Кондензираното мляко смесвам с разбита сметана на сняг и малко ванилия и ето ти ванилов сладолед. Към него може да се добави всякакъв плод, шоколад, абе каквото ви е на душа. Много бързо и вкусно  Peace

# 565
  • Мнения: 47 888
Аз правя бонбони с кокос тип Рафаело

# 566
  • Sofia
  • Мнения: 1 692
И аз взех от детското момичешко бельо-134/140 размер. Боксерките са точни, обаче потниците са доста уголемен-поне номер нагоре са.
Ако някой не се е уредил с такива и ги търси, да пише ЛС.

# 567
  • Мнения: 6 607
И аз да кажа за четките за зъби - много по-добре почистват от ръчните. Имаме на dm, тяхната марка dontodent, с батерии. Откак я имам , чувствам зъбите си много по-чисти.
Днес купих спанак - в пакет по 500гр за 3,49 лв., произход Италия. Гледах, гледах, освен него и бейби спанака(написан на една табела с градинска салата за 2,29), друг не видях.  Crossing Arms Ха, сега, нова мистерия.  Mr. Green
Купих бикини за себе си и боксерки за ММ (удобни са му, само боксерки носи). Да похваля домашния суджук за скара, утре ще купя отново.  Peace
Купих и тортелини с тиква.  Laughing Този път ще ги приготвя със сладък сос.
От другата седмица харесах много неща (ще си купя най-накрая тези макарони, за да ги пробвам), детските дрешки ще погледна.

# 568
  • Мнения: 17 546
До преди да взема четката от ДМ, ползвах Орал-Б на батерии. Ми тя се оказа  като обикновена четка, в сравнение с електрическата от ДМ, която си е марка на веригата, продават си резервни глави за модела. За мен е идеална. Не ми бръмчи, не ми вибрира повече, отколкото мога да понеса. За всеки е индивидуално. На външен вид е 1:1 с Орал-Б на приятелка, която струваше 69 лв. Ще погледна и как се захващат главите на нейната като ида утре в тях.

# 569
  • Мнения: 328
Аз да споделя отзив за фолиото за печене от новата брошура - имам две такива, много съм доволна и много ги ползвам. Даже се чудех дали да не си купя нови, защото моите вече поостаряха и им личи амортизацията.  Grinning

Мъжът ми днес си купи слипове. Много ни харесват, но дано не се разпуснат. Доста са изрязани около краката и минусът им е, че там не са с ластик, а само обшити с памучен кант. Чуди се дали да не ги върне. Той се притеснява, че ако се разпуснат, ще почнат да му изпадат мъжките атрибути. Mr. Green

Бях взела от мъжките слипове миналата година-голямо разочарование  #Cussing out след няколко дни носене и пране се разпуснаха адски много и направо в кофата заминаха  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт