След "Любов и наказание" /Aşk ve Ceza/ с Нургюл Й. и Мурат Й. ~5 в 1~ Тема 181

  • 42 942
  • 738
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 863
  Привет, момичета!  Hug Hug Hug Hug Hug


 Минавам само да ви пусна избраните на 4 епизод и да ви поздравя. Успях да погледна трея... нямам думи... Репликата, която веднага ми се отпечата в кръглата ми част на тялото е на гадът Азис... Дори и на един убиец не може да е наранено сърцето... #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out А този убиец какво направи преди 4 години? #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire Той може да наранява, да манипулира, да изнудва, да заплашва, да убива, да си играе със съдбите на хората... само той не бива да е наранен и ЗЛАТНАТА  му дъщеря Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire



https://www.youtube.com/watch?v=1CEbVsW5ELA

 Отивам за последно при Парчетата... а после ще се върна да ви прочета. Simple Smile

Последна редакция: пн, 08 фев 2016, 21:36 от Tsarinna

# 166
  • Мнения: 8 717
Таня, ти си знаеш!  Grinning Hug bouquet bouquet bouquet

Много тежка серия на Парчетата, няма я вече Гюлсерен, но пък Нургюл си е жива и здрава - даже весели фотки са си правили на сета, докато са снимали. За да не ви е толкова тъжно, слагам една, която двете момичета са качили поотделно в инстаграмите си и са ѝ благодарили.

Лейла/Джансу: Iki sene boyunca bana ogretmen olan, abla olan, kanka olan, anne olan... Gerektiginde evini acan, ihtiyacim oldugunda her zaman yanimda olan sabah sekerim benim❤ Gulserenden degil @nurgulyesilcayy 'dan bahsediyorum. Askim sana veda etmicegim cunku hayatimdan asla cikarmicam seni. Elinde buyucegim, zorla bile olsa bak gorursun. Seni cok seviyorum...❤❤❤

Алина/Хазал: Seni tanıdığımız için o kadar şanslıyız ki .. Bize iki yıl boyunca verdiğin ve her zaman da vermeye devam edeceğin desteklerin için sonsuz teşekkür ederiz. İyiki varsın @nurgulyesilcayy ❤😘




Благодарности и от официалния инстаграм на сериала: "Doymadım ki ben cennet kokuna..."
Nurgül Yeşilçay'a teşekkürlerimizle.









И операторът на Кралицата е качил две снимки в инстаграма си - утре и там ще има драма





# 167
  • Мнения: 1 863
Paramparça 53. Bölüm Fragmanı




 Аз лично приключих с Парчетата... Наистина много тежка серия, с много емоции и музика, с малко реплики, но това е нормално за това събитие. Според мен ще започне някакво отмъщение, защото много лоо се гледаха в съда Джихан и брат или баща на убиеца... Кой как ще се развива и в каква посока , не знам но не ме интересува вече... Това, което разбрах от трея, че Харун ще разбере за бременността на Дилара, децата - също. Това ще е другата интрига... От скукаа от време на време, може да ги наблюдавам какво правят, ако имам време.

Последна редакция: вт, 09 фев 2016, 00:01 от Tsarinna

# 168
  • Мнения: 1 863
  и една прекрасна песен от епизода...

Annem - Nilay Öncüoğlu



 А Нургюл направи невероятен образ на любяща майка и жена... всеотдайна,  добра  до наивност, съпричастна, опрощаваща... и пак се стигна до това, че Господ прибира ДОБРИТЕ... а останалите да стоят на Земята...  newsm78 ooooh!

Последна редакция: вт, 09 фев 2016, 00:19 от Tsarinna

# 169
  • Мнения: 1 863
  И любимата ни мелодия в изпълнение на същата изпълнителка...

# 170
  • Мнения: 1 863
 Такаааа... поизстинах от Парчетата и да се върна на Кралсоко семейство...


 Трей-трепач! smile3511 smile3511 smile3511

 Аз мисля, че Октай, независимо че е отсъствал сигурно около десетина години, не е спирал да следи и да се интересува от фемилито Азисово и всичко му е ясно във времето. Той каза на Фуат, че единствения свестен е Картал.
 Вероятно тази вледененост на Селин да е трик към образа и, но ако трябва да съм честна, не можах да го усетя, като такова  и да съм убедена в това. Т е, да, поведението и "говореше" в тази посока, но моментите на слабост трябваше да ги разбирам, че са такива с голямо въображение. За мен това беше неубедителност в пресъздаване на тази линия на поведение. Иначе страшното тепърва предстои и не искам да си представям какво ще е. ooooh!.. и толкова настръхвам от... Не могат да се обичат!Аз обичам! Аз! Аз!... и...  Ама аз толкова много ви обичам! #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 171
  • Мнения: 8 717
Добро утро във вторник - денят на Краля и Кралицата!  Hug

Довечера ни очакват нови драми и вълнения, но до тогава да е хубав и приятен денят ви - с кафенце и усмихната компания!
  Grinning Heart Eyes Hug


# 172
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 355
Добро утро.

Алекс е поднесла кафето.
Аз Ви пожелавам спокоен ден и настроение,че довечера май никак няма да е спокойна серията...
Много усмивки днес по лицата Ви.

# 173
  • Мнения: 2 554

       Добро утро и от мен!

    Алекс, Кати!
 Hug Hug

 Чака ни тежка вечер.  ooooh! Никак не са ми по сърце драмите, но нали е Мурат...  Heart Eyes А както казва Кети, играе като Бог, нашето момче.
 След три години глад на видеа и фотки, сега сме се залепили за лаптопите и се заиграваме. Joy Joy Joy Joy Таня развърза чувалчетата и ни радва с чудесни клипове.  Heart Eyes bouquet

  Прекрасен и слънчев ден ви пожелавам!

 

 

# 174
  • на Морето
  • Мнения: 512
Привет на всички дами от кралския двор! Hug Hug Hug

Няма да изброявам да не пропусна някой! smile3525 newsm51 smile3525

Вчера ме оставиха без надзор hahaha hahahaи аз си спретнах филмов маратон Popcorn Wine Glass,даже време не си оставих да се разпиша тук!Нооо всичко съм прочела! smile3529

Да ви се похваля-вчера дявола ме бутна да проверя в Дата-та за ЛИН, и о чудо,всички серии там- newsm68 newsm68 newsm68 newsm44 newsm44 newsm44.
Липсваха ми повече от половината,от много акъл smile3511,ама сега вече всичко е попълнено и прибрано на сигурно място. smile3521 newsm53 newsm10

Кати,джанъм,ученичка съм аз,ама в първи клас! Joy Joy

Дими,разсмя ме!Щом ти идва отвътре,добавяй и по една Клеопатра! Joy

Алекс,уикенда се изгуби нещо,но пък вчера поддържаше огъня активно!

Танче,ми тез от Startv,да взимат твоите избрани моменти и да ги пускат на мястото на озета,ще е в пъти по-интересно! Wink bouquet

Хриси,пак красота!

Трейлъра е супер як-екшън и любов на макс! #2gunfire Heart Eyes

Да вземем да се подкрепим отсега,щото довечера май няма да ни е изобщо до ядене! Mr. Green





Оставям ви и отивам да newsm75 newsm79 newsm28,че то филм,филм,ама туй мене чака!

И Мурат мълчи от няколко дена,та съм му приготвила една картичка да му пратя,направена в час по трудово в първи клас Joy Joy Joy

# 175
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 355
Cezar,как да се обажда момчето,я виж как старателно учи.
Хриси,май тази сутрин закъсня. Joy Joy


# 176
  • на Морето
  • Мнения: 512
Амии Кати,как учи бе,я виж как се е подпрял Joy



От сета!

# 177
  • Мнения: 8 717
Хриси, хубава заигравка!  Hug

Цезар, Hug такава софра си ни опнала, че се сетих да хапна и в реала - не съм яла от вера по това време.  Grinning Но и ти вече се пробваш да твориш - браво, давай смело и безотговорно, пък каквото излезе!  Grinning Hug

Кати, Hug Момчето чака развръзката довечера от зловещата вечеря на любимата му с Азиз.  Mr. Green





И Синан се появи - за рвновесие, че да не ни е много тъжно, като гледаме Картал.  Grinning




Нова снимка и от благотворителната кампания, в която се е включила Нургюл

Koruncuk Vakfı ve C&A'nın lansmanında.



А това е превод към вчерашната снимка, която сложих тук от инстаграма ѝ:

"Сегодня 52 серия. Для меня проект "Вдребезги" останется в моем сердце. До этого я всегда свои дела доводила до конца. Я всегда любила свою работу и всегда относилась с уважением к своей профессии. Благодаря своему отношению к работе я закончила путь еще одного проекта. Во первых, спасибо директору картины и всей съемочной команде, моим друзьям. Большая любовь ко всем, кто был со мной. Спасибо всем, кто смотрел и поддерживал наш проект."

Рейтингът от снощи е много по-добър, отколкото беше напоследък - отново първо място в тотала и АВС1, второ в АВ. Ще излезе отново на първо място и в общата класация, но там все още не са я актуализирали.  Аз се зарадвах миналата седмица, че свърши Гласът на Турция, дето дърпаше гласове от Кралицицата, то пък започна Сървайвър - същата работа.  Mr. Green

Скрит текст:






И, докато ние снощи гледахме последните кадри с Гюлсерен и подсмърчахме на прощалната серия, младежите са били на премиера - филм с Озан в една от главните роли. Джансу и Хазал също са го подкрепили.  Grinning

Скрит текст:






Последна редакция: вт, 09 фев 2016, 13:35 от Alex_B

# 178
  • Мнения: 1 863
Привет, момичета! Hug Hug Hug  Хриси, много хубав Картал! bouquet  Алекс, Кати, Цезар  Hug Hug Hug   Снощи поплакахме с Гюлсерен, но тази вечер мисля, че няма да е по- различно. От втория трей не ми излизат от главата думите на Картал на гробището- ако Дяволът построи ад на земята, ще даде ключа на Азис. Mr. Green Тръпки ме побиват само от усмивката му в края на трея, на покрива. Twisted Evil Цезар, аз затова обичам да си играя с избрани моменти, защото като ми се догледа някой епизод, знам че ще го изгледам бързо и качествено, без пълнеж. Simple Smile. Алекс, сега със Сървайвър ли ще се надбягваме  newsm78 Кати, къде си ходила за кокичета?  Simple Smile. Хайде още 5 часа спокойствие ни останаха...

# 179
  • Мнения: 2 742
Привет на всички! Hug Heart Eyes Хриси, Таня, Алекс, Цезар, какво прави фенската любов, когато има вдъхновение!  Laughing Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Май само Кати и аз още не сме се заиграли Embarassed Laughing

Малко остана до ........ #Crazy

Аз обаче мисля и тази вечер да се заселя главно в Туитър  Peace Питане? Може ли да ползвам с новия хаштаг оня списък от миналата седмица  #Crazy с текстове на туити?

Като казах туитър - една клюка  Peace Ениможе и да се окаже права, но аз ще съжалявам  Rolling Eyes

Скрит текст:

И да не забравяме че и нещо хубаво ни чака довечера

Общи условия

Активация на акаунт