купувате ли скъпи дрехи на детето

  • 5 582
  • 97
  •   1
Отговори

Анкета

купувате ли скъпи дрехи на детето

Опции:

* Гласуването приключено: вт, 18 апр 2006, 01:08

  • Мнения: 135
купувате ли скъпи дрехи на детето аз лично не,но имам познати,които хвърлят по 50лв. за панталонче на пример.

# 1
  • Мнения: 513
По принцип не  Naughty и да искам нямам тази възможност , но веднъж толкова много харесах едно костюмче , че не се сдържах и и го купих  cry

# 2
  • Мнения: 695
зависи имало е и моменти в които съм и взимала и по-скъпички дрехи,но има и много които са доста евтини.зависи от това дали това което съм харесала си заслужава парите и естествено дали аз разполагам с тези пари в момента reverance

# 3
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Аз не NaughtyМъжът ми от време на време му купува по скъпи.Има достатъ4но ишлимета. Hug

# 4
  • Мнения: 379
Не, но му харесах едно яке и не успях да се сдържа- купих го Embarassed

# 5
  • София
  • Мнения: 11 657
Ами зависи какво се разбира под скъпи дрехи!Например за сина ми един панаталон-дънков или джинсов струва средно 20-30 лева.Това е за българска стока с доказано качество.Звучи ми много,ама няма по-евтино.Предпочитам средна цена за да не стане на нищо след второто пране!И от това колко ми харесва!
50 лева за панталонче-не не бих дала,колкото и да ми харесва!Нито за баткото /който не държи на дрехите само отказва да носи някоя дреха,ако я набеди/,нито за бебка.Но вчера толкова харесах един розов комплект тип дънков за бебка,че бях готова да дам 35 лева!
Обаче съм купувала и евтини блузки за бебка,на които шевовете се разпориха!
И за двете си деца купувам основно български стоки,но на доказани фирми и ишлемета напоследък за бебка!
Не виждам смисъл в скъпите дрехи,децата ги израстват,а и не винаги ги оценяват!Е ако са с подобаващо намаление е друга работа.Имам няколко такива попадения!

# 6
  • Мнения: 2 614
В т.нар. "скъпи" магазини всеки сезон има намаления, такаче може за ок. 30-40 лв. да се направят добри попадения.
Наистина много зависи с колко пари разполага човек в момента!

# 7
  • Мнения: 1 426
Кучето скача според тоягата.

# 8
  • Мнения: 3 042
По принцип купувам най-евтиното, което намеря, но гледам преди всичко да е  качествено /да си остане цветно и да не се скъса дори и след дълго носене/. Предпочитам българските дрешки. Наскоро купих анцуг на синът ми за 15 лв./български/ и едно боди с къс ръкав за 2,50лв /на фирма Сали/.

# 9
  • Мнения: 987
купувала сьм и скьпи дрешки , но като цяло купувам средно скьпи. бьлгарски не купувам - не сьм им фенка нещо  Embarassed

# 10
  • Мнения: 765
По принцип имам възможност, но не смятам , 4е бебе което расте с дни трябва да носи скъпи дрехи , които ще облече 2-3 пъти... бих дала пари за скъпа количка или друго , но за дрехи гласувах 30-40лв , а и не сме суетни още слава богу ! Simple Smile

# 11
  • Мнения: 498
аз се чудя как да гласувам защото зависи за какво става въпрос - едно е да купиш боди, друго е да купиш космонафт например, яке зимно... не можах да разбера тези цифри за една дреха ли са или как Rolling Eyes
по принцип рядко купувам скъпи дрехи, защото бебетата много бързо израстват пък и през зимата си стоят предимно вкъщи или увити в 200 одеялца Grinning
виж за лятото бих дала повечко пари за готина шапчица, рокличка, а за зимата за яке- много е важно да му е топличко на бебето Heart Eyes
ама за бодита гледам най-тънко да мина Wink

# 12
  • Мнения: 1 214
От много скипите не купувам -нямам тази възможност , но и евтини не взимам , защото стават на парцал след второто пране.Вече си имам черен списък на фирми , от които не купувам  NaughtyКупувам средно скъпи неща  - например панталони за 15-20  лв , блузи 12 -15 лв и така.Едни дънки съм харесала  за 30 лв и доста се замислих.Ако имах парите може би щях да ги купя , но рядко отпускам кесията така.Обикновено купувам от 15-20 лв.Гласувах с втора   опция , защото ако купя нещо по-скъпо то това винаги е изключение.

# 13
  • Мнения: 1 059
И аз съм за 2 опция. Но ако нещо по скъпо много ми хареса и имам възможност да го купя го копувам. Както казаха по горе къчето бяга според тоягата

# 14
  • Мнения: 1 561
Зависи за какво е и колко време ще се носи.Ако е за летния сезон бих дала повече.За връхни дрехи давам, но взимам по-големкия размер и така инвестицията има смисъл, носи се 2 сезона.Случва ми се да купя скъпо и не съжалявам, защото изглеждат перфектно.От българското купувам, но рядко правят сладурски дрешки за момичета.Има добри турски на същата цена, дори и по- евтини.От много неща зависи!

Общи условия

Активация на акаунт