Какви са жените, издържащи мъже?

  • 46 309
  • 432
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 270
Търсене и предлагане. Теорията на потребността.

Не, пазарен принцип.

# 121
  • Мнения: X
Възрастните жени е ясно защо издържат млади мъже. Въпросът е защо млада и красива жена ще издържа мъж? Любов, ниско самочувствие или пък желание за конкрол? Аз лично нямам обяснение.

# 122
  • Мнения: 5 060
Взаимен интерес.

# 123
  • Мнения: 25
Да, взаимен интерес. Някой е решил, че е добър музикант, а другият че прави пари и ще си сбъднат  мечтата. Жалкото тук е, че оплюва част от живота си и хората в него. Няма безгрешни, ама не прави чест на мъж да използва и после да се обяснява..... А, че са хубави и двамата - спор няма. Понякога и това не е достатъчно - хем красим, хем богат..... ама самотата си е самота......И истината за всеки е различна.

# 124
  • Мнения: 1 782
А не допускате ли вариант , красивата и млада жена да иска да издържа мъж целенасочено ... Аз познавам мъже , които искат жена им да изкарва поне 2 пъти по малко пари от тях , за да е зависима от тях и да не се комплексират, или пък въобще да не работи след като роди децата ... За мен това е вид психопатия , но лично съм чувала изразите - "Искам жена ми да се занимава с нещо за 300 лева , нещо само с жени, да няма мъже колеги,за да не ме сравнява с тях" , или следния израз - "Като й направя едно дете , ще си остане вкъщи , като и направя второ - да седи вкъщи ще й стане навик" ... Та може и Соня целенасочено да е търсила това , сигурно и тя е имала възможност да стане държанка , но е предпочела тя да е контролиращата...

# 125
  • Мнения: 25
Възможно е., но е извратено.... не знам.... и в двата случая.... като, че ли обратният вариант е по-приемлив и доста често срещан....

# 126
  • Мнения: 18 874
А не допускате ли вариант , красивата и млада жена да иска да издържа мъж целенасочено ... Аз познавам мъже , които искат жена им да изкарва поне 2 пъти по малко пари от тях , за да е зависима от тях и да не се комплексират, или пък въобще да не работи след като роди децата ... За мен това е вид психопатия , но лично съм чувала изразите - "Искам жена ми да се занимава с нещо за 300 лева , нещо само с жени, да няма мъже колеги,за да не ме сравнява с тях" , или следния израз - "Като й направя едно дете , ще си остане вкъщи , като и направя второ - да седи вкъщи ще й стане навик" ... Та може и Соня целенасочено да е търсила това , сигурно и тя е имала възможност да стане държанка , но е предпочела тя да е контролиращата...

Целенасочен избор на хора, които можеш да контролираш, тъй като ги издържаш, ми говори за определени дефицити, психопатии и пр. у избиращите подобни партньори.

п.п. Соня, доколкото четох, до голяма степен е правила с чужда пита помен. Може би е вид отмъщение държанка да реши да мине и от другата страна в ролята на издържащия.

# 127
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Властни жени, имащи нужда от  компанията и вниманието на някой п...тьо.Да им се възхищава и подгъзува. И понеже с пари е по-сигурно...си плащат за това.
Нали живеем в унисекс свят, какво да се чудим  Crazy Женска еманципация!
Щом мъжът може да издържа жена си,няма лошо да се случва и обратното. Не познавам такива двойки,обаче,които да имат категорична договорка помежду си.  newsm78
Като че ли за мъжете е унизително да си признаят...и има защо,според мен.

# 128
  • Мнения: 2 237
Може би тези жени имат толкова много, че им е все едно. Аз се сещам за една, която инвестира в мъжа си и спечели. Очевидно човекът е способен, само финансите му бяха проблем. Сега вече не, де.
Иначе мъже със среден доход, които да не искат жените им да работят, не познавам. Не знаех, че в България е толкова нормано явление. По-скоро си представях разни супер богати, които биха се срамували, ако жените им нямат престижна позиция някъде. Или пък такива, които печелят месечния доход на жена си за една единствена сделка и им се струва нищожен.  Peace

# 129
  • Мнения: 9 991
"Потреса" май идва от разликата, че тя е имала много, а той явно си го казва, че са го издържали/което явно не е срамно, или да покаже на другата, как Соня, не е значела нищо за него... Laughing /.Мен ми се чини, че оня ясновидец, който го е прибрал, пак не е било само заради сините му хубави очи, а си е "плащал" някак си. Мъжка държанка. Но има много непрокопсани мъже, чиито жени са извора на финансите в дома. Да не говорим за жените работещи в Гърция и Италия примерно, а тук мъжете им си клатят краката. Българина е такъв и явно е горд с това. Сега от присъстващите явно няма ни една, която да не е в подобна позиция.  Mr. Green

# 130
  • Мнения: 7 519
Въпросът не е какви са жените, които издържат мъже, а какви са тези мъже, които позволяват да бъдат издържани от жени .

# 131
  • Мнения: X
Въпросът не е какви са жените, които издържат мъже, а какви са тези мъже, които позволяват да бъдат издържани от жени .
Мен жените са ми по-интересни. Мъжете ясно какви са - разглезени и мързеливи. Една успешна, хубава и млада жена как седи до подобен индивид, аз лично не мога да си обясня.

# 132
  • Мнения: 7 519
В Бг е разбираемо... Българската жена е мъжко момиче и е свикнала да дърпа колата, докато нейният лежи на дивана и гледа футбол....дори да не го издържа финансово, тя влага много повече труд във вид на чистене, готвене, гледане на деца и т.н, докато мъжът влага много малък процент.
Иначе според мен, такива жени се страхуват, че ако го оставят и ще останат сами. Силните финансово жени плашат мъжете.

# 133
  • Мнения: 9 991
Въпросът не е какви са жените, които издържат мъже, а какви са тези мъже, които позволяват да бъдат издържани от жени .

Aз заглавието на темата, иначе я чета.  Mr. Green

# 134
  • Мнения: 18 874
Въпросът не е какви са жените, които издържат мъже, а какви са тези мъже, които позволяват да бъдат издържани от жени .
Мен жените са ми по-интересни. Мъжете ясно какви са - разглезени и мързеливи. Една успешна, хубава и млада жена как седи до подобен индивид, аз лично не мога да си обясня.

Мъжете - не е луд този, който яде баницата, а този, който му я дава. Познавам разни мъже, които си обичат да ги черпят в заведение например, нищо чудно и да нямат кой знае какво против, ако привлекателна жена им предложи луксозен живот в замяна на секс, компания и пр. Жените, ако са привлекателни и млади, а издържат мъж, ми е доста по-странно за разбиране.

Общи условия

Активация на акаунт