Пазаруване от taobao.com - тема 4

  • 37 535
  • 115
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 16
Благодаря ти,а скоро използвала ли си старият ти посредник Edward? Вчера се свързах с него но нещо ме е страх да му се доверя понеже пожела да платя през Пейпал Sad

# 62
  • Мнения: 4

здравейте, гледам че поръчвате неща за 50-60$ и повече, не ви ли ги спират на митницата и как ги освобождавате ?

# 63
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604

jivko6 , до известно време на двамата пращах линк за оферта,стария все искаше повече,преминах само на този, през няколко дни поръчвам нещо,нямам проблеми.

# 64
  • Мнения: 16

jivko6 , до известно време на двамата пращах линк за оферта,стария все искаше повече,преминах само на този, през няколко дни поръчвам нещо,нямам проблеми.
Благодаря Никид,задължително ще го пробвам.Сега поръчах на стария да видим каква ще я свърши Simple Smile

# 65
  • Мнения: 1 285

jivko6 , до известно време на двамата пращах линк за оферта,стария все искаше повече,преминах само на този, през няколко дни поръчвам нещо,нямам проблеми.
Благодаря Никид,задължително ще го пробвам.Сега поръчах на стария да видим каква ще я свърши Simple Smile


Според мен е грешка! Ако се беше върнал 2 страници на зад да четеш , щеше да разбереш че вече не е коректен , дано всичко е наред  Peace доста трудно успях да си взема парите!

# 66
  • Мнения: 16

jivko6 , до известно време на двамата пращах линк за оферта,стария все искаше повече,преминах само на този, през няколко дни поръчвам нещо,нямам проблеми.
Благодаря Никид,задължително ще го пробвам.Сега поръчах на стария да видим каква ще я свърши Simple Smile


Според мен е грешка! Ако се беше върнал 2 страници на зад да четеш , щеше да разбереш че вече не е коректен , дано всичко е наред  Peace доста трудно успях да си взема парите!
Да прочетох коментара и затова поръчах при него едни детски обувки само за 30$ а по големите поръчки пуснах през ибей на този когото намерих линк тук.Дано да няма проблем с поръчките.

# 67
  • Мнения: 31
Христос Воскресе!

Здравейте,
Искам да поръчам малко по-специфичен продукт от Taobao и ме интересува откъде би ми излязъл най-изгодно шипинга,тъй като досега не съм поръчвал?
Цената на продукта е 42 долара,но не мога да разбера колко точно тежи....на някои места намерих инфо за 2кг,другаде 3-4....

Ето линк към продукта,ако някой е по-запознат ще се радвам да каже:

https://world.taobao.com/item/534870751535.htm?fromSite=main& … 700714.0.0.Lmope0

Аз най-евтино намерих ето този агент-engtaobao:

http://www.engtaobao.com/tool/cost_calculator.html

Излиза ми 32$ доставка през SAL за 3кг пратка.

Последна редакция: нд, 16 апр 2017, 20:49 от razr88

# 68
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604

razr88 Попитай различни посредници за цена. Само не знам с Митница няма ли да имаш разправии,освен сигурните Такси.

# 69
  • Мнения: 31
Благодаря за отговора,никид!

Защо да имам разправии на митницата-това реално е една неръждаема бутилка,при това не се зарежда на станция под налягане,а работи с лим. кис. и сода,които реагират и произвеждат Co2.Освен това пристига празна.

Цената на доставката от 30 долара ме устройва,повече ме интересуваха реалните кг-ми на продукта и дали този агент engtaobao е коректен.....

П.П Тази сутрин намерих две обяви на този продукт в aliexpress и като тегло беше дадено съответно 1.9 и 2кг,което значи,че теглото би трябвало да е в тези граници 2-3кг.Предлагат и шипинг до Бг,но цената там е 130 долара и не си заслужава изобщо...

# 70
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604

razr88 Митница,първо заради сумата,втори заради теглото. Ще имаш такси+ДДС.А вече и куриер вероятно според метода на доставка.

# 71
  • Мнения: 31
Да,наясно съм с тези такси,те са стандартни предвид теглото и сумата на продукта.Помислих че визирате друго под разправии,по-конкретно нещо свързано със спецификата на продукта.

# 72
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604

razr88  Peace Успехи

# 73
  • Варна
  • Мнения: 147
Здравейте,видяхте ли това съобщение в mistertao .Според вас какво става !!!!
Dear valued customers:

We regret to announce that, due to new Chinese government policies on international trade, MisterTao will cease to operate on March 31st.

New orders will not be processed starting from March 6th. Already placed orders will be processed and shipped as per usual.

Any remaining deposit in user accounts will be 100% refunded. Please get in touch with our Customer Service to have your refund issued.

We thank you for your companionship and trust in us over all these years. Truthfully, we are incredibly sorry for any inconvenience caused.

Don't hesitate to contact us if any question please. Our Customer Service Email box: services@mistertao.com

Аз съм от тези, които имат недовършени поръчки в Мистертао, т.е. поръчано уж изпратено с тракинг, но самия трак не мърда от близо месец, стои с информация от Китай, все едно не е минало границата навън...  незнам дали ще ги получа въобще, споделете  ако имате подобни пратки  Cry

# 74
  • София
  • Мнения: 2 970
Здравейте!

Закриха ми два от любимите магазини в Али и сега си мисля да опитам с поръчка от Таобао.

mrtao, който препоръчвате в началото на темата май е закрит.

Напоследък коя от опциите ползвате?

Благодаря предварително!


ПС: вече се регистрирах в tao.bg, но не ми е ясна калкулацията - след като избера стоката и отиде в количката - има ли начин да видя приблизителна бъдеща цена - с доставка до бг + комисионната им?

Чета, че ползвате някои от продавачите в Али за поръчки през таобао - това би било по-удобно в случай на объркване - тези от tao.bg - не знам дали биха ми върнали парите ако неполуча стоката например..?

Пък ако е нещо скъпо - ще ми бъде тъжно ако си загубя и парите и поръчката. 

Общи условия

Активация на акаунт