Какво обичате в половинката си?

  • 5 943
  • 38
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Пловдив/София
  • Мнения: 2 737
Това май ще е първата тема, която ще пусна тук...
Но мисля, че има нужда. Напоследък из всички теми срещам злоба, негативизъм или най-малкото, пресметливост и студенина. Нека поговорим за нещо хубаво- какво обичаме в човека до нас, какво е запалило искрата? Може да са качества, мили жестове или навици,каквото прецените.

Ще пиша и аз по-късно, тъй като не съм сигурна, че темата ще се одобри за този раздел, нямам много опит тук.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 373
Три дена след като за първи път говорихме с ММ, той изпрати букет от 7 червени рози в офиса, където работя. Беше тооолкова неочаквано и мило! newsm76
А сега... Сега го обичам, защото успява да ме обича и в най-кривите ми моменти... А и винаги някак ме изненадва! txtloves Two Hearts

# 2
  • Мнения: 106
Защото е той и не мога да си представя живота без него(дори и когато ми иде да го убия с правата лопата)

# 3
  • Мнения: 73
Всичко обичам в половинката си. Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 949
За разлика от повечето от вас, аз за съжаление не мога да кажа нищо романтично за мойта половинка. Той хич не е по жестовете, нежностите, романтиката и подобни други неща, които иначе биха ми харесали. Но има тяло като на Вин Дизел и до ден днешен ужасно ме привлича. Дори когато ме вбесява и се чудя как съм се свързала с такова дърво като него, пак се чувствам физически привлечена. Та това обичам в него. Звуча като разгонен тийнейджър, ама нали си казваме истината тук.  Embarassed

# 5
  • Варна
  • Мнения: 36 597
В романтиката малко се разминаваме с моя мъж - той прави романтични жестове, от типа на букети и бижу, понякога дори и без повод, но за мен тези неща не са на първо място. Обичам безкрайното му търпение към всичките ми странности и това, че никога не ме е лишавал от внимание.

# 6
  • Русе
  • Мнения: 1 513
И моят мъж не е от романтичните, но много си го обичам, макар че вече сме 17г. заедно. Обичам го, защото той ме обича, обожава децата ни и мога да говоря с него за всичко и на всякакви теми, много е интелигентен. Е, понякога му писва да ме слуша и си слага слушалките, за да не чува безкрайното ми бъбрене.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 254
Обичам половинката си, защото дори когато съм сърдита, ядосана или просто кисела ме прегръща силно и не ме пуска, докато не ми мине. Независимо от това, че понякога не искам, просто не би ме пуснал и винаги е до мен. Обичам го защото е най-добрият човек, когото познавам, най-търпеливия и е човекът, който е готов да даде всичко за мен.  loveuuu  И го обичам, защото винаги прави най-хубавите подаръци, измежду всички. Винаги знае точно какво ми е на сърцето.  Hug За протокола сме заедно от 4 години Simple Smile Той е моето съкровище!

# 8
  • Мнения: 1 267
Той е моят стълб. Аз съм емоционална, избухлива и крайна. Винаги може да се разчита на него. Изключително е умерен във всичко.

# 9
  • Мнения: 422
Обичам в него начина по който ме гледа и жестовете, които прави за мен. Това, че е семеен тип, държи на семейните ценности и поддържа огъня на любовта в семейството. Обичам доброто му сърце и милото му мъжествено лице. Обичам да го гледам, когато се грижи за дома. Знам, че винаги мога да разчитам на него. Но най - много обичам, че когато имаме възможност сме навсякъде заедно - в спалнята, в ресторанта, в кухнята, на гости или просто се смееме докато си говорим и гушкаме.

# 10
  • Мнения: 5 173
И моят в отбора на не романтиците Crazy.
Обичам го, защото го обичам Mr. Green. Много грижовен баща и съпруг е, семеен тип, домошар, не пие, не пуши, знае как се пуска пералнята, прахосмукачката, ютията (при нужда, дори борави сносно с нея). Емоционална опора ми е, подкрепя ме, насърчава да се развивам. Обичам го, защото той ми дава сигурност, спокойствие, кара ме да се смея, носи ни на ръце и още един милион неща, за които му е трудно да се сетя в момента.

# 11
  • Мнения: 1 844
В самото начало, преди десетина години, се влюбих в него, защото ми се стори много чаровен и секси, но най-вече защото дълго го играеше недостъпен.
Към момента - когато вече не е никак недостъпен, защото ми е съпруг,
а с чара му вече отдавна съм свикнала,
го обичам с цялото си сърце, защото за мен той е най-отговорният, най-всеотдайният, най- любящият мъж, защото ме подкрепя винаги и във всичко, и знам, че мога да разчитам на него без никакво съмнение, защото ме глези и ми показва любовта си с думи и действия всеки ден,
защото търпи тъпите ми настроения и прекалената ми емоционалност понякога,
защото уважава мнението ми и винаги се съобразява с него,
защото иска да съм щастлива и се стреми да ме направи такава.
И макар че като всеки човек си има няколко кусура,
когато стане въпрос за избора на партньор, винаги казвам, че аз съм направила най-добрият.
И че съм родена под щастлива звезда. Heart Eyes

# 12
  • Мнения: X
Какво обичам в него?
Страшно много неща.Но най-много обичам това, че ме обича безусловно.
Никой, никога (с изключение на мама, светла й памет) не ме е обичал толкова силно и много, без никакви условия и изисквания.
Той е просто до мен и ме обича....какво повече му трябва на човек.


# 13
  • Мнения: X
От тези мъжествени мъже е, които са разбрали тайната, че да правят жената щастлива в крайна сметка прави и тях щастливи. Обгрижвана съм на всички възможни нива но не защото имам нужда, а защото той е такъв, мъж по природа.

# 14
  • Пловдив/София
  • Мнения: 2 737
Той е моят стълб. Аз съм емоционална, избухлива и крайна. Винаги може да се разчита на него. Изключително е умерен във всичко.

Много добре казано.

И при нас е така. Обичам спокойствието му и аналитичния начин, по който подхожда към проблемите. Обичам и това, че винаги търси и намира доброто в останалите. Винаги мисли първо за другите, а после за себе си. Ако има едно парче торта, ще го остави на мен. По подразбиране хубавото винаги е за мен. Все още казва, че ме обича най-много от всичко. Много е забавен и ме кара да се смея постоянно. Понякога се сещам за негова шега от вчера и започвам да се смея с глас от нищото (ако съм сама, де).Изобщо не е претенциозен, ако няма вечеря, не е изчистено, а аз си чета нещо (примерно), дори не забелязва. Много "над" нещата е. Понякога си мисля, че не е от този свят и не го заслужавам...Аз съм по-дребнава, лесно се ядосвам, искам по-хубавото за себе си и т.н. Е, към него съм добра, гушкам го, слушам го, купувам му подаръци и измислям семейните почивки, рядко му правя фасони.

# 15
  • Мнения: 145
Обичам всичко в моя любим.  Heart Eyes
Очите, нослето и устните му, раменете му, ръцете му, топлината и аромата на кожата му, спокойствието в гласа му, начина, по който диша, когато спи. Обичам добротата му, ума му, отношението му към мен, поведението му сред хората, аристократизма и светлината, които излъчва. Обичам това, че е истински мъж във всяко отношение. Той е моята огромна и единствена любов, моето щастие. Heart Eyes

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Обичам това, че е добър човек. Че е общо взето разбран и сравнително кротък (освен в моментите, когато врещи за глупости  Mr. Green). Аз лично ненавиждам конфликти и не бих могла да живея с някого, който прави скандали. С ММ, не знам дали ще ми повярвате, но за 10 год сме имали само 2 истински скандала и то беше в началото. Лесно се живее с него. Податлив е на възпитание.  Mr. Green Добър баща е.
И сигурно ще прозвучи много егоистично и инфантилно, но най го обичам за това че ме обича.  Joy

# 17
  • София
  • Мнения: 1 257
Обичам всичко.... Всичко, на което ме е научил, от което ме е предпазвал, начина по който ме гледа дори и след 13 години.... Факта, че е страхотен баща, опора винаги и във всичко. Блясъка в очите му, силата която ми дава, спокойствието. Скромен, интелигентен, на моменти див, на моменти нежен... Мъж, който поставя семейството си на пиадестал. Способноста му да ме укроти, когато ми дойде някой емоционален изблик и съм готова да зеклеймя всекиго и всичко и не на последно място - с***а...дори и след 13 години става все по - хубав и хубав...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 18
  • Русе
  • Мнения: 1 513
Забравих да спомена още нещо, заради което го обичам. Всяка сутрин като излизам за работа ми казва, че съм много красива днес. Знаете ли това как повишава самочувствието, вдига настроението и тръгвам за работа щастлива и уверена, че и днес ще бъде хубав ден. И това е почти всеки ден след 17 г, брак.

# 19
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 014
Обичам си му всичко, най-вече това че търпи всичките ми глезотии и щуротии толкова дълго време.Обичам го , защото за него аз и синът ни сме на първо място пред всичко и всички, защото винаги се старае да внесе разнообразие и забавление дори в най-сивите ми дни, защото е наистина добър и всеотдаен.

# 20
  • Мнения: 124
Ми незнам ,какво обичам в него,сега като се замисля не много умен,не е и красив като фотомодел,нито е богат,но като се скараме за нещо и ми е много чоглаво да му се цупя.

# 21
  • Мнения: 415
Той е моят стълб. Аз съм емоционална, избухлива и крайна. Винаги може да се разчита на него. Изключително е умерен във всичко.

Много добре казано.

И при нас е така. Обичам спокойствието му и аналитичния начин, по който подхожда към проблемите. Обичам и това, че винаги търси и намира доброто в останалите. Винаги мисли първо за другите, а после за себе си. Ако има едно парче торта, ще го остави на мен. По подразбиране хубавото винаги е за мен. Все още казва, че ме обича най-много от всичко. Много е забавен и ме кара да се смея постоянно. Понякога се сещам за негова шега от вчера и започвам да се смея с глас от нищото (ако съм сама, де).Изобщо не е претенциозен, ако няма вечеря, не е изчистено, а аз си чета нещо (примерно), дори не забелязва. Много "над" нещата е. Понякога си мисля, че не е от този свят и не го заслужавам...Аз съм по-дребнава, лесно се ядосвам, искам по-хубавото за себе си и т.н. Е, към него съм добра, гушкам го, слушам го, купувам му подаръци и измислям семейните почивки, рядко му правя фасони.

+1

мога да кажа същото и за моя  Heart Eyes

# 22
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Защото ме търпи  Laughing

# 23
  • Мнения: 562
Има една мисъл, която обожавам: "Обичам го не само заради това какъв е той, а и заради това каква съм аз, когато съм с него!"  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 2 352
Обичам го защото ме кара да се чувствам необходима, защото ми дава смисъл да правя нещата, това е.
Има и жестове, има и мило отношение, търпелив е, за разлика от мен, допълва ме, опора ми е.

# 25
  • Мнения: 6 395
Обичам  го защото ме привлича физически, харесва ми , че е много уравновесен и стабилен, аз съм емоционална и ме уравновесява .

# 26
  • Мнения: 2 045
И аз май, защото ме търпи  Mr. Green Heart Eyes Искат се железни нерви.
Извън това е забавен, ще направи всичко, за да съм щастлива (дори и да не му харесва; за справка - аз не мога да направя нещо насила  Cry), пич голям и единствения, който може да е достатъчно откачен и open minded за мен - постоянно у нас се правят шеги, майтапи, дебнем се като деца и се занимаваме често с глупости  Mr. Green Работя доста и пътувам и когато сме заедно гледа всяка минутка да е с мен, както й аз. Обожавам да го дразня, той мен също, в същото време го обичам още повече (сладко се дразним)  Mr. Green.
За него съм на първо място, ако топ модели на Виктория Сикрет са пред него и аз до тях, мен ще гледа и избере (не че съм много различна от тях, де  Joy Mr. Green). До мен е, винаги мога да разчитам на него и пред него мога да се отпусна, да бъда всичко, като знам, че пак ще ме обича.
Не е супер романтик и не го искам, не ми прави постоянно подаръци или изненади - за мен е достатъчно да е до мен. В същото време, реши ли да ме изненада с нещо, го прави така, че да е разтреперя, падна, разплача и т.н.  Embarassed
Има още много, но айде стига...  Mr. Green Неслучайно преди по-малко от година се омъжих за него  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 921
Обичам го заради безкрайната му доброта към хората и най-вече към мен. Никога не забравя празниците ни и винаги успява да ме изненада приятно. Секса е невероятен, грижи се прекрасно за детето ни. Опа, май го изкарах перфектен. Не е, обаче и аз не съм.

# 28
  • Мнения: 28 435
Обичам го защото казва, че ме харесва от "краченцата до ушенцата" Grinning
Хубав е, ителигентен, умен, с чувство за хумор, често ме разсмива...... и често казва "много си хубава с тоя тоалет"....
Той е по земен и разумен....аз по творческа и емоционална.....добре си пасваме! Wink
Не се караме, разбираме се! Simple Smile

# 29
  • Мнения: 714
Това, че е ЧОВЕК, това , че е най-добрият баща на света и това, че се грижи много за нас - да си имаме всичко и да ни е уютно.

# 30
  • Пловдив/София
  • Мнения: 2 737
И какво излиза- мъжете са по-добри и човечни от жените Simple Smile))

Но от друга страна, ни един мъж не похвали жена си, а темата нарочно е формулирана с неутралното "половинка". Така че сме с по-широко сърце поне, за утеха Simple Smile)

# 31
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
Обичам го, защото с него наистина сме двете половинки на едно цяло, той е всичко, за което някога съм мечтала.

# 32
  • Мнения: 2 202
Обичам половинката си, защото дори когато съм сърдита, ядосана или просто кисела ме прегръща силно и не ме пуска, докато не ми мине. Независимо от това, че понякога не искам, просто не би ме пуснал и винаги е до мен. Обичам го защото е най-добрият човек, когото познавам, най-търпеливия и е човекът, който е готов да даде всичко за мен.

# 33
  • Мнения: 2 694
И какво излиза- мъжете са по-добри и човечни от жените Simple Smile))

Но от друга страна, ни един мъж не похвали жена си, а темата нарочно е формулирана с неутралното "половинка". Така че сме с по-широко сърце поне, за утеха Simple Smile)
Просто мъжете, които пишат във форума или не обичат жените си или са необвързани  Peace

# 34
  • Мнения: 27 475
И при нас по подразбиране най-доброто е за мен.  Mr. Green Даже на мен ми сипва най-напред когато се храним (даже и преди детето, а и нея обожава), аз да съм обгрижена най-напред. Харесвам смесицата от сила (физическа и душевна), нежност, мъжественост, интелигентност, иновативност....

# 35
  • Мнения: 422
Обичам го, защото днес ми беше другарче в един от най - хубавите дни в живота ми, защото всеки ден е до мен и ме прави щастлива.

# 36
  • Мнения: 2 694
Е само по празниците ли е така?

# 37
  • Мнения: 298
Обичам го, защото е толкова лесна любовта с него. Като естествено състояние на духа, носи ми един особен мир, труден за описване.

# 38
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
Способността му  да  ме вбесява го  прави неотразим в очите ми Heart Eyes
Иначе, представа нямам  какво  точно му обичам newsm78
Знам само, че когато  си представя живота без  него, ми  се  свива  сърцето от болка.
Но  аз сигурно съм завършен мазохист, иначе не знам  как  разумна  жена би търпяла  такъв шантавел newsm53

Общи условия

Активация на акаунт