кървене по време на ову

  • 2 931
  • 9
  •   1
Отговори
на 3-ти бях в ову и след акта видях че имам кръв кървенето не продължи след това мислители че това е нормално

# 1
на 3-ти бях в ову и след акта видях че имам кръв кървенето не продължи след това мислители че това е нормално
зацапването беше като част от съсерек

# 2
  • Мнения: 2 825
Веси, чувала съм, че при някои момичета има такова кървене при пукане на фоликул, но на мене не ми се е случвало.
Разтърси се из библиотеката....мисле че има подобни теми Wink

# 3
  • Мнения: 2 120
Веселина, веднъж ми се случи, продължи като зацапване*кафеникаво* около два часа и спря. Някои говорят за розова овулация, но ти казваш съсирек и не знам какво може да е.
Попитай лекар.

# 4
# 5
  • Мнения: 1 765
При мен често при овулация има леко зацапване, или дори прокървяване, консултирала съм се с лекар и ми беше казано, че няма нищо обезпокоително.
Това на теб за първи път ли ти се случва?  Thinking

# 6
да но мене ме притеснява това че беше като съсирена кръв аслед като се измих нямаше нищо повече

# 7
  • Мнения: 26
За твое успокоение отиди на лекар. Ако става въпрос за овулаторно кървене - ок, проблем няма. Но такова кървене може да се дължи и на раничка. Наблюдавай дали ще продължи и отиди профилактично на лекар.

# 8
  • Мнения: 2 120
И като заговорихме за овулаторно кървене има ли някоя от вас да е забременяла при положение, че го има това кървене.
Все си мисля, че овулаторното кървене се дължи на хормонален дисбаланс, който не води до бременност.
Моля, помогнете ако знаете, за да разбера така ли е наистина или греша и е нормално, не пречи.

# 9
  • Мнения: 1 765
Аз забременях, може и да се дължи на хормонален дисбаланс, но след като всички останали предпоставки ги има, защо да не е невъзможно да се забременее?!?

Общи условия

Активация на акаунт