Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора
Имам бебче на Два месеца и половина и от няколко дни сме на смесено хранене.Първо сучи,а после с Frizolak.Но става въпрос само за храненето в 21h.През деня е само на кърма.Но започна да се запича от Frizolak1,затова искам да разбера за др видове адаптирани млека.

« Последна редакция: сб, 08 апр 2006, 20:03 от Vivi »
Цитирай

Бургас

Виж най- често обсъжданите теми във форума, там има страшно много информация за АМ, която ще ти помогне  Very Happy
Цитирай

София ж.к.Младост 1

Мога да ти препоръчам АМ на Develop Celia 1 до 3. Цената е между 6.60лв. и 7.10лв. Аз съм много доволна от него и го ползвам от самото начало. А и е с активна бифидус, и бебо няма да има проблеми с изхзождането.Ако искаш мога да ти пусна на Celia 1 какво съдържа.
Цитирай

Бургас

След като си давала от серията Фризо,можеш да опиташ с Фризовом.То е против хабитуално повръщане,констипация и колики,обаче е по-скъпо от Фризолака.Аз го вземам от склад за 8,40 лв.
Цитирай

наоколо

Аз бих ти препоръчала Нутрилон.Не е скъп (7 лв.) ,лесно се разбива,не запича и е с пребиотици.Мони го пие от първия си месец и няма отрицателни последици. а Фризовома е по-скоро лечебна храна и се изписва на деца с повръщане (ние сега ще сме на него,че тя има ГЕР).Така,че по-добре се насочи към друго.
Цитирай

Белгия/София

Упс,сори,дала съм отговор за друга тема  Embarassed Махнах го.
« Последна редакция: сб, 08 апр 2006, 13:31 от Blondi »
Цитирай

пред компютъра

Виж най- често обсъжданите теми във форума, там има страшно много информация за АМ, която ще ти помогне  Very Happy

Peace А ето и темата: НАЙ-ЧЕСТО ОБСЪЖДАНИ ТЕМИ ВЪВ ФОРУМА.

Аз в момента ползвам мляко  Celia Develop /но 3 , защото моят сине е над годинка / и съм доволна. Купувам тройката 450гр  за 6,80лв. Преди малкият много често се запичаше, но напоследък откакто ползвам това мляко не сме имали този проблем,  newsm78но дали от това  млякото се оправи не мога да кажа със сигурност , защото той яде и други храни /но преди пак ядеше същите храни, а пиеше друго мляко/.
Цитирай

софия

След като си давала от серията Фризо,можеш да опиташ с Фризовом.То е против хабитуално повръщане,констипация и колики,обаче е по-скъпо от Фризолака.Аз го вземам от склад за 8,40 лв.
много бе! При нас в аптеката беше до скоро под 8лв. Да не би да му е скочила цената
Цитирай

варна

Аз съм доволна от НАН,вначалото се запичаше(3-4 дена)но после нямахме проблем.Цената му варира от 6.80-8.40лв навсякъде различно!
Успех в избора!
Цитирай

пред компютъра

много бе! При нас в аптеката беше до скоро под 8лв. Да не би да му е скочила цената
Аз последно  купувах  "Фризовом" минелата година Юли и го купувах на 8,60 лв /и преди това си беше толкова/  , а по-онова време съм го виждала и на 9 и нещо лв.
Цитирай

София

Ако искаш мога да ти пусна на Celia 1 какво съдържа.

Би ли написала съдържанието в тази тема, моля те: Да сравним състава на адаптираните млека  Wink
Цитирай

Аз бих ти препоръчала Нутрилон.Не е скъп (7 лв.) ,лесно се разбива,не запича и е с пребиотици.
И моите впечатления са същите.
Цитирай

софия

Аз бих ти препоръчала Нутрилон.Не е скъп (7 лв.) ,лесно се разбива,не запича и е с пребиотици.
И моите впечатления са същите.
а моите са такива от Фризолак-а Laughing
Цитирай

София ж.к.Младост 1

Ако искаш мога да ти пусна на Celia 1 какво съдържа.

Би ли написала съдържанието в тази тема, моля те: Да сравним състава на адаптираните млека  Wink

Ок, при първа възможност ще пусна  състава на Celia 1, по натам и на Celia 2 и Celia 3. Laughing
Цитирай

София

Благодаря!  Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора