Можете ли да ми кажете какви са цените на адаптираните млека?

  • 1 078
  • 16
  •   1
Отговори
Имам бебче на Два месеца и половина и от няколко дни сме на смесено хранене.Първо сучи,а после с Frizolak.Но става въпрос само за храненето в 21h.През деня е само на кърма.Но започна да се запича от Frizolak1,затова искам да разбера за др видове адаптирани млека.
 

Последна редакция: сб, 08 апр 2006, 20:03 от Vivi

# 1
  • Мнения: 1 032
Виж най- често обсъжданите теми във форума, там има страшно много информация за АМ, която ще ти помогне  Grinning

# 2
  • Мнения: 243
Мога да ти препоръчам АМ на Develop Celia 1 до 3. Цената е между 6.60лв. и 7.10лв. Аз съм много доволна от него и го ползвам от самото начало. А и е с активна бифидус, и бебо няма да има проблеми с изхзождането.Ако искаш мога да ти пусна на Celia 1 какво съдържа.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
След като си давала от серията Фризо,можеш да опиташ с Фризовом.То е против хабитуално повръщане,констипация и колики,обаче е по-скъпо от Фризолака.Аз го вземам от склад за 8,40 лв.

# 4
  • Мнения: 532
Аз бих ти препоръчала Нутрилон.Не е скъп (7 лв.) ,лесно се разбива,не запича и е с пребиотици.Мони го пие от първия си месец и няма отрицателни последици. а Фризовома е по-скоро лечебна храна и се изписва на деца с повръщане (ние сега ще сме на него,че тя има ГЕР).Така,че по-добре се насочи към друго.

# 5
  • Мнения: 27 524
Упс,сори,дала съм отговор за друга тема  Embarassed Махнах го.

Последна редакция: сб, 08 апр 2006, 13:31 от Blondi

# 6
  • Мнения: 3 042
Виж най- често обсъжданите теми във форума, там има страшно много информация за АМ, която ще ти помогне  Grinning

 Peace А ето и темата: НАЙ-ЧЕСТО ОБСЪЖДАНИ ТЕМИ ВЪВ ФОРУМА.

Аз в момента ползвам мляко  Celia Develop /но 3 , защото моят сине е над годинка / и съм доволна. Купувам тройката 450гр  за 6,80лв. Преди малкият много често се запичаше, но напоследък откакто ползвам това мляко не сме имали този проблем,  newsm78но дали от това  млякото се оправи не мога да кажа със сигурност , защото той яде и други храни /но преди пак ядеше същите храни, а пиеше друго мляко/.

# 7
  • Мнения: 7 640
След като си давала от серията Фризо,можеш да опиташ с Фризовом.То е против хабитуално повръщане,констипация и колики,обаче е по-скъпо от Фризолака.Аз го вземам от склад за 8,40 лв.
много бе! При нас в аптеката беше до скоро под 8лв. Да не би да му е скочила цената

# 8
  • Мнения: 680
Аз съм доволна от НАН,вначалото се запичаше(3-4 дена)но после нямахме проблем.Цената му варира от 6.80-8.40лв навсякъде различно!
Успех в избора!

# 9
  • Мнения: 3 042
След като си давала от серията Фризо,можеш да опиташ с Фризовом.То е против хабитуално повръщане,констипация и колики,обаче е по-скъпо от Фризолака.Аз го вземам от склад за 8,40 лв.
много бе! При нас в аптеката беше до скоро под 8лв. Да не би да му е скочила цената
Аз последно  купувах  "Фризовом" минелата година Юли и го купувах на 8,60 лв /и преди това си беше толкова/  , а по-онова време съм го виждала и на 9 и нещо лв.

# 10
  • София
  • Мнения: 15 198
Ако искаш мога да ти пусна на Celia 1 какво съдържа.

Би ли написала съдържанието в тази тема, моля те: Да сравним състава на адаптираните млека  Wink

# 11
  • Мнения: 124
Аз бих ти препоръчала Нутрилон.Не е скъп (7 лв.) ,лесно се разбива,не запича и е с пребиотици.
И моите впечатления са същите.

# 12
  • Мнения: 7 640
Аз бих ти препоръчала Нутрилон.Не е скъп (7 лв.) ,лесно се разбива,не запича и е с пребиотици.
И моите впечатления са същите.
а моите са такива от Фризолак-а Laughing

# 13
  • Мнения: 243
Ако искаш мога да ти пусна на Celia 1 какво съдържа.

Би ли написала съдържанието в тази тема, моля те: Да сравним състава на адаптираните млека  Wink


Ок, при първа възможност ще пусна  състава на Celia 1, по натам и на Celia 2 и Celia 3. Laughing

# 14
  • София
  • Мнения: 15 198
Благодаря!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт