kiselini?

  • 976
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 962
Zdr. mam4eta!ohh ot 1 sedmica zapo4naha  kiselini,ujasni sa ponqkoi pat sa po cql den i dori ni6to ne moga da hapna  ooooh! Vie imali li ste takav problem i kak se opravihte?Az nikoga sam nqmala tozi problem,a sega sam v 8m. i mi se poqviha  Embarassed

# 1
  • sofia
  • Мнения: 769
Еее, ами бременна си Simple Smile, нормално е. Бабите ще ти кажат, че на бебо му расте коса и затова имаш киселини Simple Smile
Истината е, че че бебето е вече голямо, притиска стомаха и част от стомашния сок попада в хранопровода.
За да облекчиш положението се храни по-често, но по-малко, и пий бирена мая, или по няколко глътки бира (вечер). Има и хомеопатия, койато ще ти помогне, но трябва да се консултираш с класически хомеопат.
Спи на по-висока възглавница.

# 2
  • Мнения: 599
Да, нормално  Confused Ая ти е обяанила защо. Аз освен че повръщах ужасно, имах и киселини... Пиех Алмагел по 1 ч.л. при нужда, но по-добре наистина с хомеопатия пробвай.

# 3
  • Мнения: 1 489
От киселини спасение няма.Трябва да си ги изтърпиш.

# 4
  • София
  • Мнения: 39 715
При мен киселините се допълваха и от жлъчните кризи (от време на време). Хапвай често, по малко.

# 5
  • Мнения: 1 097
При мен киселините се допълваха и от жлъчните кризи (от време на време). Хапвай често, по малко.
Какво представляват тези жлъчни кризи?  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 660
На някои им помагат също прясното мляко и ментовите бонбони, газираната вода, лимоните.
Содата за хляб не се препоръчва, ако имаш предразположеност към отоци, тъй като с нея вкарваш натрий.
Доста бременни са доволни от Талцид.

# 7
  • Мнения: 1 564
На мен ми помагаха по-киселите ябълки.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 530
Аз хапвах солети- обикновенни, бисквити и спях почти изправена на възглавницата.

# 9
  • Мнения: 1 942
Аз си пиех сода за хляб! Може и от това да съм била подутичка, но само така можех да спя  Joy

# 10
  • София
  • Мнения: 39 715
Какво представляват тези жлъчни кризи?  Rolling Eyes
1во болка в дясно под ребрата. Киселини. Понякога болката може да се обърка с "глад", след като се нахраниш става още по-лошо.
Понякога киселините са доста силни, повдигане, напъни...

# 11
  • София
  • Мнения: 3 421
 Мен толкова ме мъчиха киселини, че постепенно изключих голяма част от храните. Единствено от тестени храни ми беше добре.

Общи условия

Активация на акаунт