Бурята приключи,започват Междузвездни войни-Уилям Леви,Химена Наварете-тема45

  • 46 353
  • 516
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 5 069
така след като минаха празниците ,можем да си продължим заниманията hahaha

ох гледах нещо много смешно Joy hahaha
https://twitter.com/AMORMIO2T/status/854086303461384192
двамата на една от промоциите на бурята в едно предаване ги карат да разигрват сценка hahaha hahaha

химе го хваща да флиртува със прислужницата,разочарова се,среща грозното патенце и заживели щастливо hahaha...
последното на уилям hahaha
"какво правиш бе красивите жени винаги се влюбват в хубави мъже" обаче химена му обърна гръб и толкова hahaha

ето тези са пророци ,знаели са какво ще се се случи преди 4 години hahaha

химена не я е заблуждавал че е 100% разделен,но жаки newsm78 ...тогава май наистина са били разделени или е поддържал версията убедително,те имат публични снимки заедно

кой издава фалшиви биографични книги,стига hahaha
https://pbs.twimg.com/media/C9Pgc1QVwAA9RRX.jpg
https://pbs.twimg.com/media/C9PgekDVoAA5s03.jpg
https://pbs.twimg.com/media/C9PgirAUQAEoxqf.jpg

за да тръгне елизабет да забременява,значи работата е била дебела,при химена дотам не се стигна значи кака е преценила че няма нужда,иначе вече можеше и трето да има hahaha

но това момиче навсякъде говореше досега как иска семейство деца..да създаде дом ,в какъвто е израсла и е на път да го постигне,такава жена не може да се нарича с гореспоменатите етикети,пообърка пътя преди време,но леви е майстор на краткия любовен разказ Joy
щях и да разбера ако се е намесила в нормално семейство но тези давамата са манджа с грозде,не можеш разбра,кога са заедно кога не,пълна мъгла,ами погледнете го дори на бейзболния стадион се е обградил с дечица,които не са негови....уж...нормална двойка няма ли да седне заедно с децата си....не кака през четири седалки

но за хуанчо никога няма да я оправдая Stop човек естет съм,зрението ми е най-развитото сетиво,няма начин Mr. Green
само като го видя и изтръпвам Mr. Green а е навсякъде Crossing Arms


а тя добре си прекарва,веднъж се качи на вертолета и повече не слезе Joy
https://scontent.cdninstagram.com/t50.2886-16/18029301_153394481 … 04125349888_n.mp4
https://scontent.cdninstagram.com/t50.2886-16/17971169_190768761 … 76674998272_n.mp4
https://scontent.cdninstagram.com/t50.2886-16/17992644_782693225 … 58857566208_n.mp4
https://scontent.cdninstagram.com/t50.2886-16/17972520_130125294 … 96241129472_n.mp4



а към днешна дата са в бали
каква нежна кожа има зетя hahaha


# 421
  • Мнения: 8 533
ей ваядарес да си,тези така 2-3 месеца ще си прелитат от цвят на цвят,от курорт на курорт hahaha
https://www.instagram.com/p/BTGfglxBusK/?taken-by=xime_juancarlos4ever
https://www.instagram.com/p/BTGe3jHBug5/?taken-by=xime_juancarlos4ever
 hahaha голяма работа е тая химена,хич не е глупава,неее Grinning умница е тя,умницааа Grinning шегата настрана живи и здрави да са,нека си харчат,но всичко това не си го представям как химена би си го позволила самичка...частен самолет от америка океания,от океания австралия от австралия индонезия hahaha хеликоптерите бонус hahaha те едва ли са на зетя,но и наемането не е малко hahaha

на другия полюс нейната колежка ана бренда и колегата ванко 1 са спали на някакво летище,след като са им отменили някакъв полет Whistling нали все сравняваме Mr. Green.... насолили са компанията...но така като го чета,това са нечовешки е*авки с пътниците,аз не напразно не обичам самолетите Mr. Green

 Iván Sánchez‏Verified account @ivansanchezz_ Apr 18
@united te deja toda la noche abandonado en un aeropuerto, perdiendo la conexión, no paga hotel, te dejan durmiendo en el suelo. Verguenza.

 Ana Brenda‏Verified account @anabrendac Apr 17

Worst airline ever @united extra cost for first bag , delayed flight , will miss connection flight on top payed upgrade for a broke tv 👎🏼

 мисълта ми беше,знае си интереса принцес hahaha къде ще се бута тя по обикновени самолети,друго си е да имаш собствен нали Sunglasses

Емс ти на дълго празнуване си го ударила hahaha аз съм под такава пара,че вече празниците ми се струват време оно....
имам чувството ,че все ми търсиш конкуренция при пророците hahaha това е случайност,но сценката е добра hahaha по прическа този прилича на хуанчо hahaha ма нашия левент е по-висок hahaha тук е съвсем пародия hahaha
убавите жени с убави мъже...той уилям с това мислене тъй си и остана със среден пръст отзад Mr. Green уви...не винаги става така hahaha особено като те изкушават с несметни богатства...то батко аз вече ше са изкуша да стана пе*ераст за хуанчо и мене да ме води тук там...ма нема да ме иска hahaha химена е по-красивата от нас двамата Mr. Green ...за мое съжаление Mr. Green малко хумор на въглени hahaha
сега сериозно Mr. Green
и да свястната жена хубаво да иска семейство hahaha ма защо си мислиш че споменатия типаж от мен,не иска същото,само че с милиардер, това е разликата бейби hahaha hahaha

и за да не ме имате за лош човек,държа да напиша,че вчера много съм ви съчувствал Mr. Green Mr. Green
първо на теб Еми,Гришо голям резил бра вчера ,все едно в него се беше вселил Димитър Кузманов Stop викам си в софия пак ще има мълнии и гръмотевици hahaha

после пък се загледах във барса на Катето и там една отчаяна работа,един почетен гол не можаха да вземат на реванша...и пак си викам..айде още бури у софийското поле hahaha

и по тези поводи съм решил ,ако не ме дразните вие,да бъда сравнително смирен малко време...колкото изтрая Mr. Green...в знак на съчувствие...амин Grinning hahaha

# 422
  • Мнения: 5 069
иван и ана на черното тото,лошо е така и като се случи на някой известен,авиокомпанията става за смях,за никой не е приемливо да спи по летища като бездомен Mr. Green ако иван се ядосва Малко и в реалния живот както в бурята hahaha и извади онзи маниакален поглед ,който трудно се изиграва и му е патент hahaha не ще са се случили хубави работи Mr. Green

за щастие химе няма такива проблеми hahaha и тя ми харесва,показва ни дестинациите си,без да ни навира много любимия си,страх ме е да я похваля,че да не го покаже гол и да ослепея Mr. Green но ще се престраша,не може да не се напише ,че добре действа Grinning засега

Тонка много си загрижен мама Mr. Green ти поне ми разбираш мъките Mr. Greenхайде да го караме на мир и любов ,пък да видим до кога ще удържим Joy няма да спорим hahaha
колкото до григор да беше само вчера резила,а миналата седмица,а по- миналата,а миналия месец Mr. Green пролетно-лятното возене на влакчето на ужасите пак се завърна  Mr. Green
но се наблюдава лек прогрес,преди великден падна от 358-мия,а след от 58 мия,голям напредък Mr. Green с 300 места, божия син помага,но пак мъкаааа,мъкааа
общата картина е тази Mr. Green
Скрит текст:

а и на мен ми се затегна около шията последните дни,щом нямах сили да изляза в петък Mr. Green винаги е така след празници Grinning
знам аз,че си харесал зетя и искаш да го вземеш от химена hahaha трябва да опиташ,хуанчо толкова църен,химена и тя не е е много светла,а ти беличък русичък,ако и те са като циганите да им се разширяват зениците като видят светличко,може да ти излезе късмета и да те качат на хеликоптер hahaha

# 423
  • Мнения: 8 533
оо моя човек леви зажяднял за миски пак,луд умора нема hahaha hahaha
https://www.instagram.com/p/BTKihctlsgt/?taken-by=wlwflorida
ще журира в някакъв непознат за мен конкурс мис еко кафе интернешънъл
https://www.instagram.com/p/BTKce1_BFwv/?tagged=reinaintdelcafe
заедно с мис вселена 2013 габриела ислер- крокодила,ма що тей няма късмет как не го уредиха с оливия кулпо или с паулина вега,в краен случей и с химена наварете hahaha hahaha

дано при кандидатките намаже
не знам кога ще се проведе няма дата,но сигурно скоро

госпожата се фръцка из бали Grinning


Еми ,не знам какво да ти кажа,хубаво се беше спретнал на корта симпатяга ,ма от зле по-зле играе сега
Джокович нали го бяха питали преди един мач с григор,какво мисли за него
И той каза – най-добре изглеждащия мъж в тенис тура,голям е ноле...ма и тва е нещо сега,утеха малка
Квото и да си говорим,по-добър тенисист България едва ли ще има,ще дойдат и по-добри времена,от едно Хасково да тръгнеш та чак до Монако, с тази си визия спокойно можеше да чупи стойки като моделче,или да прави несериозни бг сапунки със колежки,но човека се поти на корта,заслужил си е уважението и густото с каките hahaha

# 424
  • Мнения: 2 474
Worst airline ever @united extra cost for first bag , delayed flight , will miss connection flight on top payed upgrade for a broke tv 👎🏼

аа юнайтед  Mr. Green,тези са ми "приятели" Mr. Green много некоректни,но докато не пробваш,няма как да знаеш, например с американ еърлайнс пътуванията са много по-безпроблемни,етична компания,до организация е,малко по-скъпо е ,но си плащаш за спокойствието,не рискуваш с колелото на късмета,ще спя ли днес в някоя чакалня или не  Mr. Green жалко че се е случило на иван и на ана също

 wow бали изглежда страхотно,дано покажат повече Party
вярно е че,хуан глези химе, повече отколкото и аз си представях,но е в реда на нещата,при такова семейство,ако не го беше направил щеше да му излезе име на скъперник hahaha
от всичко което виждам последните две седмици,уилям направи най-добрата услуга,която можеше на химена
само сравнете,леви въобще не е беден,а местата на които е водил половинката си,колко са - химе за две седмици брак два континента обиколи hahaha hahaha

hahaha Mr. Green прекалено е това

сега се замислих,не трябваше точно хуан да е прекия наследник на уилям Mr. Green голяма карикатура са двамата,ако сравняваш hahaha трябваше да има един за отмъщение и после евентуално ваядарес,чудесно си уреди живота с хуан,но преди това трябваше да забърше някой симпатяга,само в този аспект не успя да нанесе удар на леви,така се създава усещане за недовършена работа от страна на химе,може би с един преход и на вас нямаше толкова да ви залюти hahaha тази забележка съм я пропуснала,като ще е отмъщава ,трябваше да е в пълен комплект,аз също не оправдавам я за всичко ,но в повечето случеи изборите и са рационални Grinning

едно не разбрах само какво е мис еко кафе интернешънъл Joy чудна титла hahaha името със сигурност си го перифразирал hahaha
а на сеньор леви не му ли стигна това,което тегли от мис мексико 2001 и мис мексико 2009 + мис вселена hahaha куражлия е hahaha щом е решил отново да се бута между шамарите hahaha

какво пък като е станало въпрос за спорт да си кажа и без това тук 75% е спам hahaha hahaha
Скрит текст:
Тони ,оценявам ти съчувствието,но ние няма да умираме,няма нужда от "амин" Mr. Green Stop
 мача с ювентус не успях да го гледам,този сезон,често имам пропуски,барса на много съдийски аванти започнаха да разчитат,а това не ми допада независимо от резултатите,за мен играта е важната,защото се превръщат в ревал мадрид номер 2,на тях подарени червени картони за противника,дузпички, голове от засада са философията им от десетилетие,не искам същото за барса,не заради това ги покрепям горещо от дете Thinking много искам да играят като истинската Барса,която рисува на терена,но е трудно Шави се пенсионира,Иниеста остарява,защитата - статисти,еди куп безполезни трансфери - само вратаря е добър и латино  триото отпред,но как се играе футбол с четирима играчи и 7 пластмасови манекена,а когато Меси се оттегли Stop какво ли ще е чудо Mr. Green след няколко години сигурно ще са излагация като ливърпул и ман юнайтед,големи клубове на стари лаври

за димитров не знаех,нали беше започнал да играе както трябва,не се интересувам много от тенис ,като изключим испания с надал за купа дейвис и олимпиадите или когато той самия играе за голям шлем,за останалото нямам време,явно и по-добре,съжелявам Еми,но мисли така,ти се ядосваш,а той си печели много добре,да не ти пука hahaha взимай пример от мен,аз съм спряла да се ядосвам hahaha

# 425
  • Мнения: 8 533
не съм го чувал тоя конкурс ,но навсякъде излиза,не съм го измислил аз я hahaha

не знам къде се е уредил уилям,но съдбата още му връща щом го е събрала точно с мис вселена 2013 Joy
Скрит текст:
тъкмо да види че от вселена до вселена има цяла галактика разстояние Joy Joy Joy
освен ако сред кандидатките няма някоя изненада,не би трябвало да има притеснения за кака hahaha
последното от бали
https://www.instagram.com/p/BTNWk38hXtk/?taken-by=xime_juancarlos4ever

и докато мигна вече в сингапур hahaha милиардершата с ракета май се изтрелва hahaha толкова бърза
https://www.instagram.com/p/BTOzUlShSg6/?taken-by=xime_juancarlos4ever


много дискретни са досега,като цяло става това ,което си пожела Кате hahaha развали ни работата,ние се бяхме нагласили да гледаме медени страсти hahaha

Цитат
ега се замислих,не трябваше точно хуан да е прекия наследник на уилям Mr. Green голяма карикатура са двамата,ако сравняваш hahaha трябваше да има един за отмъщение и после евентуално ваядарес
викаш дет един там и двама hahaha ко са бърка един повече в менюто,карай кервана да върви Joy hahaha харесва ми тази логика,да браво hahaha мисленето ти започва да ми допада,възкръсваш лека по-лека hahaha най-лошото на този свят е да оставяш недовършена работа Stop Joy не може hahaha
това е много точна психология hahaha да те заменят с грозен мъж е гадно,може да ти създаде комплекс,но винаги можеш да си кажеш гледай ме бейби и съжелявай hahaha,но когато ти намерят достоен заместник,по-добре да си направиш харакирито
все пак си мисля,че химена доволно го посрита....повече щеше да е нечовешко,нека и той има една утеха,като си я представя как ходи през девет пустини в десета  Mr. Green

за ревал мадрид ми хареса Joy hahaha добра захапка имаш hahaha ти сигурно си чувала че хуанчо е заклет мадритист или и това не помниш

тука всичко се обсъжда,спукойну Stop
Скрит текст:
ти ми съчувстваше миналата година за челси,не съм забравил,затова не те пропускам,чак юнайтед и ливърпул няма да стигнете Stop най-важното добър треньор,който познава философията им на игра,неймар ще наследи меси като конструктор на играта,той не може да разкрие пълния си потенциал с него,както го прави за бразилия,дибала и коутиньо съвсем скоро ще оправят полузащитата,до  2-3 години и габриел жезус най-вероятно ще е на върха на атаката им като наследник на суарес и с няколко по-опитни испански защитници пак ще са готови за требъли,сега ще имат още една или две по-кризисни години,където я ще спечелят някоя титла я не и после старата песен на нов глас Wink
довечера е класикото,аз очаквам реал да ги треснат или равен,с тоя ръб ,който води барса,кво друго Mr. Green но картинката бързо ще се промени в бъдеще Peace

# 426
  • Мнения: 8 533
ваядарес ботаници hahaha
https://www.instagram.com/p/BTROYNnhZj8/?taken-by=xime_juancarlos4ever


уилям с малката принцеска, не може да се познае на кой е конския смях ,който се чува за фон hahaha hahaha hahaha
https://www.instagram.com/p/BTPyPQmF6NZ/?taken-by=willevy

много яко беше снощи,имаше от всичко ,драма,екшън, комедия hahaha
Скрит текст:
не беше много quality мача,барса зле,но и реал не им отстъпваха hahaha все си мисля,че последните бяха длъжни да си вземат мача след толкова съдийски гювеч hahaha но Меси имаше друго мнение по въпроса hahaha както и вратаря им

след грозното ограбване на байерн,съдиите пак дадоха всичко от себе си,но номера този път  не мина Mr. Green

нормално ли е да те треснат в нокдаун с лакът,от устата ти да шурти кръв и виновника да не получи картон,а когато меси си свали фланелката да си отпразнува победния гол в последните секунди да получи жълт картон hahaha или първия гол на реал от засада,за който си признаха,но по време на мача дива радост....или 4 те спестени жълти картона на мангала каземиро,не остана място къде не изрита лео...по едно време решиха ,че няма да стане така,рискуваха да пробват да счупят краката на меси,но не успяха и рамос падна в жертва на опита hahaha ,а успешния опит на платената лига да оставят неймар извън мача....пълен резил,добре че беше меси да я разкраси малко тая игра,кръв пусна на терена и пак ги попиля,а го сравняват с пеналдо,де само стои в наказателното поле и реве за дузпи или чака топката да му падне до гол линията hahaha

не знам,ма да си изпраскаш 500-ния на бернабеу в последната секунда..решаващ гол,в ел класико и да празнуваш така преди беличките фенчета..по-ценно от титла hahaha напрау безценно
това не убива,това мъчи hahaha


най-накрая да спечели футбола,аман от авантаджийство и корупция....гледах и си мислех докъде го прокопса футбола...реал мадрид с перез са едно голямо черно петно за тази игра....уви
ах как искам догодина в шампионска лига ,челси и конте да им види сметката,дай боже да се срещнат Grinning

а хуанчо горкия в 4 през ноща ,гледал мача,милиардершата ще е е имала доста работа снощи hahaha все пак нейно задължение е да го прави щастлив hahaha
https://www.instagram.com/p/BTPgeW0hIs0/?taken-by=jcvalladares

# 427
  • Мнения: 5 069

ооо какво става тук,оставям ви малко и цяла футболна дискусия hahaha hahaha
Скрит текст:
винаги разбирам за големите победи на барса,Андрей изпада в делириум и често следват необичайно весели  завършеци на нощта hahaha но няма да продължавам,че ако ни чете някое дете...ужас hahaha

що за наименувание еко и кафе и интернешънъл hahaha тясно свързано със латиноамериканки еколожки,пристрастени към кафето ли hahaha

Тони какъв е този конкурс бе мама Joy Joy Joy Joy Joy нека ти го разясня,има пет официални конкурси в този ред на важност- мис вселена,мис свят,мис интернешънъл ,мис земя и мис супранейшънъл,всички те приключиха за 2017

разбира се,че има всякакви нелепи конкурси както тук Мис малко коте hahaha но не вярвам голямата холивудска звезда уилям леви  да се включи  в някоя пародия,трябва да е шега hahaha как ще се натресе точно на ислер от всички актуални вселени,дори филипинката с дръпнатите очи от миналата година е по-добре hahaha

оо вече сингапур ли,там не ми харесва,искам пак на бали hahaha hahaha хуанчо да обръща вертолета и пак там hahaha

Цитат
може би с един преход и на вас нямаше толкова да ви залюти
Кате и преход от 10-тима да направи,пак няма шанс да гледам с добро око на хуанчо,това е кауза пердута hahaha и да  го има уилям за сравнение и да го няма...картината е....ноу комент

# 428
  • Мнения: 2 474
значи аз съм развалила вашия сеир hahaha  съжелявам hahaha на мен не ми се иска да виждам това,което си мислиш,химе е умна,няма да се изложи,хуан ми се струва добро момче,но има неща ,които не искам и да си представям Stop

за прехода,не знам как е прозвучало  Mr. Green само си мислех,че можеше още малко да си поживее преди да се отдаде на мир и спокойствие,а и така историите с уилям щяха да се пооталожат и хуан нямаше да обере негативизмите

написах го за да не си мислите ,че я защитавам на сляпо,но истината е че всичко вече мина и няма ползи много да се ровим в миналото,нали Mr. Green



eй голямо спамене падна Mr. Green
Скрит текст:
небето е синьо,водата мокра,ревал мадрид винаги с 12 на терена hahaha по този показател няма кой да ги бие,затова не искам да виждам подпирания за барса,ако не играят да падат,иначе е грозно,вчера поне си спечелиха мача въпреки колебливата игра и други пречки,показаха сърца и биха без аванти Whistling рамос се опитва да прекрати кариерата на меси от 2007 насам,само около 4 или 5 червени картона има за опасно влизане без топка срещу него hahaha а ако броим и недадените..."омекотени" като жълти hahaha



за ревал мадрид ми хареса Joy hahaha добра захапка имаш hahaha ти сигурно си чувала че хуанчо е заклет мадритист или и това не помниш
да помня Тони,помня hahaha имам дори приятелки,който са горещи мадритистки hahaha това че не разбираш от футбол,не те прави лош човек,само ако си мъж,оставя лошо впечатление за мъжествеността ти(повечето фенове на ревал от мъжки пол са скрити или открити хомосексуалисти главно заради нейно величество кристианка) химе не се интересува от футбол и за нея няма значение,но за мен не е така hahaha не мога да гледам сериозно на мъж фен на балерините Thinking няма как да се случи и все пак се опитвам да бъда обективна и да разделям едното от другото Grinning ти започна темата hahaha

корупцията е навсякъде,не само във футбола и когато справедливостта възтържествува под каквато и да е форма за неутралните фенове винаги има щипка радост,не само за нас Grinning
за този мач бях сигурна,че барса ще го спечелят,дойде ли време да се трови живота на ревал,винаги са онлайн,независимо в каква дупка са попаднали или колко е платено на съдиите hahaha но като нищо следващия мач да го загубят от някой изпадащ отбор,нечовешко е лео да им изнася всички мачове заедно с Тер-Щеген,може ли всеки път 9 да лягат върху него и да чакат магия,на другия полюс принцеса кристианка ,любимата на бадр хари,цял мадрид я бута ли бута и тя пак едва крета hahaha


ооо какво става тук,оставям ви малко и цяла футболна дискусия hahaha hahahaвинаги разбирам за големите победи на барса,Андрей изпада в делириум и често следват необичайно весели  завършеци на нощта hahaha но няма да продължавам,че ако ни чете някое дете...ужас hahaha
hahaha thumbsup Еми и теб ще те броим към феновете тогава Joy ,в днешно време децата разбират много бързо за какво става въпрос hahaha hahaha няма шанс hahaha

вие поне трябва да сте поспали,ние си легнахме в 4 и половина,а в 5 и половина Никола любезно включи алармата и дотам със съня hahaha страхотно съм разцентрована днес hahaha щом си пропуснах и сутрешния джогинг Tired толкова от мен тази вечер,дотук са ми силите,но вие продължавайте hahaha

# 429
  • Мнения: 8 533
въъъй Емс,много познато бре hahaha и по ударен начин се включваш във футболната дискусия Joy Joy Joy така е ,затова футбола е велика игра hahaha сближава хората,също като кравата милка от реламата" осмели се да покажеш нежност" Joy hahaha само тъй Joy

добре де не съм го измислил аз този конкурс,какво да направя Mr. Green нали виждаш има го във фен профилите на уилям,и на мен ми е странно хем еко,хем кафе,но ще се разбере скоро сигурно Grinning

Цитат
за прехода,не знам как е прозвучало  Mr. Green само си мислех,че можеше още малко да си поживее преди да се отдаде на мир и спокойствие
не бе,прозвуча си съвсем в реда на нещата Joy много е млада да се обрича да е вярна на такъв тип,ма като гледам ся как си кара за ко са и мъже hahaha сега е милиардерша,за къде да чака hahaha ако може да остане веселата вдовица обаче ще е най-доброто,хем вълка сит,хем агнето цяло hahaha

Скрит текст:
първо се зачудих ,коя е кристианка,после се сетих за онази с лакираните нокти hahaha или казано иначе CR7 hahaha бадр хари е голям щастливец hahaha

аз харесвах реал като младо агънце наравно с барса,тогава роналдо феномена какви балтии забиваше,фиго класа,раул също легенда и голям мъжкар,зидан класа...след 2006 отде ги взеха тия гейчета и всичко пачки под масата,превърнаха голям клуб в рака на футбола с тоя перес,големия купувач,на мен ми е тъпо,Меси е голям бонус на фона на целия гювеч във футбола,късметлии сме че можем да го гледаме,то си е привилегия,като се замислиш

Кате разбери трябва да спите докато малкия сладур спи,иначе ще ви се такова да не казва кое hahaha няма друг начин hahaha

# 430
  • Мнения: 5 069
кака ви разбира от футбол много ви се моля Joy аз съм я измислила тази игра hahaha
Скрит текст:
и аз си имам причини за подкрепа,Тони направо ни пиши ФК Барса и да знаят хората за какво сме hahaha да не се лъжат че става въпрос за латино сапунки hahaha

Кате душко ти къде тичаш,нещо малко съм го закъсала,козунаците за великден и 2,5 килограма нагоре,задник...бедра...ужасяващия ужас,а ще дойде летния сезон,ще трябва да се жертвам Mr. Green

аа не никой нищо не е развалил,Тони не знаеш какво си пожелаваш Stop Mr. Green не искаме да ослепяваме,дотук химе е повече от перфектна,няма нужда от сеир

виж,уилям можеше да ни позабавлява,но той се крие умело вече и как иначе,навряха го в кучешки *** Mr. Green какво друго да прави  hahaha

много мрачен и дъждовен този сингапур,дори тук времето се оправи hahaha
https://www.instagram.com/p/BTTmwFqhvVN/?taken-by=xime_juancarlos4ever

направи ми впечатление нещо,което също съм пропуснала,последното от химе преди сватбата и в туитър

 Ximena Navarrete Retweeted
Reflexiones‏ @SonReflexiones Mar 29

"El tiempo pasa, los recuerdos se desvanecen, los sentimientos cambian, la gente se va, pero el corazón nunca olvida los buenos momentos."
6 replies 294 retweets 446 likes
времето минава,спомените избледняват,чувствата се променят,хората си отиват,но сърцето никога не забравя хубавите моменти
само се чудя,това ако е било към бъдещия съпруг,защо hahaha той не си е тръгнал,а и тепърва трупат спомени,за какво избелдняване става въпрос hahaha не мога да разсъждавам като мъж,но това не трябва ли да притеснява хуанчо hahaha

много носталгични нагласи имало преди голямото събитие Mr. Green и пак сме пропуснали hahaha

вярно,че сватба мина  и вече няма много смисъл,но поне запълваме дупките hahaha

най-новата университетска реклама за химе

https://www.youtube.com/watch?v=3n7h4fr-gOc

# 431
  • Мнения: 8 533
добре бе аз влизам в туитър ,що не съм го видял преди Whistling
представи си колко сме били наплашени от сватбата,щом се пропуснали дузина материал hahaha

като прочетох и веднага се сетих за една велика мисъл на божинов hahaha hahaha "Човек само когато знае кво му е, само аз си знам кво ми е"

та така и химе само тя си знае какво и е и какви компромиси прави   Grinning добре е да запазва хубавите спомени,че само те останаха,иначе ще стане като загоряла тенджера под налягане hahaha

абе всеки нормален мъж ще я изрине с парцалите за подобни подбивки на авторитета,но не и онзи мухъл ,как ше и каже нещо,5 години квичал до де му стане работата и да си я развали сам в последния момент,то това не е първото затваряне на очите,но всичко се прави името да впримчим мексиканската мис вселена hahaha истинска хиена

затова ли химе къркаше като за добрютро пиянице на сватбата си hahaha hahaha гузна съвест?? ко?! не! hahaha

прави ли ви впечатление тук накрая как и казва нещо и отблъсва изведнъж и тя като в небрано лозе, той ще си покаже рогцата ама след венчавката много ясно Mr. Green е може да му е миришело повечко на бъчва,ма ко пък hahaha нали са се взели в добро и лошо

https://www.instagram.com/p/BSaXOYxlBOU/?taken-by=ylinka27

и останалите виждат
Boda tan bonita y la novia saca su finura siempre con copa en mano en todos los videos se ve tomadisima
толкова красива сватба и булката толкова финна а все с чаша в ръка на всички видея изглежда доста неориентирана....не си го мислим само ние Grinning

шерлок холмс ще разнищи случея  hahaha hahaha голям фалш има тука,пускат ни пердето яко,нищо не е тъй розово как изглежда,ма батко не е вчерашен,нееее hahaha

# 432
  • Мнения: 5 069
да Тонка направо сме се парализирали от страх Joy на мен не ми харесва като прави така,онзи кубински пуяк ще се е израдвал

и да не пропусна,уилям направи нещо подобно щом разбра още октомври 2015

"погледни ги в очите и кажи:гледай ме" hahaha hahaha
https://www.instagram.com/p/8jN9U1FZg4/?taken-by=willevy
 ....и приликата в мисленето  не ти носи позитиви миличък Mr. Green ще те очовечим тебе Mr. Green
Цитат
да те заменят с грозен мъж е гадно,може да ти създаде комплекс,но винаги можеш да си кажеш гледай ме бейби и съжелявай

 едва ли има някой който да не е забелязал химена hahaha тя като от друга планета стои,пак добре щом е разпознавала нейния младоженец,има и по-лошо ,ако увисне на чужд врат,да сбърка мъжа си hahaha това вече е и на по-лош късмет от виждането на булката преди сватбата hahaha
рядко ми се случва да го напиша,но ако тук хуанчо я е порицал за поведението и,има пълно право... Mr. Green

и в рая има проблеми hahaha но за нас вратата остава добре затворена hahaha
за нас само  Grinning романтика от малдивите hahaha
https://www.instagram.com/p/BTWiBQ-Bs9Q/?taken-by=ximenanr

# 433
  • Мнения: 2 474
 hahaha hahaha съвсем ме довършихте hahaha готова сапунка,както си стоите мирни и докато мигна,цял сценарий hahaha

нали химе беше карала моминското си парти с уилям в края на март,защо не включите и това,съвсем ще ви се завърже историята Joy ...

тя трябва да се научи да си води дневник,отживелица е,но е е по-добре от споделянето в публичното пространство hahaha

жалко е това което чета,защото ако преди сватбата си точно се е отдала на хубавите славни спомени,не е добре,в такъв момент има ли нещо друго в главата ти ,освен човека до теб и съвместното ви бъдеще и бръмбарите не закъсняват,времето ще покаже,но да започваме с конспирациите и разследванията не е ли как да се изразя...нелепо hahaha

не мисля ,че хуан би дръзнал така грубо да се държи на сватбата им,след като се показва като съвършения джентълмен,ако е това изглежда много грозно,но не вярвам,по-скоро може да си е казал,че му се ходи до едното място hahaha а химе в това си състояние, може и да не е разбрала какво и се казва и затова да го е изгледала така зашеметено hahaha

а защо така се е подредила нямам идея,може би напрежението и е дошло в повече,но не е било лоша идея да и вземат чашката по някое време hahaha

добър тен са хванали  Grinning


последно и спирам по темата с футбола
Stop

Скрит текст:

аз харесвах реал като младо агънце наравно с барса,тогава роналдо феномена какви балтии забиваше,фиго класа,раул също легенда и голям мъжкар,зидан класа...


Тони ти ме върна много назад,на 15 ли да съм била на колко hahaha hahaha но си спомням тогава спортсменството не беше чужда дума за реал и имах респект към тях,тогава нямах търпение за дербитата им с барса,ноооо с течение на времето този респект изчезна и ел класико вече не беше същата тръпка..
много големи футболисти са играли за реал,няма как да го отрека,например зидан много го харесвам,чак ми е жал че ръководи тази гей клоунада сега Sad като го гледам на тъч линията си мисля ,че всеки момент ще замени костюма със фланелка и гащета и ще покаже не балеринките как се прави hahaha
само за фиго не мога да се съглася,няма такъв предател,аз не наричам легенди футболисти,които твърдят,че водеща сила са им парите  Mr. Green

в южен парк,аа Еми
Скрит текст:
Stop ако пак ще ми се хващаш като шимпанзе за всяка пейка,по-добре не Mr. Green вече не мога да си позволя да се бавя както преди с теб като се лигавехме по 3 часа Mr. Green добий малко тонус,потичай сама или на пътека поне месец и после се обади Mr. Green

# 434
  • Мнения: 8 533
за моминското парти съвсем го бях забравил,то ето завърза се 100% hahaha ,абе ти се подиграваш ,но накрая мноооого очудена ще останеш hahaha hahaha рано или късно истината излиза наяве hahaha само 1 година 11 месеца  2 дни 22 часа и 55 минути останаха  hahaha  малко е откъдето и да се погледне

ако трябва да обобщим тука това цялостно е нелепо hahaha ма си продължаваме нали hahaha

Цитат
по-скоро може да си е казал,че му се ходи до едното място
да ако е това защо да тръгва след него hahaha да му го държи ли hahaha абе не и каза нещо учитиво ма айде hahaha уилям кога така ше се извърти и ще секне на мацка ентусиазма hahaha никога hahaha той си знае тяло в тяло до откат Joy може да е всякакъв,но не и такъв темерут Naughty


това видя ли го hahaha
Скрит текст:
бате Ицо е страшен,стриже ги като овце,боядисва ги като яйца hahaha
https://trud.bg/%D1%85%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE-%D1%81%D1%8 … 0%B5%D0%BB%D0%B8/

за фиго не мога да се съглася,колко вода изтече от онзи трансфер,не трябва да си толкова злопаметна hahaha не е грях да си кажеш ,че парите са ти водещата сила,повечето не си го признават
а за Зидан и на мен ми е жал,то като си помислим откъде ..докъде е жалко,ма какво да се прави hahaha да видим като одъртеем и за барса  кви ще играят hahaha че както се задава царството на kings of the dab hahaha

и още нещо,химе е с тен,на хуанчо му е по рождение hahaha

Общи условия

Активация на акаунт