Форумни "образи"

  • 217 863
  • 3 224
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 395
Нямам много време сега да пиша интро, но е продължение и в следствие на темата " С деца на публични места..."

Колко вида форумни "образи" познавате. Какви? За да не ни я лопнат бързо темата или да трият наред, моля да не се кълвем много  Crazy Party

# 1
  • Мнения: 10 547
Енциклопедията
Заядливецът
Последната инстанция
Добронамерения
Философът
Бебеправещата
С бебенцето
С принцеската
Кърмещата
Кърмещата две деца
Знаещ повече от цялото лекарско съсловие
Всезнаещата
Необвързаната
Мразещата децата
Мразещата кучетата
Мразещата всичко
Диетичната
Трениращата

# 2
  • Мнения: 30 802
От горния списък си правиш диаграми на Вен и в пресечните области ще откриеш доста известни потребителки.

# 3
  • Мнения: 14 488
Аз най харесвам глезлите интелектуалки Laughing

# 4
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Има един тип форумен образ - Лабилната. Малко от списващие влизат в тази категотия, но влезлите чак плашат. Има 2 персони, с които ме е страх да си говоря. Чак на психопати избиват.

# 5
  • Мнения: 30 802
И някои, които никога няма да видите:
- Сбирка на бебеправещи татковци, които си обменят съвети кога, как и какво да се яде и пие, за да станат по-виртуозни забременители. И да се питат "възможно ли е да е бременна, след като вчера го правихме по метода Х"

- истинска жена от село, която да пише за истинския селски живот (първо- щото няма време, второ- защото ще стане обект на призмех в първите пет стотни от секундата)

- риболовци


# 6
  • София
  • Мнения: 62 595
Поименно, колежке, поименно! Що за класификации без примери, някак като да станеш от масата гладен, недовършено изглежда, никакъв кеф!  Wink

# 7
  • Мнения: 2 457
Не съм чела темата за децата на обществени места, ясно ми е обаче за каво би могло да иде рвч и за това не съм и участвала. И аз съм с дете, принцеска, възпитанко, но все пак дете. Wink
Форумни образи не харесвам мрънкащите като Естел. Но харесвам ведрите като Тонка, умничките с чувство за мярка като Джой и също такивата, но пикантни като Богиня.
 Групата "Хейт фор  дъ хейт" изобщо не ги споменавам.
Офу, тези бебеправещи и бременелещи пък да ги не видя. Laughing Stop

# 8
  • Мнения: 30 802
Ми например Трещерица е последна инстанция, без да демонстрира знания или информация; Андариел е донякъде енциклопедична  и в по-малка степен последна инстанция.

Аз ги категоризирам по Dungeons and Dragons:

Lawful evil
Chaotic evil
Chaotic neutral
Lawful neutral
Chaotic good
Lawful good

# 9
  • Мнения: 768
Рафтчета ли сглобявате, м? Laughing

# 10
  • All of time and space, everywhere and anywhere...
  • Мнения: 740
Аз мога да кажа за себе си от кои съм Simple Smile

Фенката

На всяка манджа... всякакви подправки

(И понякога) Четящата си тихо в ъгъла

# 11
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Готвещи маниачки

Сериални с мърдащи профили

Почитатели на конспирациите, окултизъм, суеверия, веганство, анти ваксини - в една категория са ми

Скучаещи глезли/лигли

Лицемерки и подмазвачки

Забавни и приятни, свежи

Вечно болни, изоставени, претоварени

Неграмотни и прости

Умни и разбиращи

Не рядко множествата имат сечения.

# 12
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Но пък има никове, които са си сами категории.
Уникални и неповторими образи.

# 13
  • София
  • Мнения: 23 081
Да върна на Ша комплимента, харесвам категорията "Готини кукувици, непукистки".  Hug "Кукувица" е с положителен заряд.

Най-опасна ми е категорията "Другата в мен". Избива на шизофренност, понякога се плаша чак.

Другите сте ги споменали, няма да повтарям.

# 14
  • Мнения: 30 802
Ще трябва да нарисувам една фентъзи карта на териториите във форума и расите, които ги населяват. Има места, на които гъмжи от вещици и върколаци и не е добре да се пристъпва. Има и бастиони на примерни създания. Има и разни забранени гори, бойни полета и изобщо всичко като за малка отделна вселена.

Общи условия

Активация на акаунт