Как да продължа с пюретата?

  • 399
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 765
Не знам дали заглавието ми е точно , въпроса ми е следният: след като за 3 дни изяде 1-вото си пюре ( нищо освен АМ досега ) от морков , сега пак ли морков да взема? И още - колко време е годно за консумация пюрето , след като го отворя? Тя това го яде 3-ти ден , ама скоро май по-бързо ще свършва бурканчето или...? За инфо само -взех и Хипп от най-мъничките. Объркана съм много и все се съмнявам , че греша някъде. Благодаря предварително на всеки, който може да ме ориентира!

# 1
  • Мнения: 5 790
На Хип пюретата имат срок на годност след отварянето, който го пише на вътрешната страна на етикета, след като го разлепиш. Хубаво е нова храна да се въвежда в интервал поне 3-4 дни. Аз съм въвеждала на седмица-две. Можеш да вземеш пюре от картофи, мисля че Хип имаха такова.

# 2
  • Мнения: 27 524
Недей да се притесняваш.Пюренцата имат годност 48 часа в хладилника, след отварянето.Ако ви е останало след този срок,хвърли го.Можеш да дадеш и картоф.Няма нищо за притеснение,ти си най-добрата майка за мъничето,не грешиш никъде!Успех  Peace

# 3
  • Мнения: 3 042
Може да продължиш с останалите пюрета от серията ХИП за над 3 м - картоф и морков, след като въведеш и него картоф и тиква и имаше още едно смесени зеленчуци  за над 3 м /ама не му помня точно името - то е сбор от другите + още някакви зеленчуци/. Тези пюрета на Хип са съобразени със захранването и въвеждат новите зеленчуци стъпка по-стъпка.

# 4
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Само да добавя, не давай от самото бурканче, а изсипвай в отделна купичка, ако ще ползваш пюрето и за други дни, понеже от слюнката останала по лъжичката срока описан на етикета не важи, разваля се по-бързо

Срока на годност е 2 дни

Последна редакция: сб, 08 апр 2006, 13:55 от doniboni

Общи условия

Активация на акаунт