В колко часа най-късно сте се прибирали?

  • 6 707
  • 102
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Случвало се е да се прибирам рано сутринта... Към 4 часа май е най-късното ми прибиране... Мога ли да ги помня всичките... Wink Хи-хи-хи-хи-хи...

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Моят е домошар, не обича да излиза много-много, особено пък сам. Ако му се случи да излезе сам най-късно до полунощ се прибира. Аз съм миткалото в къщи.  Laughing Не излизам често сама, ама пък като изляза - стой та гледай. От коледния фирмен купон се прибрах в 7,30,  Embarassed,че му се и карах защо са ме заключили. А той, човека не беше виновен, а дядо му. Като ставал през нощта, решил, че съм се прибрала и сложил ключа в ключалката.  Twisted Evil

# 17
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
Като дупе и гащи сме - все заедно

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Последно в  петък вечерта - т.е. събота сутринта в 2 часа. Въоръжих се с търпение и не  #Cussing out fight fight
А като излизаше понеже му казах да си вземе ключовете, че няма да го чакам, ми отвърна "че аз няма да се прибера в 2 часа, я!". После ми спори, че казал 3 часа. Абе има ли значение?!?!
Иначе за протокола - излиза почти всяка вечер - по улиците,  по клубове, по стриптиз барове - ама нали за това му плащат  newsm47
Като се прибере ще му дам възможност да ме опровергае публично!  Twisted Evil

# 19
  • Мнения: 9 990
Обикновено заспивам, не стоя да чакам на прозореца, та затова незнам.Един път ми е изкарвал акъла-ставам-него още го няма.Не се обадил, че отива до Пловдив , за да не ме буди.Сърдита бях заради това, че е пропуснал да ме предупреди навреме, а не че не се е прибрал цяла нощ-кой колкото сили има-да се весели.Аз съм поспалива и не издържам много, това не значи, че той като му е добре така и не му пречи безсънието ще налагам вето и ще се цупя.Свободата, санчо... Crazy

# 20
  • Мнения: 1 146
Излизаме си поотделно като стой та гледай Laughing и не си правим никакви проблеми. Обаче скоро и с бебе като се сдобием вече не знам как ще стоят нещата Tired

# 21
  • Мнения: 3 569
Зависи къде ходя. Най-често се прибирам към 1.00. Случвало се е и до 6 да откарам.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 421
 Рядко излизаме поодтелно, но като излезем нямаме "ограничения" за часа. Колкото му се весели на човек толкова. Не го чакам - лягам си и спя.
А моят мъж до 7 часа сутринта и да иска няма да издържи, така че някъде около 3-4 се е прибрал.

# 23
  • Мнения: 260
Мъжа се прибира понякога и към 11 на обяд, ама това е само когато ходи при кума ни, който ми е най-добър приятел от 16 години, и го прави рядко, така че не го закачам. Иначе си седи вкъщи, ама често си ляга към 5-6 щото седи пред компа и зяпа разни......
Аз се прибирам към 12-1 защото ми се доспива Embarassed

# 24
  • Мнения: 11 003
Последния път, когато излиза сам, мъжа ми се прибра към 6.00
А аз едва в 3.00, ама ми се доспа Simple Smile много!

# 25
ОООООООООО
ИНТЕРЕСНО ПРИБИРА СЕ КОГАТО МУ Е КЕФ НО Е ''РАНО'' Simple Smile
НО НЕ МИ ПРЕЧИ СТИГА ДА НЕ МЕ БУДИ КОГАТО СЕ ПРИБИРА ЧЕ СЪМ ЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕКО РАЗДРАЗНИТЕЛНА КОГАТО МЕ СЪБУДЯТ

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Ами рано сутринта беше, но видях точно колко, а иначе е празнувал и на други места, та там не знам рано ли е било или "рано" Wink.

# 27
  • Мнения: 5 317
Когато е излизал сам се прибира най-късно към 3-4.
В събота като излезнахме към девет вечерта и се прибрахме чак в неделя на обяд.Та мисълта ми е,че като сме заедно,се прибираме по-късно,отколкото като излизаме по отделно.

# 28
  • Мнения: 7 430
Когато е излизал сам се прибира най-късно към 3-4.

И мъжОто така - на служебни вечери и дрън - дрън на дискотеки - не може през цялото време да съм до него Mr. Green
Всеки има право на малко лична свобода, но стига да не зачестява или прекалява Peace

# 29
  • Мнения: 631
Мъжът ми е домошар - излиза рядко и обикновено не го усещам когато се прибира, а аз винаги се прибирам с гръм и трясък най - често в ранните часове и го будя да му разказвам.
Абе малко гадничко, но сме си свикнали на номерата

Общи условия

Активация на акаунт