За мамите от ИБ любовта голяма се казва БГ мама

  • 44 224
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • shumen
  • Мнения: 17 902
Мен също ме е страх да стоя сама като знам, че са влизали.

# 736
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
ние сме със заключваща се входна, метална и дървена - ключът на горната метална ключалка беше преместен на външната страна, от ключодържателя беше махната ключа на вътрешната дървена врата и сложен пак от външната страна... самата врата беше отворена леко

# 737
  • София
  • Мнения: 23 156
ние заради такива опасности сме си сложили ключалка без ключ, заключва се само отвътре с врътка.
сигурно и нея биха могли да отворят, ама по мое настояване я сложихме на нестандартно място с надеждата да не я намерят.
това ми е голям кошмар, да не влезат докато съм там.

# 738
  • NE
  • Мнения: 10 999
Бени Пак сте изкарали късмет, че сте били с мъжа ти във вас. Явно бързо са се изнесли. Преди няколко месеца влязоха в съседната къща, а ММ беше цяла нощ на работа. С целия си акъл отидох да видя какво се чу и заварих всичко с главата нагоре. Къщите са с обща тераса и вратата ни беше леко затворена. Добре, че нямаше продължение.

# 739
  • shumen
  • Мнения: 17 902
Цвете,леле,много смела си била.Аз и да чуя шум не поглеждам,че съм голяма бъзла.
Бамба,ние сме с блиндирана врата,но се бяха пробвали да отварят преди време,но не успели.
Офф,това време е направо отврат.Днеска от как си е дошло от детска моето диване направо пощуря.То не спря да мрънка,че вали и не можем да излезем,че искал на детски кът,че не знам си какво.Дано утре се оправи времето пак,че да играят поне на вънка.

# 740
  • При моето слънце
  • Мнения: 956
Даже и не искам да си помислям за обирджии, тръпки ме побиват. Добре че не сте ги усетили, Бени.
Да се похваля, че днес правих прощапулник на дивачето. В дилема е доктор ли да става или семейния бизнес да захваща с дограмата. Аз си мисля, че ще му подхожда да е ел. инж., стига да не светне преди това, че тази му любов към контактите е малко страшна.

# 741
  • shumen
  • Мнения: 17 902
Петьофка,честит ти доктор или наследник на семейния бизнес.Аз заради това съм сложила навсякъде у дома капачки в контактите,че и Дени много обича да бърка там.Сега вече става интересно с две деца.

# 742
  • Мнения: 39 049
Петьофка, четити ти ходещи крачета. Малее, вчера се роди, днес вече ходи  Mr. Green

Не ми говорете такива неща, че както живея сама. Направо тръпки ме побиват. Брррр.

# 743
  • shumen
  • Мнения: 17 902
Сигме,не знам,ама мен също ме е най-страх като сме сами.
Аз сега се чудя как ще ходя на смени на работа в тъмното.Голяма съм бъзла и сигурно ще умирам от страх докато отида за 10 минути от нас до спирката.

# 744
  • Мнения: 11 450
Петьофка, честити ходещи краченца, мноого напред да го отведат  Hug
Аз май свикнах повече във фейса да пиша и тук рядко се разписвам.....

# 745
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Петьофи, честити ви ходещи крачета  Hug
Тео от два дни вече е озъбен  Mr. Green а кака Ивка възобнови всички свои страхове, пак се налага да лягам до нея докато заспи, пак се буди посреднощ и ме вика, даже  посред бял ден се страхува да отиде до таолетната или до друга стая, това дете влиза от период в период, не знам вече какво да правя.

# 746
  • NE
  • Мнения: 10 999
Честити ходещи крачета за мама Петьофка!  Hug
РоксиЧестито зъбче на Тео. Hug
Детски психолог посещавахте ли?

Аз едвам сколачвам с времето. Вилито се е обсебил отново от мен. Явно гадните кътници го мъчат.

# 747
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
petiofi83 Честито ходещо човече Simple SmileSimple SmileSimple Smile
roxanna Честито зъбче на Тео Simple Smile
Mometo* то се очакваше темата за замре тук след като има ФБ група, която е по-достъпна  Peace аз обаче имам мн лоши спомени от такива групи и обикновено си тръгвам с неприятно чувство, затова два-три дни след като бях в групата си тръгнах...
вчера Ема е настинала, променливо време, постоянно отворени врати из къщата заради случилото се и вечерта яде едно кисело мляко от хладилника и готово  Tired

# 748
  • shumen
  • Мнения: 17 902
Рокси,честито зъбче на Тео.
Бени,да се оправя скоро Ема.Това време най-го мразя,че е много променливо и все някои е болен.
Аз съм от Събота вече на работа и то нощна смяна.Сега си мисля обаче дали диването ще иска вечер да заспива с баба си или ще е разиграва.

# 749
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
НОВАТА ТЕМА
Мраве преправих го малко. Мерси Hug
Бяхме до доки днес. Леко зачервено гърло. От него явно и от храчките от сополите се дави и повръща пюретата и след това не иска да яде. Засега сме на изчакване с АБ. Ако утре няма температура няма да давам. Днес не беше така топла и не съм мерила, но утре ще  я премеря да видя как стоят нещата Whistling
Рокси честито зъбче.
Петьофка на вас честити ходещи крачета. Само по хубави пътища да го водят. bouquet

Общи условия

Активация на акаунт