Бебешката количка - цяла наука за второ висше №33

  • 92 970
  • 805
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 775
Според мен също е много симпатична Sola 2, на мен ми харесва MTX варианта, мисля, че той беше с мрежеста част на сенника за проветрение лятото.

# 31
  • Anywhere
  • Мнения: 1 090
Според мен също е много симпатична Sola 2, на мен ми харесва MTX варианта, мисля, че той беше с мрежеста част на сенника за проветрение лятото.
Има и помпащи се задни гуми, за по голяма проходимост. + леко удължен сенник спрямо Сола2.
 Много хубава количка е!

# 32
  • Мнения: 211
Момичета бихте ли ми помогнали, попаднах на тази обява:


Но нещо ми се вижда много съмнително на тази цена,от снимките се вижда че количката е в добро състояние,но не мога и да открия колко тежи,какво ще кажете  newsm78

# 33
  • София
  • Мнения: 7 645
по снимките се вижда че е доста използвана.
Обади се или пиши и попитай от колко деца и колко време е използвана Simple Smile
Така ще имаш повече инфо и ще си прецениш

# 34
  • Мнения: 4 755
Здравейте, искам да попитам някой има ли впечатления от тази количка

http://www.patilanci.bg/product/detska-kolichka-lorelli-monza-3-blue-2015

Четох доста по въпроса за триколките и все още се чудя. Хубаво е, че са по- маневрени, но ме притеснява дали са достатъчно стабилни.

Аз имах триколка с помпащи се гуми - най-добрата количка: с една ръка се буташе, маневрена, стабилна. Няколко пъти съм казвала, че маневреността и стабилността зависят от много неща, основно модела и материала, от който е количката, и не толкова от килограмите. Моята беше 17 килограма само рамата и въпреки това се буташе с една ръка с детето вътре и багажника, пълен с к'во ли не. Тази обаче ми се струва доста пластмасова. Освен това на моята предното колело беше двойно - на тази колелата ми се струват доста тънки.

# 35
  • Мнения: 310
Здравейте, и аз да се изкажа по въпроса с избор на количка Simple Smile Мога да кажа, че вече съм уцелила Simple Smile С второт дете вече Simple Smile Голямо търсене беше, големи изисквания да е маневрена, лека с големи гуми, стабилна с 4 колела да е високо коша, да има много аксекоари да е хубава тапицерията да е широка седалката, за да е комфортно на бебето , да се обръща коша лесно и двете посоки и тнт и след голям кастинг стигнах до Муци айгоу Mutsy igo та горешо ви я препоръчвам . Малко е скъпичка със всички неща, но се намират и втора употреба. Моята я карам вече 1.5 г и е като нова.

# 36
  • Мнения: 1 775
Igo-то е и много красива количка, на мен онзи ден в парка ми хвана око една с дръжка и борд от светла кожа и тъмносиня тапицерия, досега количка на външен вид толкова не ми е харесвала, старая се уж само по параметри да избирам. Но са си луксозен клас колички, не са от евтините. Освен да търся някакъв аутлет холандски, където са намалени, че ММ има относително често път натам.

# 37
  • Мнения: 1 432
Здравейте, някой има ли опит с Concord Wonderer? Харесах я във вариант с летен кош. Имате ли представа дали гумите се помпят? http://en.concord.es/products/moving/buggys/wanderer/

# 38
  • Мнения: 94
Здравейте момичета ,някой дали е ползвал тази количка?Живот и здраве бебето ще се роди края на месец юни , имам много време още ,но ще се радвам да споделите впечатления bouquet
https://bebemax.eu/index.php?section=ITM&itemid=1082

# 39
  • София
  • Мнения: 7 645
даниела кали - това е една от най-обсъжданите колички, върни се малко назад из тази и миналата тема и прочети или ползвай търсачката Simple Smile
Като цяло отзивите са добри, има и някои по-лоши от типа, че летния стол е плитък и непредпазващ достатъчно зимата, както и че сенника е малък, но май на модел от 2015г е по-голям.
Поразтършувай се Simple Smile

# 40
  • София
  • Мнения: 44 084
Здравейте, някой има ли опит с Concord Wonderer? Харесах я във вариант с летен кош. Имате ли представа дали гумите се помпят? http://en.concord.es/products/moving/buggys/wanderer/


Много я харесвам и аз количката, но нямам опит - не се помпат.
Здрави гуми с отлична устойчивост на износване и сърцевина от твърда пяна
Окачването на всички колела осигурява комфортно пътуване
Еластомерно окачване на задните гуми; поглъща вибрациите и "изглажда" неравностите на терена

# 41
  • Мнения: 94
Благодаря  Bayda bouquet

# 42
  • Мнения: 1 432
Благодаря, Ейнджъл!

# 43
  • Мнения: 13
Благодаря и аз за мненията!  Wink

# 44
  • Мнения: 2 533
Момичета, може ли малко помощ, раничко ми е, но гледам да се ориентирам. Бях се влюбила в Пег перего бук плюс 3 в 1, ноо сега започвам да се заглеждам и по Мутси Ево 3 в 1. Горе-долу в един ценови диапазон. Дали можете да ми помогне в избора някой, който има наблюдения над двете? Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт