Бебешката количка - цяла наука за второ висше №33

  • 92 974
  • 805
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 8 934
Здравейте! Попадна ми нова количка Mamas and Papas Swirl, но каишът на който се слагат краката го няма. Някой има ли идея как точно се казва и от къде мога да поръчам?

Нашият се беше скъсал. Ето как го оправи мъжът ми. 1,2.

# 796
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Някой с мнение за Easywalker Mini Buggy?

# 797
  • София
  • Мнения: 11 762
Има в темата назад,  проверете с търсачката. Peace

Нова тема ще се пуска ли? Blush

# 798
  • София
  • Мнения: 44 088
На мен не ми се пуска нова в момента, ако някой иска - нека направи нова, за да не ви заключат по някое време. Wink

# 799
  • Мнения: 291
Здравейте!

Много интересна и полезна информация публикувате. За мен е още рано да мисля за количка, защото терминът ми е в края на декември. Но от мераци, разглеждам и набелязвам разни модели. Ако всичко е наред, реално ще ми трябва май чак през февруари, но като гледам, колко много марки и модели има, струва ми се много труден избора. Уж си слагам някакви мои си критерии, но не намирам всичко, събрано на едно място. Искам да е здрава, да е красива, да е удобна и маневрена, да ми върши работа и да не се налага да я сменям.

Пожелавам ви живи и здрави бебчета и успех с избора на количка.  bouquet

# 800
  • София
  • Мнения: 6 250
Идеи за лятна количка с цяла дръжка? Много се бях навила на Nuna, ха да я купя, но малкият върви по-едър и главата му стърчи над облегалката. Иначе мнооого ме кефи и щях да прежаля микро багажника и че детето е доста ниско. Маневрена и лекичка е като Zap-a и е с цяла дръжка, няколко положения на гърба. Търся да е маневрена, лека и с цяла дръжка! Cybex не ме кефят...

# 801
  • Мнения: 111
Recaro Easylife. От 2 дни съм с нея и за момента нямам забележки. Мнооого е лека и маневрена! Grinning.

# 802
  • София
  • Мнения: 6 250
Даа, сетих се, че разглеждах в нета и за нея. Тогава се отказах, защото забелязах на едно от ревютата, главата на детето стърчеше над облегалката. А нашият на 1г3м е като 2-годишно. Simple Smile Колко см е детето ви (не виждам подписите през мобилната версия)? Или къде наживо мога да я видя?

# 803
  • София
  • Мнения: 44 088
Babyhome emotion например.

# 804
  • София
  • Мнения: 6 250
Ще потърся, не ми е позната марката.

# 805
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027

Общи условия

Активация на акаунт