Ebay 96

  • 61 781
  • 744
  •   1
Отговори
# 675
  • Пловдив
  • Мнения: 4 510
Това 100% ли е? И как се очакваше да го узная  Thinking
През седмицата не съм в града  #Cussing out


Ами това показва тракингът ти. Казвам, каквото виждам, няма как да съм персонално отговорна за пратките на всички в темата.

# 676
  • Мнения: 5 178
Това 100% ли е? И как се очакваше да го узная  Thinking
През седмицата не съм в града  #Cussing out

Не е на митница и най-вероятно не е в България. За да знаят, че е на митница трябва в сайта на Български Пощи при проследяване да показва, че е там, а такива номера не се проследяват в България.
За проследяване на китайски пратки и не само http://bg-mamma.com/index.php?topic=894460 (заглавния пост е много важен)
За $16 трябваше да прати пратката с международен проследяващ номер, но явно и от тук е спестил, което е само в негов ущърб.

# 677
  • Мнения: 145
Здравейте, имам следния казус и моля за съвет. Поръчах от американския ибей портмоне на Гес, пристигна за седмица, но не е същия модел и цвят. Продавачът е с около 3000 продажби и 99,8% рейтинг. Съответно отворих кейс за стока, неотговаряща на описанието. Той ми се извини и ми предлага да ми възстанови 10$, като самото портмоне е около 40 $ без пощенските. Та, дали мога да искам по-голяма компенсация и ако реша  да го върна, кой ще поеме пощенските? Или да се съглася на тези 10$...

# 678
  • София
  • Мнения: 9 850
При този случай продавачът трябва да поеме пощенските, защото грешката е негова. Все пак говори с него дали е съгласен.

# 679
  • София
  • Мнения: 9 880
Това 100% ли е? И как се очакваше да го узная  Thinking
През седмицата не съм в града  #Cussing out

Не е на митница и най-вероятно не е в България. За да знаят, че е на митница трябва в сайта на Български Пощи при проследяване да показва, че е там, а такива номера не се проследяват в България.
За проследяване на китайски пратки и не само http://bg-mamma.com/index.php?topic=894460 (заглавния пост е много важен)
За $16 трябваше да прати пратката с международен проследяващ номер, но явно и от тук е спестил, което е само в негов ущърб.
Аз ли съм виновен  newsm78

# 680
# 681
  • Мнения: 2 909
А доставката до адрес или ще дойде или до офис на Бг пощи?
Съжалявам за малоумния ми въпрос.

# 682
  • Sofia
  • Мнения: 15 512
А доставката до адрес или ще дойде или до офис на Бг пощи?

   Различно е. Някои потребители споделят, че пощальонът всеки път им носи по-малките пратки до вратата. На мен, обаче, независимо колко е скромно като грамаж пакетчето, никой не ми го е доставял до прага, а винаги получавам известие в пощенската си кутия, че пратката ми ме очаква в локалния пощенски клон.

Последна редакция: нд, 14 авг 2016, 18:41 от The Black Cat

# 683
  • София
  • Мнения: 9 880
Това 100% ли е? И как се очакваше да го узная  Thinking
През седмицата не съм в града  #Cussing out

Не е на митница и най-вероятно не е в България. За да знаят, че е на митница трябва в сайта на Български Пощи при проследяване да показва, че е там, а такива номера не се проследяват в България.
За проследяване на китайски пратки и не само http://bg-mamma.com/index.php?topic=894460 (заглавния пост е много важен)
За $16 трябваше да прати пратката с международен проследяващ номер, но явно и от тук е спестил, което е само в негов ущърб.
Значи да чакам известие в кутията... но като не съм в града през седмицата, явно в петък ще си го взема, когато вече ще е доста късно  Cry

# 684
  • Мнения: 2 062
Здравейте. Реших за първи път да платя нещо с българската ми карта, а не с пейпал. Обаче се оказа, че картата ми изтича този месец. Нещото още не е изпратено, отбелязано е платено, нямам съобщение от продавача. Дали има проблем?
Амазон ми отказаха покупка с тази карта.

# 685
  • Пловдив
  • Мнения: 4 510
Здравейте. Реших за първи път да платя нещо с българската ми карта, а не с пейпал. Обаче се оказа, че картата ми изтича този месец. Нещото още не е изпратено, отбелязано е платено, нямам съобщение от продавача. Дали има проблем?
Амазон ми отказаха покупка с тази карта.

Това, че не е отбелязано като изпратено, не значи нищо.Продавачът не е длъжен да го отбелязва, а може и да шипва в определен срок, който още не е изтекъл.

# 686
  • Мнения: 2 062
Аз го знам това за неотбелязването, че не значи нищо, но днес е май трети ден.
Пък и вчера в банката казаха, че международните/чуждите сайтове изисквали 40 дни до изтичането на картата.
То май довечера да питам кога ще ми го изпратят.

# 687
  • София
  • Мнения: 3 158
Момичета моля за съвет.
Поръчах една електрическа четка за зъби, до превозвач. Четката беше описана -нова, но получих доста очукана кутия, отваряна, в която има друг модел четка за зъби. Според мен е нова, но не е това, което искам. Писах на продавача за проблема. Получих любезен отговор с предложение за частичен рефънд. От тук идва и дилемата... На мен тази четка не ми върши работа. В същото време не съм сигурна дали с български пощи ще мога да я върна (нали не разрешаваха пратки с батерии). С куриерите е доста скъпо и не си заслужава връщането. Платила съм с пейпал. Там имаше нещо за безплатно връщане, но не съм наясно... все пак съм я получила с превозвач. Имам съмнения и дали ще мога да я продам, макар и на ниска цена.

# 688
  • Варна
  • Мнения: 6 849
Момичета, имам нужда от помощ.
Отдавна не съм пазарувала от ибей, признавам си.
Днес опитах да купя едно нещо на купи сега с доставка до България. При плащането излезе надпис, че като го обработят ще ме уведомят или ако има някакъв проблем.
Никакво уведомление не получих, в акаунта ми няма регистрирана покупка а в пейпал има транзакция. Даже 2, една за предмета към името на продавача и една отделна за пощенските разходи към друг потребител, някакъв магазин ...
Писах на продавача, засега нямам отговор.
Случвало ли ви се е такова нещо? Коментирано ли е?
Направо не знам какво да правя. Не знам и къде е ****ния чат на този ибей. Crossing Arms

# 689
  • Sofia
  • Мнения: 15 512
Никакво уведомление не получих, в акаунта ми няма регистрирана покупка а в пейпал има транзакция.
   Хммм, това не ми звучи добре. Thinking

Не знам и къде е ****ния чат на този ибей. Crossing Arms
   Ако си пазарувала от американския Ebay, няма опция за свързване чрез чат, само по телефона.

   Парите дръпнати ли са от сметката ти, в края на краищата?

Общи условия

Активация на акаунт