Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Татковци
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 65 отговора
Moje na niakoi da e sme6na temata,ama da pitam.Va6ite maje izpuskat li 4esto ...gazove?V ka6ti ne sam gotvila ot meseci  muzikalni rastenia,oba4e maja mi postoianno puska blagouhania.I az otvariam prozoreca i izlizam ot staiata.I kolkoto po-ka4estveni,tolkova po-goliamo zadovolstvo izpitva.Ili pone na men taka mi se struva.
Цитирай

София

Sick

Ами.... не знам.
Тези неща (изпускането на газове, наречено за краткост - пръцкане) се правят в тоалетната, а там влизаме поединично.  Very Happy
Може да е често, може да е рядко - не знам   33uu
За мен това си е много гадно (да се изпуснеш в стаята).
Цитирай

Ispania

Imam edni poznati,koito imat sastia problem ,ta pri tiah se okaza tse maza ima meditsinski problem ,zatova sa tezi gazove.Vizte da ne bi i pri vas da e sastia problem.
Цитирай

Варна

Всички си ПЪРДИМ на воля....... човещинка! 02_grin  02_grin  02_grin  02_grin
Цитирай

Turku, Finland

Цитат на: Gost
Moje na niakoi da e sme6na temata,ama da pitam.Va6ite maje izpuskat li 4esto ...gazove?V ka6ti ne sam gotvila ot meseci  muzikalni rastenia,oba4e maja mi postoianno puska blagouhania.I az otvariam prozoreca i izlizam ot staiata.I kolkoto po-ka4estveni,tolkova po-goliamo zadovolstvo izpitva.Ili pone na men taka mi se struva.

А като готвиш, ползваш ли мляко? И изобщо използвате ли много млечни продукти? В тях се съдържа лактоза към която мъж ти може да има алергия и от там да си идват и газовете...

Иначе си е човещина туй да пръцкаш... но разбира се, трябва и ограничения да има... например аз на улицата или на друго обществено място такова нещо не мога да сторя.
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Цитат на: Мама от Финландия
... например аз на улицата или на друго обществено място такова нещо не мога да сторя.

опитай МОФ - може да ти се понрави  Wink  Wink  Wink .
Цитирай

Варна

например аз на улицата или на друго обществено място такова нещо не мога да сторя.

A,на улицата не е интересно-на кого ще замирише Rolling Eyes Класика е в асансьора, преди да слезеш. Още по-куул е, ако някой чака да се качи, докато ти слизаш....... spook  spook  spook
Цитирай

София, кв. Редута

chak mi zasmardq
Цитирай
nqkoj maj ni wryzwa
 Evil or Very Mad
shto za glupost  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad
Цитирай

Sverige

Цитат на: Туфи
Всички си ПЪРДИМ на воля....... човещинка! 02_grin  02_grin  02_grin  02_grin

А по темата не мисля, че е добре да позволяваш на мъжа ти подобни волни изпълнения из къщата, както каза и Мамма има си тоалетна за целта...
Цитирай

Варна

Абе момичета вие не пръцкате ли?  Rolling Eyes

Всички хора си тръцкат. А под юргана- най уютно и сближаващо е Wink Twisted Evil

А по въпроса - не познавам човек който да не ПЪРДИ....

Има си места където е малко смущаващо, ама у дома пред телевизора - не мисля, че е провинение за разстрел  Very Happy
Цитирай

София - България

Цитат на: Gvendolin
Абе момичета вие не пръцкате ли?  Rolling Eyes

Всички хора си тръцкат. А под юргана- най уютно и сближаващо е Wink Twisted Evil

А по въпроса - не познавам човек който да не ПЪРДИ....

Има си места където е малко смущаващо, ама у дома пред телевизора - не мисля, че е провинение за разстрел  Very Happy
Хихи,това все едно скъпия го е писал  superuu
Цитирай

София

Цитат на: Туфи
 например аз на улицата или на друго обществено място такова нещо не мога да сторя.

A,на улицата не е интересно-на кого ще замирише Rolling Eyes Класика е в асансьора, преди да слезеш. Още по-куул е, ако някой чака да се качи, докато ти слизаш....... spook  spook  spook

rotfImbo  rotfImbo  rotfImbo  Sick  drunk
Цитирай

out of space

Абе стига бе...кат ти се пърди, излизаш на терасата....или в тоалетната....няма всички да ти дишат зловонията.....гххх Mad
Цитирай

Луксозенец

Пръдли такива ... хаххаха
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 65 отговора