За прането и съхненето на бебешките дрешки

  • 9 058
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 144
Дрън ,дрън бабини дивотии Simple Smile Всичко си пуснах в пералнята Wink  Simple Smile

# 31
  • Мнения: 1 512
Бабини дивотии!
Когато купихме дрешките за Криси, си ги изпрах в пералнята с Тео бебе + Ленор, после си ги изгладих 1ironing , сгънах ги и си ги подредих в шкафчето.
Обаче " съкровището" като дойде, само да види дрешка на Криси, която вече е за пране, хваща и почва да търка в банята, после hang , ама от опакото против уроки Shocked  Аз после взимам дрешката (без свеки да ме види) и хоп - в  wash Диване съм си аз  Embarassed
И аз пера на ръка, но когато Криси е изцапала нещо с пюре и има опасност да остане петно.

# 32
  • Мнения: 2 807
Пера всичко в пералнята, но на 30 градуса, защото няколко пъти като ги пусках на 60 мноооого се събираха и се оказваха омалели още преди да сме ги облекли  Simple Smile
А иначе чаршафчетата - само на 60.

А за простирането - всичко според мен е суеверие. Аз лично оставям дрешките и вечерта, никога не съм ги обръщала наопаче(правят го против уроки ConfusedSimple Smile и други такива. А иначе зимата през деня отвън, а после вътре на сушилка.

# 33
  • София
  • Мнения: 255
Цитат на: pipilota
Аз предлагам роднините дето дават акъл да перат дрешките, На смени. Да видим колко ще издържат  Laughing

И АЗ СЪМ НА СЪЩОТО МНЕНИЕ .ТОВА ЗА ПРАНЕТО НА РЪКА Е ЛУДОСТ. НЕ СТИГА, ЧЕ НЯМАШ ВРЕМЕ ЗА СЕБЕ СИ И СПИШ ПО 2-3 ЧАСА, А И ЩЕ ПЕРЕШ НА РЪКА!?!?

# 34
  • Мнения: 2 655
Я не ги слушай тези дърдорковци роднините. Като искат те да дойдат и да ти ги изперат и огладят, а ти да си починеш. И без това накрая е тежко с големия корем. Rolling Eyes

Аз пера всичко на перална със специален бебешки прах за пране и суша в сушилня. После старателно ги гладя, защото обичам да гладя, а и нашите дрехи гладя.
Запране на ръка и дума не може да става. Нямам време, а и ти няма да имаш като се роди бебето.
КЪСМЕТ. Леко раждане!

# 35
  • Мнения: 922
Аз си пера в пералната машина и предпочитам да ги суша в къщи. Даже зимата направо на радиатора.

# 36
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Пери в пералня, като се събразяваш с изискванията за отделните тъкани. Примерно на етикета като пише 40 градуса - переш на 40.
Одеалца и вълнени дрехи - на 30 с препарат за вълна и няма да се степат.
За сушенето - суши спокойно и навън, и на парното, и въбще не се съобразявай. Това за залез слънце суеверие за някакви духове, а не хигиенна мярка.
И родата я сложи на място овреме - иначе съвсем ще ти се качат на главата.

# 37
  • Мнения: 3 200
Пера в пералня и после суша на радиатора или на простора

Общи условия

Активация на акаунт