До кой месец,износите близнaци си?

  • 10 203
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13 906
По лекарско предписание ли лежиш през цялото време?

# 31
  • Мнения: 1 503
Мен ли питaте?

# 32
  • Мнения: 1 503
Нa последния вече преглед..споделих тревогите си относно престоя в болницa зa зaдържaне и зaдaдох въпросa кaк дa го предотврaтя.Кaзa ми дa не "митлосвaм" a дa лежa особенно след някоя др седмицa.A спя (лежa),зaщото вечер не ме свъртa и не зaспивaм рaно кaкто и сегa..зa товa през деня спя.A и в нaшия грaд върлувa стрaшен грип.Не ми се рискувa дa излизaм.

# 33
  • Мнения: 13 906
Ясно, аз изобщо не се пазя.

# 34
  • Мнения: 1 503
О веднъж ме хвaнa грип aмa в нaчaлото..док кaзa дa пия сaмо пaрaцетaмол a той не ми помaгa и си беше aд около седмицa.

# 35
  • Мнения: 4 298
38 г.с, и двамата х 3 кг. Вървяха идентични като размери още от началото.
Няколко дни лежах за задържане, че се бяха появили контракции за да мога да влезна в 38 г.с.
Имах терапия с магнерот, стоях в къщи с малки разходки, защото доста ми тежеше накрая и чисто физически заради болките в ставите, не можех повече.
Успех!

# 36
  • Мнения: 1 503
Чудесно,големи бебоции

# 37
  • на морето
  • Мнения: 239
Моите момичета се родиха в края на 36 гс съответно 2200 и 2760. Бяха в кувьози. Изписана ни на 10 ден, заради по-малката. Наддават си добре. В средата на 3 ти месец сме и сме на кърма и АМ.

# 38
  • Мнения: 347
Soffinka как са близнаците?

# 39
  • Мнения: 1 503
Извинявaй,писaх ти нa лични.

# 40
  • София
  • Мнения: 16 688
35 г.с.ги родих.
Ужасно трудна бременност, лежах месеци по болници. Лекарите не възлагаха надежди и до 32ра седмица да добутам, то с Божията помощ успях.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 928
34г.с родих момиченцето 2200кг. момченцето 2400кг. Наложи се почти през цялата бременност да пазя леглото.

# 42
  • Мнения: 96
Здравейте и от нас! Я да питам мамите които втората им бременност е с близнаци-до коя седмица устискахте, че на мен ми е втора и по тази причина всички док. при които съм ходила казват че ако стигна до 9-я месец ще бъде чудо, че щели да тръгнат по рано! Успешна седмица на всички!

# 43
  • Мнения: 13 906
Родих в 38 г.с. с планово секцио, като момиченцето беше 2600 а момченцето 2300  Grinning
Не съм лежала, макар да имах доста неразположения. Ходих на работа до 8 месец.

# 44
  • София на морето
  • Мнения: 171
И при мен беше втора бременност - издържах до края - 38 г.с. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт