До rozov_pinko и всички които пишат на Birdie...

  • 2 225
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 585
Много моля всички, които ми пишат на л.с. да проверяват своята пощенска кутия за надхвърлен лимит. Няма начин да отговоря, ако пощенската Ви кутия не приема нови съобщения.

rozov_pinko-моля изтрийте нещо от пощата си, за да мога да Ви отговоря!

Съжалявам, че пускам тема, но просто няма как по друг начин!

 Hug

# 1
  • Мнения: 8 585
rozov_pinko? няма го rozov_pinko...

# 2
  • Мнения: 8 585
rozov_pinko?
На път сте да направите грешка...Как да пиша?

# 3
  • Мнения: 1 639
Birdie , обърни се към mamma, тя като админ може да има решение....
rozov_pinko, няма нито един пост , да не би там да е проблема...да няма право на ЛС  newsm78

# 4
  • Мнения: 8 585
Мерси, ще го направя...Неудобно е да пиша по този начин, но те имат сериозен проблем. Пишеше, че лимита на съобщенията им е изчерпан...писах и няколко пъти в миналото и всичко беше наред.

Благодаря сърдечно!

# 5
  • Мнения: 208
Явно има проблем с пощата, имам само 2-3 съобщения в кутията си, но по принцип незнам как да вляза в нея. Някой може ли да ми помогне.
Да, нямам нито един пост, дали това има значение за личните съобщения?

# 6
  • Мнения: 1 942
Горе в ляво има едно каре в което пише :

Здравей, rozov_pinko

Имате .... съобщения, ... /еди колко си/ са нови.

Непрочетени публикации
Нови отговори на моите публикации


Натисни "Нови отговори на моите публикации" и ще влезеш в пощата си и ще видиш как ти е лимита. Ако има несъответствие т.е ако пощата е празна, а немогат да ти пратят уведоми модераторите. Всичко това можеш да видиш само като си регистрирана.

# 7
  • Мнения: 1 639
Sillveto, не обърквай момичето де ....
за да си видиш личните съобщения натисни където пише "имате....(броя) съобщениоя", от там се влиза в пощата  Wink

# 8
  • Мнения: 208
Там е работата, че не виждам такова нещо, когато нямам получено ново съобщение.
Става дума как да вляза в пощата, без да имам ново съобщение.
Интересно, че имах само 4 съобщения и пощенската ми кутия не бе препълнена, защо излиза така Thinking

# 9
  • Мнения: 1 639
Регистриран -  0 мнения - няма картинка - има право на 2 лични съобщения

Новак - над 1 мнение - няма картинка - има право на 10 лични съобщения

ето това копнах от правилата на форума  Wink
Значи проблема ти е бил ,че си нямала постинги до сега и си имала право на 2 лични съобщяния само !
Сега вече имаш право на 10 , така  че  Birdie, може да ти пише вече!

# 10
  • Мнения: 1 639
Горе в ляво има един бутон , натисни го и трябва да ти излеле
и в него да пише :  Здравей, rozov_pinko
                            имате ....съобщения, 0(или реалната цифра) нови

                          Непрочетени публикации
                          Нови отговори на моите публикации

Излезе ли ти?

# 11
  • Мнения: 208
Много ти благодаря, Горска фея, че ме светна.
Сега вече спокойно ще мога да си влизам в пощата.
Номерът бил само да се натисне една стрелкичка.......ама кой да знае  Blush

Много сте мили всички тук, в тоя форум! Здраве и усмивки пожелавам на всички вас! Hug

# 12
  • Мнения: 8 585
И аз благодаря...
Много неприятно да не можеш да отговориш, и някой да мисли че го пренебрегваш...

# 13
  • Мнения: 1 639
Ох, поне да се успокоя ,че сте си писали ......притесних се , до колкото разбирам работата е сериозна при rozov_pinko  Sad....бързо оправяне!
Сега пак си ги наглеждай Личните съобщяния , защото лимита ти е 10 + още няколко бонус  , които mamma е отпуснала за всички , за да се усетят ,че пощите им са пълни!  Heart Eyes
  Hug

# 14
  • Мнения: 6 320
За съжаление е невъзможно да няма лимитиране на броя лични съобщения, а и вече сме по-спокойни с новата версия на форума, тъй като има индикатор за запълване на входящата кутия.
Въпреки това за съжаление се случва някой потребител да не обърне внимание на индикатора, да не е разчистил кутията си, а да очаква спешен отговор.

Birdie и другите специалисти във форума може да разчитат на съдействието ми в такива случаи - когато все пак става въпрос за нещо важно, за заболяване, за живот...
Достатъчно е само да ми пишете лично съобщение с кой потребител не може да се свържете.
Аз нямам достъп до входящите кутии на потребителите и не мога да ги разчиствам, но мога да изпращам служебни съобщения, които не зависят от лимита и запълването на входящата кутия.

Общи условия

Активация на акаунт