Детски градини Варна-прием 2016

  • 115 305
  • 1 161
  •   1
Отговори
# 885
  • Варна
  • Мнения: 932
Тази година в ОДЗ няма да се кандидаства от 01.04 , а от 20.04 без значение за ясла или градина. Иначе се извинявам,  не съм прочела внимателно явно и реших, че става дума за градина. Simple Smile

Точно така, срокът е от 20.04. до 20.05.

# 886
  • Варна
  • Мнения: 4 919
Какво стана със сайта им? Има ли вече работещ такъв?

# 887
  • Варна
  • Мнения: 1 361
И аз се присъединявам към питането и ако може и линк към сайта ще съм много благодарна  bouquet

# 888
  • Мнения: 31
Все още сайтът не работи. Sad

# 889
  • Варна
  • Мнения: 4 919
И аз се присъединявам към питането и ако може и линк към сайта ще съм много благодарна  bouquet
https://gradini-varna.com начерих го като миналата година беше той, но както са писали още не работи, ако ще е отново той.
Има още месец, т.ч. ще излязат новини и ще има развитие.

# 890
  • Варна
  • Мнения: 4
20.04.2017 мина и замина, електронна система за детските градини във Варна няма!!!!  Това е България, никога нищо не става, както е обещано, независимо дали от правителството или от община Варна...

# 891
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
Аз явно съм проспала 20.04.😊😊😊😊От мерак нещо много бързате. Днес е 31.03.

# 892
  • Варна
  • Мнения: 1 361
20.04.2017 мина и замина, електронна система за детските градини във Варна няма!!!!  Това е България, никога нищо не става, както е обещано, независимо дали от правителството или от община Варна...
20.04.2017 все още не е дошла датата а система онлайн ще има в тестов период е в момента..... 😁 😁 😁 😈 😂 😂 😂

# 893
  • Варна
  • Мнения: 4
Аз явно съм проспала 20.04.😊😊😊😊От мерак нещо много бързате. Днес е 31.03.
Мнооого съм зле... Laughing.Объркала съм не само дните, но и месеците  Blush.Значи все още има надежда.

# 894
  • Мнения: 211
Здравейте,
не трябваше ли от днес сайта да работи?
Нали е този сайт https://gradini-varna.com/, да не са го променили?
Някой знае ли как ще се процедира, ако този сайт до 20.04 не проработи?

# 895
  • Мнения: 31
Здравейте, някой знае ли, ако една градина има и филиал, отделно ли се кандидатства и за него или? Примерно Чайка 4 и Петтр Берон, те имат филиали, как да разбера къде има първи групи и дали се пише градината два пъти, един път за филиал и един път основната сграда или?

# 896
  • Мнения: 11 747
Кандидатства се за градината като цяло, после приетите деца се разпределят в основната сграда или във филиала, без оглед искането на родителите. Някои писаха някакви жлби, миналата година и им ги уважиха, но не във всяка грдина става това. Единствено филиалът на Теменужка, който е на Кап. Райчо се пише отделно, тъй като е значително отдалечен от основната сграда и за него се кандидатства от два района.
А колко места и къде ще има, трябва да обяват, когато тръгне сайта. Пише си ги колко в основна, колко във филиал, но приема е общ. Филиалите нямат прием всяка година, през година ги редуват, май.

# 897
  • Мнения: 335
Здравейте, някой знае ли, ако една градина има и филиал, отделно ли се кандидатства и за него или? Примерно Чайка 4 и Петтр Берон, те имат филиали, как да разбера къде има първи групи и дали се пише градината два пъти, един път за филиал и един път основната сграда или?
Във филиала "Жирафче" на ДГ " Петър Берон" са две четвърти групи и две в основната сграда , което означава 120 деца, включително и преминаващите от яслената група нов прием. Това са първите четвърти групи, които "изкласяват" във филиала. Ще видим дали ще бъде отбелязано разпределението в системата.

# 898
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
Четвъртата група във Жирафче не завършва ли 2018г.?По мой спомен децата са набор 2011.

# 899
  • Варна
  • Мнения: 4 919
Здравейте,
не трябваше ли от днес сайта да работи?
Нали е този сайт https://gradini-varna.com/, да не са го променили?
Някой знае ли как ще се процедира, ако този сайт до 20.04 не проработи?
Ако не проработи вариянтите са 2:
Няма да има онлайн кандидатстване или сайтът ще е друг и се чака да се обяви.

Общи условия

Активация на акаунт