Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Незнам какво става - родих преди 52 дни, прери 3 ми дойде за пръв път /не кърмя/. Само дето толкова силно не ми е било никога - направо ще ме отнесе тоя потоп. То и преди да родя ми беше като за двама ама сега...дали не ми има нещо Embarassed  Embarassed  Embarassed
Цитирай

София

Цитат на: pandora
Незнам какво става - родих преди 52 дни, прери 3 ми дойде за пръв път /не кърмя/. Само дето толкова силно не ми е било никога - направо ще ме отнесе тоя потоп. То и преди да родя ми беше като за двама ама сега...дали не ми има нещо Embarassed  Embarassed  Embarassed

Възможно е! Оше не са се регулирали нивата на хормоните. Следи колко ще продължи цикъла, а след това си отиди на профилактичния преглед. Нормално е след 40 дни да идеш на гинеколог.
Цитирай

София

Цитат на: Vache

Възможно е! Оше не са се регулирали нивата на хормоните. Следи колко ще продължи цикъла, а след това си отиди на профилактичния преглед. Нормално е след 40 дни да идеш на гинеколог.

Ми ходих на 40-ия ден, казаха, че всичко е ОК, възстановила съм се напълно.....
Цитирай

София

Цитат на: Vache

Ми ходих на 40-ия ден, казаха, че всичко е ОК, възстановила съм се напълно.....

Значи няма проблем! Докато се нагодят хормоните и после ще се оправиш  Very Happy
Цитирай

София

Wink
Цитирай

Varna, Bulgaria

Нормално е да ти тече по-обилно. На мен ми течеше обилно първите три пъти, после всичко се нормализира. Не се притеснявай.
Цитирай

БГ - София

Нормално е да имаш промяна. И на мен ми стана по-обилен и така и си остана  Sad , но пък е по-кратък  Wink .
Цитирай

Sofia

Първият цикъл след раждане е много обилен по правило. Постепенно се нормализира.
При мен беше направо кръвоизлив, за една седмица от кръвозагубата бях отслабнала 3-4 кг и ходех бледа, тогава гинек.  ми казаха, че е нормално  Confused
Цитирай

Пловдив

И на мен ми е доста по-обилен от преди.Идва ми за втори път и този път даже е по-обилен от предния.Миналия път беше 5 дни,което може да ме радва,защото преди ме караше по седмица.
То май цикъла с годините се променя .
Цитирай

София

Ами има не6то такова 4е е по-кратък за сметка на коли4еството......е т'ва най-харесвах на бременността - няма цикъл няма потопи всеки месец  Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.