Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • София
Мили мами,
моля за съвет по 2  въпроса:
1. КАкво точно включва програмата "Майчино здравеопазване" за 2006, т.е. какви са ни правата????
2. Отказват ми се вече 2 месеца полагащите ми се изследвания по НЗОК при записване в ЖК - цитонамазка, влаг. секрет?! Аз съм осигурена, отивам в началото на месеца.

Как да процедирам??? Лекарката е добра, внимателна, много момичета от форума са доволни от нея.
Моля за съвет как да си търся правата без да се карам с лекарката?

# 1
  • София
Кажи, че имаш оплаквания, за да ти ги направят.

# 2
Стига бе,че трябва ли да има оплаквания жената,за да и се направят рутинни и полагащи и се изследвания! Това е нечовешко и много се нервя като чуя подобно нещо.
Нека по-запознати да споделят как е по новия договор с касата,че и аз се интересувам напоследък от темата. Crossing Arms То не бяха доплащания,не бе чудо! Какво още ще измислят да се плаща?!? А искат да има висока раждаемост.

# 3
  • София
Ето тук можете да видите какво поема здравната каса. А как да подходиш - право куме в очи - казваш - знам че имам право на такива и такива изследвания по Здр. каса, ако не ми ги направите ще се принудя да се обърна към друг специалист.
Успех!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт