Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 117 отговора

Аз стигнах до извода , че на мен най ми е любима Н&М, за съжаление обаче доколкото знам не се продават в Бг Sad
Някой ако знае нещо за ишлемета някакви- айде споделете Hug че много са ми легнали на сърцето Love
Цитирай

Нямам инфо за подвъпроса ти .
А за темата , не гледам марката , а качеството  Wink
Цитирай

София

IKKS ми е любима марка. Пазарувала съм от Франция от намаления. Тук , в магазина им за детско ми се струват много завишени цените - яке за 140 лв трудно ще купя. Ще чакам разпродажбите.
Цитирай

Н&М,ОйЛиЛи,ГАП,ЗАРА ,Нанет също....... Very Happy
Май са много...
Цитирай

София

Аз стигнах до извода , че на мен най ми е любима Н&М, за съжаление обаче доколкото знам не се продават в Бг Sad
Някой ако знае нещо за ишлемета някакви- айде споделете Hug че много са ми легнали на сърцето Love

Ишлемета на H & M се продават навсякъде. С отрязан етикет са винаги, просто трябва да се научиш да ги познаваш. Аз също ги харесвам  - евтини ни са и са качествени - което е перфектната комбинация Cool
Цитирай

пред компютъра

Нямам инфо за подвъпроса ти .
А за темата , не гледам марката , а качеството  Wink

newsm10
Цитирай

Нямам любима марка.Ако ми хареса нещо го взимам.
Цитирай

софия

И аз съм така.
Цитирай

Нямам любима марка и честно казано никога не гледам какво пише на етикета. Като ми хареса нещо го взимам и това е! Peace
Цитирай

Русе

WENICE и PULEDRO
Цитирай

sofia

И аз съм така.
и аз така
Цитирай

София

IKKS ми е любима марка.

Peace Трудно намирам обаче от тях !!! Засега само от " Хубавото гардже " на Раковска съм купувала .
Цитирай

София

Уайкики-имаме техни буйки и няколко дънкови работки. ГАП, ПРЕМАМА, ЧИКО.....от всичко си имаме по нещичко.
Наистина си заслужават паричките-елсплоатация много яка, изхабяване-бавно.
Но най-голям плюс давам на едно гащеризонче на БОНДИ-купено е в края на миналото лято, отговаря на ръст 62, а още....му става?!?!?! Евала на материята-нямам думи.
Цитирай

Там...

Най-често купувам"bg baby".Имат хубави моделчета,качествени са и...български.А за долни дрешки съм доволна от бодитата на''Haser baby'' и''Topolino''.
Цитирай

София

H&M  СА ми любими и по голямата 4аст са ни от тази марка, но харесам ли нещо купувам независимо от марката а от цената ooooh!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 117 отговора