Какво бельо харесвате ?

  • 4 504
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 418
Разбира се според случая се подбира и подходящо бельо , но обикновенно има неща , които просто ви грабват . Какво предпочитате вие като материя и модели . Нещо , което е удобно , практично за ежедневието или с повече дантели , секси - еротично . Какво харесвате прашки , бикини или боксерки ? Аз съм си харесала някои неща от бельото на www.atrakcion.com . На вас как ви се струва ? А и са на смешна цена предвид качеството и цените на подобно италианско или гръцко бельо .

# 1
  • Мнения: 27 524
Ами зависи.Не харесвам боксерки.Навън съм с прашки,но като си лягам ме дразнят,щото ми се навират...ясно къде  Crazy Дантелки обичам,ако не са от бодливите,иначе ме драскат.

# 2
  • Мнения: 698
Ами аз лично предпочитам секси неща с дантели; прашки не нося, както и боксерки, само класически бикини. Сутиените трябва да са с банел и твърда чашка. Напоследък ме радват главно комплекти - цветни и бродирани, но черното и бялото си е класика и постоянно си подновявам нещата в тези цветове. Ей това, например, ми харесва, особено със сребристото.

# 3
  • Мнения: 5 790
Много обичам боксерки, но от леки материи, въпреки че рядко нося такива. Докато бях бременна, си търсех специални гащи за бременни, но тук не ги намерих. В Италия ми поискаха 23 евро за такива, но ми се досвидяха и си купих няколко чифта памучни боксерки. Сега като гледам в тоя линк, дето niqol го е дала ги има по 5 лева. Сега съм се ориентирала към прашките, дантелени и копринени. Струват ми се доста удобни, а като се замисля, когато преди десетина години ги открих, че съществуват, се чудех как ли пък тези жени ги носят.... Предпочитам черен и бял цвят, но е според зависи. Сутиени предпочитам с предно закопчаване, но се чудя дали да не си взема и безшевни, че ми се струват удобни.

# 4
  • Мнения: 5 103
Попринцип обичам запомнящо се бельо, като ми се подаде част от сутиена и да ме питат от къде е Wink
Сутиена задължително трябва да прибира и повдига бюста.
Боксерки от дантела и тюл нося зимата, прашки лятото, бикини много рядко.

# 5
  • София
  • Мнения: 361
Аз предпочитам боксерки и класически бикини. Сутиените трябва да са с банел и твърда чашка, комплекти - цветни и бродирани, но черното и бялото си е класика и постоянно си подновявам нещата в тези цветове.  Peace

# 6
  • Мнения: 7 837
Предпочитам секси бельото и предимно прашките. Имам няколко нощнички, които са в комбинация с боксерки, но ми е некомфортно да ги нося като бельо.
Колкото по-оскъдно, толкова по-добре.

Пазарувам основно от Викториа Сикрет, а напоследък и от тук

# 7
  • Мнения: 10 758
Бе4льото ми е предимно от прашки.Имам и малко боксерки.

# 8
  • Мнения: 5 313
Предпочитам прашките.Боксерки  по-рядко,безшевни.Бикини не нося.
Сутиените да са с банели.Зимата нося и бодита.
Този сутиен ми хареса:


За лятото обичам и разни шаренийки:

Последна редакция: нд, 09 апр 2006, 20:54 от brianna

# 9
  • Мнения: 2 550
Никакво  Mr. Green
Ходя без бельо.
Както е казала Кейси - колкото по-оскъдно, толкова по-добре  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 379
Нещо което повдига  bombs и прави бюста по-малък, харесвам и прашки и боксерки

# 11
  • Мнения: 1 107
Не обичам дантелено  Naughty Сутиените с банели, прашки през лятото, боксери през зимата, бикини - чат-пат  Simple Smile

# 12
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Много си падам по черно бельо(независимо дали ежедневно или за по-специални случаи). Цветно почти не купувам.
Предпочитам с повече дантели, но все пак не прекалено. Сутиените ги харесвам с рязани чашки и с подплънки. Mr. Green
Обожавам боксерки. Прашки не харесвам, не са ми удобни и  не нося. А  класическите бикини трябва зад. да са плитки.

# 13
  • Мнения: 4 664
Луда съм по дантеленото бельо CrazyБез подплънки и разните му там излишни допълнения...Ама си зависи и от дантелата ...има една,която така стърже,че ако съм се подлъгала да купя нещо изработено от нея мога да полудея от сърбел цяр ден Confused Та конспектирано...дантелен изрязан сутиен,малки дантелени боксерки или прашки,цветовете жълто,бордо и в краен случай черно.Бяло бельо направо ненавиждам, че го асоциирам с девственост,а пък аз вече не съм... Joy Joy Joy

# 14
  • Мнения: 183
боже, каточели сънувам !!
каде са тези жени !!!

Последна редакция: ср, 12 апр 2006, 20:44 от addicted

Общи условия

Активация на акаунт