Кандидат и бъдещи мами с татко от епруветка - 3

  • 37 079
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 126
Честит празник момичета!
Слеяр, дъгичке, как се чувствате?
Йоли, реши ли за ТВЛ?
Май ще ни се размине събирането, нещо притихнахме Simple Smile

Последна редакция: чт, 03 мар 2016, 15:44 от Poly84

# 16
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Поли, реших, ще я направя. Поне да отхвърля всички въпросителни. После ще опитам с още две инсета, а ако има проблем някакъв, предполагам ще може да кандидатствам за фонда. Ако е неуспешно ин витрото тогава пак ще трябва и ТВЛ да направя и няма да има как да стигна нужните процедури за фонда. Трябва да предвидя процедурите до юни + евентуално одобрение и чакане на финансиране. Не ми се чака септември ... ако трябва да чакам, поне да знам, че номерата вървят.
Та понеделник съм за МБ, ще пускам и тромбофиилиите. Чакам М до петък и после ще имам дата. Има вариант да направя и ИНСЕ на ЕЦ, в същия месец, но не съм убедена че е ОК. Предпочитам с лека стимулация ... за по-сигурно.

Иначе вчера ми се обадиха от Надежда, документите ми са разгледани, имам час за 11ти април, за Шефкетова. Уцелих някаква прИмоция, понеже се връща след майчинство, но точно тогава се пада да съм в началото на стимулация и не знам. За сега ще запазя часа, но все пак е под въпрос дали ще го ползвам. Не очаквах толкова скоро да се обадят. Нема угодия  Mr. Green Crazy Joy

За срещата, аз не мога сега, в почивните дни най-добре наваксвам с работата. Ако се уговорите нещо, драснете един ред, ако мога ще дойда и аз.

Честит празник и от мен!  bg

# 17
  • Мнения: 3 403
Честит празник момичета!

Поли, добре съм миличка, благодаря. Болките почти отшумяха , но така ми се спи ... сутринта спах до 10, следобяда, само като видях диван и веднага бях полегнала. А вечер нямам никакви проблеми пак да си заспя - абе, направо си проспивам деня  Embarassed

Йоли, добър план - стискам палц да е успешен. Надежда вярно много бързо са реагирали.

# 18
  • Мнения: 2 875
честит празник и от мен, въпреки че аз си се трудя. comp03

# 19
  • Мнения: 3 126
Честит празник момичета!

Поли, добре съм миличка, благодаря. Болките почти отшумяха , но така ми се спи ... сутринта спах до 10, следобяда, само като видях диван и веднага бях полегнала. А вечер нямам никакви проблеми пак да си заспя - абе, направо си проспивам деня  Embarassed

Йоли, добър план - стискам палц да е успешен. Надежда вярно много бързо са реагирали.

Аз снощи заспах в 21 часа. Днес цял ден ми се лежи, а и глава се опитва да ме боли. Дано не се разболявам! Simple Smile иначе такъв непокизъм ме гони, че чак не мога да се позная Simple Smile

Последна редакция: чт, 03 мар 2016, 18:29 от Poly84

# 20
  • Мнения: 3 403
Поли, гледай да не се разболееш. По приницп е гадно, а сега като не можеш да пиеш хапчета още повече.
А че ти се спи - може да е на хубаво тиз знак - виж аз как спя  Wink

И малко да помрънкам на фнансовата тема - ама този фраксипарин много скъп, сега си направих сметката, че 10 дози са 40 лв, т.е. имам 120 на месец. За 9 месеца въобще не искам да смятам, че ще ме заболи глава. Аз още не смея напълно да се отпусна и да се надявам, но четох какво ми покрива НЗОК пр бременност и се отчаях. Сега обмислям да си платя някой от пакетите за наблюдение в Щерев, че живот и здраве, доста изследвания май се правят. Но нека мине и вторият преглед и да се успокоя, че всичко се развива нормално.

# 21
  • Мнения: 2 875
слейър, до края ли трябва да го бодеш? няма ли вариант за спиране към 4-5 месец?

# 22
  • София
  • Мнения: 10 642
Ако гледам по това дали ви се спи и колко мога да спя (ако не съм на работа)... Значи цял живот съм си бременна  ххаххахахахахахаха
И не знам, живот и здраве като забременея, какво ще е

# 23
  • Мнения: 3 403
Звездичка, много се надявам като се закрепи плода да ми го спрат. Аз винаги се подготвям за най-лошото, но дано след 4-5 месец да го прекратят. Нямам кръвно и дано само аспирин протекта тогава да е достатъчен.

Надин, аз сутрин много спя, но да спя следобяд ... още в детската градина имах проблеми, че не исках да спя. А сега - видя ли диванче и възглавничка и край. Добре, че в офиса няма такива екстри, че не знам какво щях да правя  Laughing

# 24
  • София
  • Мнения: 10 642
Питаш ли ме мен, като все легла, кушетки  и диванчета са около мен.
Сигурно ще почна да си полягвам м/у пациентите
Хаххахаха

# 25
  • Мнения: 3 126
Поли, гледай да не се разболееш. По приницп е гадно, а сега като не можеш да пиеш хапчета още повече.
А че ти се спи - може да е на хубаво тиз знак - виж аз как спя  Wink

И малко да помрънкам на фнансовата тема - ама този фраксипарин много скъп, сега си направих сметката, че 10 дози са 40 лв, т.е. имам 120 на месец. За 9 месеца въобще не искам да смятам, че ще ме заболи глава. Аз още не смея напълно да се отпусна и да се надявам, но четох какво ми покрива НЗОК пр бременност и се отчаях. Сега обмислям да си платя някой от пакетите за наблюдение в Щерев, че живот и здраве, доста изследвания май се правят. Но нека мине и вторият преглед и да се успокоя, че всичко се развива нормално.

Не мисля за симптоми - в момента всичко, което усещам или не може да е от всичко Simple Smile така, че изобщо не се фокусирам върху това. Определено, обаче гледам да се пазя от разболяване. Даже онзи ден излизах с маска Simple Smile Калчев ми го препоръча.
През цялата бременност ли ще слагаш фраксипарин? Някои жени го спират след 13-14 гс.

# 26
  • Мнения: 2 875
как сте след дългите почивни дни? някой да не е издържал и  да е пуснал кръвен, за да ни зарадва?

# 27
  • Мнения: 3 126
Аз съм екстра Звезди! Голяма почивка ударих Simple Smile
Тест не съм пускала. Няма да пускам преди 11 март Simple Smile
Чувствам се добре. Ти как си? Кога започваше, че теб все те изтървавам! Simple Smile

# 28
  • Мнения: 2 875
по принцип сме се уговорили с докторката за следващия цикъл,но докато не проверят хормоните и за задържан фоликул, няма да почваме, разбира се.

# 29
  • Мнения: 960
Привет, при мен кръвният е тотално отрицателен на 8мия ден след ЕТ. Нямало е даже имплантация. Ще направя и пикливия от клиниката на 11.03. но по-отрицателен тестът не може да бъде

Общи условия

Активация на акаунт