Ишлемета на Изберете българското в НДК

  • 771
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 549
На изложението Изберете българското се продават ишлемета - предимно детски стоки. Цените са от 5- 10 лв. за тениските и нагоре за другите дрешки. Има неща, които хващат окото и съотношението качество - цена е добро. Щандът е на 3 ет., в дясно от левия асансьор на завоя от дясно - т.е. над централното фоае (дано съм обяснила Sick)

# 1
  • Мнения: 498
мерси за инфото  bouquet

# 2
  • Мнения: 2 614
Много ти благодаря, днес щ отидем да проверим!

# 3
  • Мнения: 10 758
Ох, аз малко се обърках с обяснението, но няма проблем.......ще го открия.
Много ти благодаря за инфото  bouquet

# 4
  • Мнения: 412
потвърждавам за тази фирма и освен това проверете на 2-я ет. щанда на фирма diditex - има невероятни неща за бебета и деца до 5-6г. Но да обясня къде е newsm78 - абсурд, май близо до бара/бюфета.

# 5
  • София
  • Мнения: 11 692
потвърждавам за тази фирма и освен това проверете на 2-я ет. щанда на фирма diditex - има невероятни неща за бебета и деца до 5-6г. Но да обясня къде е newsm78 - абсурд, май близо до бара/бюфета.
Доколкото си спомням щанда е на 3 етаж или поне аз го броя за такъв.Като вземете ескалатора отдолу и той ви отвежда директно на този етаж!Има една широка част в центъра и този щанд е зад широката част!С едно малко уточнение,че техните дрешки не са ишлемета!
На същия етаж е и фирмата с ишлеметата!Мисля,че Вержиния се казва!Има хубави неща,но някои определено са по-скъпи отколкото се продават в други магазини.Онзи ден купих на дъщеря ми пролетно-лятна пола от ишлемета, но не от НДК за 11 лева!Същата в НДК на този щанд е 15!Но поне всичко е накуп!Такъв щанд на Вержиния има и по-нагоре на последния етаж в една от залите!Успех на пазаруващите!

# 6
  • Мнения: 81
  Мами, докога е изложението в НДК ?

# 7
  • Мнения: 549
до 16-ти мисля

# 8
  • Мнения: 3 457
защо толкова хора се лъжат с тези българси боклуци-та какво им е българското като вси4ко-плат,коп4ета ,ципове картинки и т.н. са купени от турция и само са ушити тук.с тази разлика 4е турците имат ма6ини за милиони а тези 6арлатани тук ги 6ият по гараж4ета-ако пак слу4аино материята е българска се скапва много бързо за едно две пранета.М иналата година реших да си купя едни мрежести 4орапи от изберете българското и то4но за 300метра нямах пети-оказаха се китаиски-е хубаво де ама нали беше изберете българското.Купих на малката една тениска при първото пране цветовете пуснаха и стана направо страхотна , апри второто пране се и раздърпа #2gunfireАз предпо4итам да си купя тутско но да знам 4е парите ми не са отишли на вятъра Peace

# 9
  • Мнения: 8 917
Благодаря за инфото  bouquet От 7-ми до 16-ти април е Peace

Общи условия

Активация на акаунт