Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 33 отговора

sofia nadejda

Направих на бебка пюре от картоф плюс червена чушка и лук. Сварих зеленчуците пасирах ги сложих ги в бурканчета и т.н. и се сетих че чушките не са обелени. Знам че люспата е трудно смилаема и сега се чудя да ги дам ли на бебето и ли да ги изядем ние? Embarassed
Цитирай

Бургас

По- добре си ги изяжте вие  Mr. Green
Цитирай

София

На същото мнение съм !
Цитирай

пред компютъра

На същото мнение съм !

newsm10
Цитирай

на кой му пука, майна

А на каква възраст сте, че не ми излиза лентичка ?
Ако сте над 6 месеца, не виждам проблем да дадеш, пък следващият път ги обели  Peace
Цитирай

Пловдив

Не давай.
Цитирай

sofia nadejda

На 8 месеца сме
Цитирай

sofia nadejda

Ще си ги изям ама ме е яд каква съм заспа!!! Confused Вие слагате ли чушки в пюрето и кога ги белите след сваряването ли?
Цитирай

на кой му пука, майна

А някой, би ли ми разяснил, защо да се бели чушката, това за трудносмилаемостта... Rolling Eyes, чак пък толкова ли се вторачвате във всичко ?
Цитирай

Варна

Ще си ги изям ама ме е яд каква съм заспа!!! Confused Вие слагате ли чушки в пюрето и кога ги белите след сваряването ли?
Аз слагам и ги беля след като ги сваря. Мони много ги харесва. А иначе защо ги беля и аз незнам, ама за всеки случай Mr. Green
Цитирай

София

Аз бих белила чушката не защотое трудносмилаема, което си е точно така, а защото ужасно мразя варени люспи - навяват ми едни такива мисли за мърлявщина и мързелив готвач Sick, та след като аз не ям, защо да го давам на детенце
Цитирай

Пловдив

Аз бих белила чушката не защотое трудносмилаема, което си е точно така, а защото ужасно мразя варени люспи - навяват ми едни такива мисли за мърлявщина и мързелив готвач Sick, та след като аз не ям, защо да го давам на детенце
Peace
Цитирай

на кой му пука, майна

Peace

Айде сега, мърляв готвач, значи аз щом ям чушките не белени съм мърляв и мързелив готвач  Stop
Цитирай

Mediterraneo

Донибони, не си сама Very Happy
Е, аз пък никога не беля чушките, освен ако не са печени, разбира се.
И за беба така процедирам.
Според мен се обръща ужасно голямо внимание на подобни дребни детайли...
Цитирай

на кой му пука, майна

Донибони, не си сама Very Happy
Е, аз пък никога не беля чушките, освен ако не са печени, разбира се.
И за беба така процедирам.
Според мен се обръща ужасно голямо внимание на подобни дребни детайли...

Peace

Май наистина, някой хора толкова вече се вманиячват, че чак стават смешни  Wink.
Чушки/пресни/ никога не съм белила за себе си, сина яде от кухня, но дори да му готвех в къщи не бих белила чушките...
« Последна редакция: пн, 10 апр 2006, 13:19 от doniboni »
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 33 отговора