Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора

В приказките

Мисля че вече е голям за да му преварям вода и купих каната .Иначе пием Девин-розова,а ма то пък може ли само такава да пие и за това реших да давам от бритата .Вие какво мислите мили мами? newsm78Благодаря ви предварително  bouquet
Цитирай

София

Не мога да видя колко е голямо бебето ти. Ние ползваме такава кана, не само за бебка, но нейната вода все още преварявам. На последната консултация говорихме с педиатъра и той каза да спирам с преваряването и според него мога да давам вода от тази кана или розовата Девин.
Цитирай

В приказките

На 10 месеца сме
Цитирай

София

сега вече и аз виждам, преди картинката не се показваше.
сигурно можеш да спреш преваряването, аз за всеки случай карах до сега, ама тя като събира всички боклуци от градинките, май му се загуби смисъла ...
Цитирай

Canada

От 9 месечна възраст спрях да й преварявам водата, давам й направо от каната и не сме имали проблем.
Цитирай

Кебекуйка

Давам Брита отдавна без да се притеснявам... Peace
Цитирай

София

И аз давам много отдавна от Брита-та, а вече понякога и от чешмата  Rolling Eyes
Цитирай

Варна

Давам Брита отдавна без да се притеснявам... Peace
Peace
Цитирай

Някъде там...

И аз давам от Бритата.
Цитирай

София

Не съм купувала Брита. Гледам водата само да е кипнала в термоканата (преди я варях по 10 мин.), но ако съм забравила, а ми трябва студена - източвам от чешмата. Ползвахме и розова Девин, но понякога минаваме на чешмяна. На възрастта на моята вече е изяла толкова боклуци от градинката, че водата май и е най-малкия проблем.
Цитирай

На баира-в дясно

Преварявах вода първия месец,после само от каната.Добре че навреме научих че веднъж завряла водата и е достатъчно.Дали ще ври 2 или 20 минути няма никакво значение. Naughty
Цитирай

Варна

Не използвам кана Брита , но много би ми се искало. Иска ме се да редувам трапезната вода с пречистена, или направо да минем на последната, струва ми се по- уместно. Все още не съм се наканила да си купя обаче !
Цитирай

В приказките

А някой използвал ли е новата БРИТА-с активен въглен.Ще кажа защо питам.Купих си преди 2 дни  но вчера забелязах че на дъното има черни частици всеки път.Много са ситни и трудно се забелязват.При вас така ли е? newsm78
Цитирай

на върха

Ползвам Брита и не преварявам водата. Преваряването е за де се изпотрепат всички микроорганизми, които биха могли да навредят на малко бебе. Прецених, че на 6м. бебето си изяжда достатъчно такива с всичко,  до което успее да се добере и пъхне в устата и престанах да преварявам. Каната филтрира ръждата от тръбите и повечето от примесите на чешмяната вода и затова я ползвам. С преваряване тези неща не могат да бъдат отсранени т.е каната и преваряването не са взаимозаменяеми.
Цитирай

UK, Harlow/София

Ползвам Брита, поради единствената причина, че тук водата е МНОГО варовита.Но, ако си бях в София, щях да му давам директно от чешмата след 8-ия месец.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора