Почивка на Малдивите /тема 2/

  • 127 546
  • 751
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 434
Много се съмнявам да спрат полетите до там, защото Катар ежедневно оставят толкова много туристи там, че малдивците едва ли биха се лишили от всички тези туристи, които им носят толкова приходи. Въпреки, че Малдиви са на друга политическа позиция, полетите на Катар до там си остават непроменени.

# 511
  • Мнения: 331
Съмнявам се да има промяна ... И двете страни печелят от туристите  Peace Peace

# 512
  • Мнения: 301
Какви са най-ниските цени, които могат да се хванат при катарците? От около 2 месеца периодично ги проверявам, но не намирам някакви особени разлики. Та... да знам дали да продължавам да се мръщя на 510 евро (двупосочен билет на човек) или да ги вземам Simple Smile

# 513
  • Мнения: 434
Аз взех от голямата им януарска промоция за 384 евро. Няколко месеца преди това ги следих и по-ниска цена от тази нямаше. Наскоро гледах, че бяха пуснали промо за 475 евро. Зависи кога смяташ да пътуваш. Ако можеш да изчакаш до януари, предполагам, че пак ще има много хубави цени.

# 514
  • Мнения: 331
FLY DUBAI летят до Малдивите за около 300 - 400 евро в две посоки . Ако нямаш претенции може да летиш с тях . Peace

# 515
  • Мнения: 12 473
Летях с турците за малко над 400 евро. Но полета беше нощен (и в двете посоки) и само 2 часа престой в Истанбул.
Екстра беше.

# 516
  • Мнения: 834
На Търкиш сега малко са им паднали цените за декември/януари.

# 517
  • Мнения: 301
И аз съм летял с турците и съм доволен. Все пак с катарците е по-удобно това, че полета се разделя на две равни части от по 4 часа. Търся полети за януари 2018. Ще се оглеждам, а и се надявам ако някой друг надуши преди мен, да пише тук Simple Smile

П.С. С турците летях за 540 евро, като изпуснах оферта за 480, защото си мислех, че ще падне още Simple Smile Simple Smile

# 518
  • Мнения: 12 473
Въпрос на предпочитания.
Аз не обичам да разделям така полети, защото това означава двоен престой по летищата и тн.
Предпочитам наведнъж да се измъча..)

# 519
  • Мнения: 301
Въпрос на предпочитания.
Аз не обичам да разделям така полети, защото това означава двоен престой по летищата и тн.
Предпочитам наведнъж да се измъча..)

То и с турците разделяш, но на 1+7 часа. Аз също съм ок, но съпругата ми предпочита ако може да се разтъпче по средата на полета Simple Smile

# 520
  • Мнения: 12 473
Да де. Но при нощен полет предпочитам основно да спя. И го правя..)))

# 521
  • Мнения: 331
А за Маллдивите има ли опасност от зарази предавани от комарите и т.н. ?

# 522
  • Мнения: 1 123
Признавам си че предпочитам Катарците като комфорт и храна по - време на полет . Но от Истанбул да Мале са само 7 ч. какво толкова да им разделяш ( това си е мое мнение )  а и печелиш че е нощен и на отиване и на връщане . И почти няма разлика в цената на самолетния билет . И не губиш време при смяната на самолетите .

# 523
  • Мнения: 301
При нас комари имаше само навътре в една горичка близо до плажа. Но те не се отделяха и на метър от горичката. На плажа, под чадърите и навсякъде другаде, включително и хотела - никъде нямаше комари.

# 524
  • Мнения: 434
Аз също не съм забелязала комари. Сигурно пръскат.

Общи условия

Активация на акаунт