Няма сняг и няма студ, бебе идвай вече тук! 10.04 - 16.04

  • 8 892
  • 257
  •   1
Отговори
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 992
Добро утро и ползотворна седмица на всички!    newsm51

Последна редакция: пн, 10 апр 2006, 09:26 от Жабче

# 1
  • Мнения: 4 970
ДОбро утро и от мен! HugЖЕлая ви хубав ден и още по-хубава седмичка,изпълнена с много позитивни емоции положителни тестове Peace
Днес моят татко има рожден- 4увствайте се почерпени виртуално( за съжаление така и не се нау4их да слагам онези хубави картинки под постовете си Blush...)

# 2
  • Мнения: 2 123
Привет понеделнишки другарки. Жабче много сладка темичка си пуснала. Хайде дано мотото с еокаже напълно оправдано.
Велмарко, честит празник миличка. Чудесно е близките ти хора да са живи и здрави, да с ерадвате и споделяте живота заедно!Нека е така още омного много години!
Момиченца, моля ви стискайте палци и за нас днес, че сме на фетална морфология и си мисля, че доста ще си отдъхна след като мине и това Praynig Довечера ще вляза да докладвам! Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 3 249
Здравейте и успешна седмица на всички! Hug

Аз продължавам да си чакам да не ми дойде. Тъй като последния тест го правих в петък и беше - , от тогава не съм правила нищо и мисля днес да е следващия, че вече нямам търпение! Стискайте всички палци.  Praynig

# 4
  • Мнения: 9 990
Добро утро и от мен и успешна седмица!  bouquetНимче-какво чакаш-колко дена ти се събраха закъснение вече?Ако има 10-ина-заминавай на доктор....и дано да е бебе това закъснение.
Ирини-всичко ще е наред, стискаме ти палци Praynig
Велмар-да ти е жив и здрав рожденика!
Аз започвам тази седмица с някакви очаквания, тъй като е "седмицата на истината" за мен.Отгоре на всичко много ме болят гърди, имам леки придърпвания, макар и рядко, за поспаливостта събота и неделя-няма да говоря, да видя как ще е тази седмица.Чакам да не ми дойде до края на седмицата и ми  е едно трудно... ooooh!
На всички -успешна седмица!  bouquet  bouquet

# 5
  • Мнения: 251
Заглавието на темата е страхотно!
Желая ви весела и изпълнена с положителни тестове седмица!

# 6
  • Мнения: 3 376
Успешна седмица и от мен! Ирини, стискам ти силно палци, знам, че всичко ще е наред на морфологията Praynig

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Добро утро на всички!Ирини данов всичко е наред Praynig._НИМ_ дано да не доиде ще ти стискам палци.Иначе при мен лелката си отиди и почнахме не следя никак ви овулации и подходящи дни просто ще си го правим когато ни е кеф ако трябва и всеки ден(все пак ни е едв 2-ри месец на опти)Прегръщам ви всички Hug
Между другото и аз като Весито сее пробвах с възглавницата и смея да кажа че ми отивваше. Embarassed

# 8
  • София
  • Мнения: 3 249
Пенелопа, не знам колко ми закъснява, защото не знам как да го преброя. По принцип трябваше да ми дойде в четвъртък! Днес сме понеделник. Това колко дни закъснение прави? 5 или 4 с днес? Самият четвъртък брои ли се? Thinking Със сигурност няма 10 дни обаче.
Притеснява ме фактът, че е първи месец след противозачатъчни и може просто цикълът ми да се е удължил! В петък тестът беше отрицателен.
Обаче болки имам всякакви! Чакам си - като направя теста, ще докладвам! Стискам палци и за теб! Кога трябва да ти дойде?

# 9
  • Мнения: 9 990
Аз съм за четвъртък-докарам ли го до петък -ще правя тест, нищо, че ме сърбят ръцете.Според мен имаш 4 дена закъснение, дано е това, което искаш.Направи го този пуст тест...би трябвало да хване нещо ако има вече...И на мен навремето на датата теста ми беше-, но се оказах бременна. Praynig

# 10
  • Мнения: 4 302
Жабче, много хубава темичка!   bouquet
Ирини, всичко ще е наред при прегледа и скоро ще си бременееш на спокойствие  Laughing!

А пък аз в петък спрях оргаметрила и чакам да ми дойде. По думите на лекаря ще е до 4-6 дни. Сутринта ме хванаха карастанчовите и  взех, че си измерих БТ - 37,6  Shocked. Никога не ми е била толкова висока. Когато пиех дуфастон беше максимум 37,3-37,4, а преди М ставаше 37,1.
Болки имам като пристягане в областта на матката, но не като предменструални.
Почват да ми се въртят едни мисли за тестове  #Crazy, дано да се устискам още някой друг ден, че номера с едната черта не ме кефи.

Последна редакция: пн, 10 апр 2006, 09:46 от *vera

# 11
  • Мнения: 514
Добро утро,
velmar, да ти е жив и здрав рожденника!
irinii, стискам палци  Hug
Успешна седмичка, с много положителни тестове и добро настроение

# 12
  • Мнения: 104
Спорна седмичка и от мен!  smile3525
На вички чакащи и нечакащи - успех! newsm10
А бебетата ако не ги е срам, нека да се бавят още, след такова страхотно заглавие. newsm63

# 13
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте момичета Grinning
На мен ми остават само 6 дни до деня на истината, но нещо като гледам ниската успеваемост на инсеминациите, си мисля, че и този път ще е неуспешна. И съм си казала: Край на инсеминациите Naughty Повече няма да правя. Най-много да направя лапароскопия, за да се види има ли сраствания и това ли е причината нищо да не става. Реших вече, че Бог си знае работата и ако ми е писано да имам второ дете, ще имам, ако - не - здраве да е.
Иринии, силно стискам палци за прегледа. Уверена съм, че всичко ще е наред!
Велмар, честит ти рожденик!
На всички желая много успешна седмичка  bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 3 249
Ами направих си теста и си е абсолютно отрицателен. Гледах, пулих се, пак гледах - нищо!  Cry Знам, че това може да означава и всичко и нищо! Просто трябва да чакам. Между другото ако някой може да ми даде инфо за кръвния тест - как се казваше клиниката до НДК (може и на лична бележка), за която някой прочетох, че говори, ще съм благодарна!
Хубав ден и успешна седмица на всички!

# 15
  • Мнения: 9 990
Хм, при закъснение от 4-5 дена  и - тест...незнам newsm78Изчакай още малко, знам, че е трудно, ама не бързай с кръвен тест.Може да се регулират хормонките, щом си спряла хапчетата скоро.Въпреки, че не е гаранция, че няма да стане от раз.Изчакай още малко и на дофтор-да види каква е причината да не ти идва Praynig

# 16
  • Мнения: 2 120
Много хубаво заглавие.
Здравейте сладурки.

Иринии, стискам палци.
Велмар, честит рожденик.
Вера ,можеш и да направиш тест, хубава Т.
Леичка, какви мисли са те завладяли душко. по-спокойно.[/b]
Ним, може утре да стане положителен, дано.

Аз започвам лошо седмицата. Едва оживях от болки тази нощ.
Нещо като креза 4-6 часа до сутринта. Да ви я обясня.
Първо ме дърпаше зверски десен яйчник, после се сковах в дясно към таза, нещо като дископатия, посля още по зверски ме заболяха и двата яйчника  исе включи кръста. Като казвам зверси, разбирайте - не  се търпи. И сега ме дърпат и в двете посоки. Това  е2 дни след ову.
Ако имате идеи давайте ги насам, че на лекар ще ходя след този цикъл.  

# 17
  • Варна
  • Мнения: 3 881
Здравейте  Hug

Даре, мила, съчувствам ти. Първото, което ми идва наум, е пукане на киста. Аз не съм имала чак такива болки, така че повече не мога да помогна.
Аз самата трети ден съм надута като балон - червата ми са пълни с въздух и се надуват след всяка храна  Sick голяма гадост.

Леа, я по-оптимистично моля  Naughty Как ще стане нещо, като все си мислиш обратното?

Ним, изчакай наистина. Моят първи положителен тест беше на 5-6 дни закъснение и беше толкова блед, че все едно е "-"  Wink

Ирини, стискам ти палци!

На всички рожденници - честито   bouquet

# 18
  • Мнения: 9 990
Даре, освен спазмалгонни разни там хапченца-друго какво да ти кажа?Ама щом си след ову-защо да не отидеш на лекар ако е нетърпимо? newsm78

# 19
  • София
  • Мнения: 4 272
Даре, моето предположение е съвсем друго. Според мен си имала бъбречна криза. Болките са така нетърпими, както ги описваш и са както към кръста, така и отпред. Мислиш си, че са яйчници, а болката просто е разпъваща. Отиди непременно при ДжиПи-то и си поискай направление за урина, а също за нефролог. Нека те види на ехограф. Може и само песъчинки да имаш, болките пак са големи. Дано греша, де и да се окаже нещо безобидно! Praynig

# 20
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 992
Велмар да е жив и здрав татко ти Simple Smile
Иринии стискам палци за прегледа.
На всички НЕчакащи успех!
Даре наистина може да е бъбречна криза, и на мен ми се е случвало, много боли  Confused
Леа я по-оптимистично го давай, няма значение колко е голям процента на неуспешните инсеминации, важно е твоята да е успешна  Hug   Wink

Радвам се че ви е харесало заглавието на темичката  Crazy

Аз късно снощи се олелих и за съжаление цикълът ми си остана ановулаторен. Много ми беше  криво снощи, чак ми се ревеше, но днес вече ми мина и чакам с нетърпение да си ходи лелката и да се захващаме отново с мъжО. Нямах никакво ПМС, никакви признаци че ще ми идва. Четох в Зачатие, че е нормално при ановулаторен цикъл да липсва ПМС, понеже няма жълто тяло, което да отделя прогестерон.

# 21
  • Мнения: 1 925
Даре, моето предположение е съвсем друго. Според мен си имала бъбречна криза. Болките са така нетърпими, както ги описваш и са както към кръста, така и отпред. Мислиш си, че са яйчници, а болката просто е разпъваща. Отиди непременно при ДжиПи-то и си поискай направление за урина, а също за нефролог. Нека те види на ехограф. Може и само песъчинки да имаш, болките пак са големи. Дано греша, де и да се окаже нещо безобидно! Praynig
       Междудругото, миналата година преживях две бъбречни кризи и първата, понеже никога до тогава не съм имала проблеми си мислех, че съм си схванала кръста или, че ме боли преди цикъл, но се оказаха бъбреци. Болката е много лоша, ако са много възпалени я сравняват с раждане, представи си колко е ужасна. Дано не е това, защото по-кошмарно нещо не съм преживявала.
          Ирини, стискам ти силно палци, знам, че всичко ще е наред на морфологията  Praynig
       _НИМ_, стискам и на теб палци да не дочакаш лелката  Praynig
       _MEGI_, пробвала си с възглавница как ще изглеждаш като бременна ли ? Grinning
       Леа[/b], я да те видя усмивка и повече оптимизъм  Hug  bouquet
      Жабче, браво за темичката, чного е хубава !
      На мен събота или неделя  са ми дните на истината... така съм се напрегнала #Crazy в очакване  Praynig
      Успех на всички ! И ни пожелавам повечко положителни тестове ! Praynig Peace Hug

# 22
  • Мнения: 998
Момичета, много ви благодаря за пожеланията към Цвети, не бях влизала във форума, че вчера голямо парти, голямо нещо  Tada  bigdance2 и днес, като влязох ми стана много мило, че сте се сетили за дечко   love001  love001  love001

# 23
  • Мнения: 9 900
девойки, успешна седмица и да напомня на овулаторките, че http://www.darik.net/?p=article&tid=8&id=56918  Wink

# 24
  • Мнения: 1 183
Добро утро и мен, момичета!
Моята температура спадна, което незнам какво значи, но ще пръдлжавам да я меря, по нанататък ще искам помощ при разчитането, че да не объркам нещо!
Приятни емоции през седмицата пожалавам на всички  dancing kiss dancingИ много  EFP

# 25
  • Мнения: 267
Добро утро дами!
Жабче, супер темичка си пуснала Simple Smile
Честит рожденик на Велмар!
Моята лелка си заминава днес-утре. Миналата седмица изпих и последното хапче, и започваме с опитите на нова сметка след 6 месеца почивка! Бях решила вече да не правя тестове за овулация, да не меря температури и да не се вманиачавам, но сега като започваме пак с опитите и усещам, че пак започвам да се втелявам...  Shocked Не мисля че има начин да го избегна!
Още повече, че всичките ми, ама всичките ми близки и приятелки или са бременни, или току що родили. Много се радвам за тях, наистина много, но в същото време толкова ме потиска това.... Sad май съм лош човек.

# 26
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 992
Елли черните мисли да бягат далече. Разбира се че не си лош човек, просто много искаш бебче. Нормално е като виждаш как всички около теб имат или чакат такова да ти се въртят такива мисли в главата, да се питаш "А на мен кога ли ще ми се случи?". Човешко е  Hug
Виж тук че не си единствена: http://zachatie.org/modules.php?name=Forums&file=viewforum&f=13
За втеляването ми е ясно, нали и аз съм същата. Хем си казвам че този месец няма да го мисля, ако стане - стане и пак се усещам че правя обратното...

# 27
  • Мнения: 514
А някоя може ли да обясни как става този номер с немисленето? И аз честичко казвам на момичетата "спокойно, не се вманиачавай, мисли за нещо друго". Е да, на думи е лесно.....въпроса е дали аз самата мога да спра да мисля само за това и да се концетрирам върху нещо друго.....ами не мога, опитвам се, не става и не става....само това ми е в главата...
И в същото време ме е яд, че има толкова много жени, които имат нежелани бременности и си захвърлят бебенцата, продават ги......а ние толкова много ги желаем и трябва да се борим за това със зъби и нокти
....

# 28
  • Мнения: 1 329
Калимера...

Завърнах се след дългото пътуване.. Снимки ще показвам утре, щот днес имам работа.... Беше много приятно и хубаво...
Лея, я по-спокойно... Ще стане бе мила работата, не се притеснявай..Важното е да не мислим много за това и да сме живи и здрави..Господ си знае работата...
Ири, стискаме палци мила..нали знаеш Peace

В четвъртък ще правим кръвни изследвания за хламидиите, спермограма за всеки случай, макар че предишната е ок и цв. снимка в 11.00.

# 29
  • Мнения: 267
Жабче, благодаря ти  Hug. Знам, че не съм единствената, просто не всички си го признават.
Shrew, и аз често се питам точно това. И стигнах до извода, че просто не става. Каквито и други неща да се случват, няма начин да спра да мисля за това. Може би ако имах досега едно дете, или ако бях с 5 години по-млада, нямаше да се притеснявам чак толкова, и нещата щяха да са други. Не че съм стара, не си го помислям, ама все пак ...
Аз дори на моменти си мисля, че ако продължаваме така, скоро секса ще стане като по календар, и ще се променим. А не бива. Добре че мъжа ми го иска също толкова много. Само дето той успява да не се втелява чак толкова. Или поне не го показва като мен.
Успех на всички нас! Имам добро предчувствие, да знаете  Hug

# 30
  • Мнения: 1 950
Привет красавици Hug

Жабче, супер темичка Laughing
Ирини, всичко ще е наред с феталната морфология - сигурна съм Laughing и честито за колата Hug
Велмарски, да ти е жив и здрав таткото Laughing. Да се готви, че скоро го очаква ново внуче Laughing
Ним, стискам палци закъснението да се дължи на бременност Praynig

Колкото до немисленето и аз се чудя, как е възможно да се абстрахира човек от това. Ето сега съм толкова ангажирана с хиляди други неща - работа, отслабване и въпреки всичко мисля почти непрекъснато Embarassed.
Иначе сутринта докато тръгвах от къщи погледах малко "Искрено и лично" защото разговора беше за запазването на стволовите клетки. В студиото бе гост и д-р Стаменов Laughing.
Определено си беше доста зарибяващо предаване Laughing, но лошо няма Laughing

Иначе моя филм продължава, това е последната ми супер натоварена седмица надявам се. Може да не пиша много, но ще ви чета и съм с вас духом Laughing
Колкото до отслабването, ходихме в неделя при доцентката, която ни следи килограмите - свалила съм за две седмици 3 кг., даде ми и нова диета, ама то много ядене, много нещо Laughing, но ще я спазвам. На това му викам здравословно сваляне на килограми, хем хапвам, хем слабея Laughing

Хубава седмица и прекрасен понеделник ви желая Hug

# 31
  • Мнения: 1 925
        Не знам и аз как става това с немисленето. Мъжо снощи ми каза , че съм се вманиачила... #Crazy Да много си мисля за това, разсейването става за няколко часа, докато съм супер заета в работата и това е. После пак почва мислене, тюфкане  Thinking дали ще стане този месец и т.н. Направо ме учуди Shocked, мъжо като ми каза, че съм се вманиачила, като аз нито меря температури, караме го много леко, правим кекс, когато ни се прииска, а не по разписание, представям си, ако почна по сериозно да ги следя нещата как ще реагира. newsm78 Много се ядосвам на разни такива изказвания от негова страна, едва ли не, все ми е тая... знам че мъжете го приемат различно от нас, ама все пак... Sad
        zvetun4o, ей на тва му се казва диетка искам и аз такава, която не трябва да гладувам, на мен ми трябват 2-3 кила и ще съм супер, ама много трудно се отказвам от хапванетооо  Blush
       Лек понеделник ! Hug

# 32
  • Мнения: 491
Здравейте момичета, Жабче много свежа темичка  Grinning

Дара споделям мнението за бъбреците - отивай на доктор колкото се може по-скоро, че да не стигнеш на мойто дередже (освен песъчинките в бъбрека си имам и два заседнали камъка в тръбата и то от години и като си почне кризата задължително ми идва и М. от болката вероятно) та нещата наистина може да са сериозни, ако не вземеш мерки на време. Успех при доктора и дано да се окаже нещо безобидно!

Успешна и слънчева седмичка на вскички, и повече с по 2 чертички   bouquet

# 33
  • Мнения: 806
ПРивет шоколадчета Heart Eyes Mr. Green Grinning
Днес нямах търпение да седна свободно пред РС-то и да ви "видя" Wink
Цветчо, и аз гледах "Искрено и лично" и познах д-р Стаменов преди да изпишат името му на екрана и викам на мъжо " Ей,знаеш ли че това май е доктора, където почти всички момичета от форумя ходят при него..........." и в този момент му изписаха името....... Mr. Green
Беше ми интересно и седях темата с захлас.Ани Салич също е раждала при Стаменов Laughing

Ирини
, успех днес,стискаме палци и сме с теб Hug
Ним, дано следващото тестче да е +
Леичка, само позитивни и хубави мисли, чули, Господ си знае работата, Бобчо ще стане батко, ще видиш  Hug
Велмарче, да е жив и здрав татко ти, и да е най-добрия дядо  Wink
жабче, супер сладко заглавие на темичката  bouquet
Дара и аз подкрепям мнението на другите момичета за бъбреци, най-хубаво е да се конслултираш с лекар и дано да е нещо наистина безобидно Praynig
Момичета, моя ден на истината е утре.........та ще видим............. newsm78

Желая ви успешна, щастлива и бебеносеща седмичка baby_neutral baby_neutral baby_neutral Joy Joy Joy baby_neutral baby_neutral baby_neutral

# 34
Здравейте, мили дами!
Пожелавам на всички проблемите да останат в миналите седмици, а новата само радост да носи.
Аз приключих с лелята, сега кроя планове за този месец, взимам някои мерки. И така времето ще се изтърколи...
А за това, дали е възможно да не се мисли по темата - ами възможно е, само че не си спомням как стана (преди първото детенце). Спомням си як рев под душа, в който си казах, че не ми е писано. В следващия месец чудото стана. В такива случаи има опасност от синдрома на "бялата мечка". Състои се в следното: на някой като му кажат, че може да си мисли за всичко друго, но не и за бяла мечка, почти гарантирано ще си мисли само за нея. Не че преди това си е мислил за нея. Това означава, че трябва да се появи някаква друга цел, която да погълне всички мисли. Т.е. нещо достатъчно важно и значимо.
Също така възможно е да се приложи така нареченото "парадоксално мислене" - т.е. да си постави човек (ама съвсем истински) точно противоположната цел - като при безсънието, поставя си за цел в никой случай да не заспи точно тази нощ. ... Е, в някои случаи ми е помогало.

# 35
  • Мнения: 1 925
alterna, е това енай-накрая някой да каже тактика... аз се опитвам с тактиката на " бялата мечка "ама не се получава много-много, но имам напредък... с всеки изминал месец... Дано не се налага повече да прилагаме тази тактика  Praynig

# 36
Дано, мила, дано Simple Smile От все сърце ти го пожелавам....

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Привет момичета. То с немисленето няма да стане но като има с кого да споделиш е съмсем друго!! Това за първото евро бебе не го знаех. Мерси тити! Аз днес съм от овулаторките Blush. И ако стане голям кеф  Joy Joy .. Успех на всички с немисленето и с тестовете после ...

# 38
  • Мнения: 479
И аз да се включа в отбора
Сега, освен чорапките, възглавничките - и бяла мечка ли...? Joy
Ех, щом се налага.... Joy

# 39
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Здравейте мацки!
   Хайде, стягайте се и действайте за бебе на годината! Стискам палци няколко наведнъж да се пънете да раждате и да разделят наградата накрая!  Mr. Green Много успех и положтелни емоции ви желая!
п.п. Леичке, не искам да чувам, че си мислиш такива неща. Само ти май не знаеш, че ще си имаш една малка, сладка кукличка, която да те радва. Всички ние знаем, само ти изоставаш с информацията. Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 2 120
Благодаря момичета. За бъбреци не ми беше хрумвало дори. Ако ме боли  и тази вечер, утре ще отида на лекар. Уф, как мразя да се мъкна по доктори.

# 41
  • Atlanta
  • Мнения: 206
Много сладка тема Laughing
Успешна седмица ви пожелавам момичета, дано ни се случат само хубави и чакани неща  Laughing
На мен ми почва седмицата на нечакане, стискайте палци  Praynig

# 42
  • София
  • Мнения: 4 272
Да си кажа и аз болежките. Цял следобед ме боли ниско долу. Някаква тъпа болка, все едно ще ми идва мензис, но още е рано. Очакваната дата е 15 април. Може ли толкова отрано да почват болките Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 9 990
Лейче-може да е бебе това мила, но може и да не е.Аз съм така този месец-за мое учудване.От петък-събота ме подхвана един ПМС, ама нетипичен за мен.И с болчици леки долу и с болка в гърдите.Рано за каквото и да било, но аз реших, че е ПМС-то...Ами-освен да си стискаме палци-друго засега не ни остава.Днес ме болят като че ли малко по-малко гърдите, но събота и неделя беше нетърпимо на моменти.

# 44
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 992
Леа аз имам месеци, в които започва да ме боли цяла седмица преди датата на М. Дано при теб болките са от друго естество Wink

Purple
успех ти желая, доста станахте май за тази седмица  Laughing

# 45
  • София
  • Мнения: 4 272
Ами ще стискам и ще се надявам да не е ПМС. Че съм станала и една люта и нервна - ужас! Не се трая! Да се разбира по-бързо от какво е, че е кофти в това хубаво време само да се оплаквам от болки тук и там.
Пенелопа, ще стискам палци за теб! Само кажи за кога!
Purple , на теб също! Жабче, дано този месец да имаш и овулация, и бебче!

# 46
  • Мнения: 1 925
lea, тъкмо си мислех, че съм единствена с леката ми, която идва на 15 или 16-ти, доколкото разбрах повечето са в края на месеца. Айде ще стискам палци  Praynig

# 47
  • Мнения: 514
И аз имам такива болки от вчера, имах чувството, че всеки момент ще съфна, а това трябва да стане, или по-скоро да не стане на 17-ти. От няколко дни ми се гади, ама е най-вероятно от възбуда. Аз от внушение мога и да повърна ако става въпрос, даже мога и да умра Simple Smile Внуша ли си нещо, няма оправия Simple Smile Абе мен ме оставете, аз всеки месец имам някакви симптоми  Mr. Green ....на вас ви пожелавам да е деветмесечна болка  Joy

Вчера запалих свещичка за всички нас, в църквата на онова манастирче, за което бях споменала наскоро. До манастира не успях да се кача, обещавам си и това да направя скоро. Тогава ще запаля свещичка и за всичките ни бременни момичета, за съжаление вчера не се сетих за тях  Embarassed
Помолих се и целунах иконата.....за първи път не се замислих колко преди мен са я целували....
На път към църквата се чудех последно да вляза или не.....беше ми много гузно защото....охххх даже не искам да кажа защо  Embarassed срамувам се да кажа.....
В последствие обаче полудях ли какво.....като тръгнаха онези сълзи.....чак на  милото ми се насълзиха очите. Да знаете, че и той запали свещичка за вас, честичко четем заедно Simple Smile

Последна редакция: пн, 10 апр 2006, 18:24 от shrew

# 48
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
здравейте мили моми4ета Hugаз тези дни неможех да пиша защото бях на работа до късно,но сега ви из4етох.моята лелка си заминава и запо4ваме пак наново Simple Smileна мен днеска ми е много мъ4но.мъжо замина за атина да си одължава паспирта и ше се върне след 2 дена.отдавна не сме се разделяли и направо ще се побъркам.
жаб4е наистина много хубава теми4ка си ни спретнала Hug
иринии стискам палци здраво
ним не се притеснявай направи пак тест и дано да е положителен Praynig
лей4е мила недей така бе душа.не се от4айвай то4но сега.ще видиш 4е ще те споходи добрата новина скоро.сигорна съм.
даре дано болките не са от бъбреците ама ако продължат отиди на лекар.надявам се поне да отминат малко и да се по4увстваш по добре.
лек ден от мен и много Hug  bouquet

# 49
  • Мнения: 9 077
Само се включвам да ви кажа бързо "здрасти", щото съм точно със същия проблем като Дарето, излезнах днеска за 1 час без боди и резултатът не закъсня. Не мога да лежа, да седя, нито седнала, нито права, сега си направих билки, Но Шпа не ми помага хич...Боже, защо все ми се случват такива неща когато имам нещо друго важно на главата  Confused Утре имам една важна изява пред хора и в това състояние съм просто меко казано "нетрудоспособна"...

На всички които чакат добри новинки - стискам палци, особено на Леа.
Весела седмичка, пазете се и се обичайте  Hug

И ми стискайте палци за утре, най-вече да ми мине гадната болежка...

# 50
  • София
  • Мнения: 3 249
Момичета, може да ви се стори прибързано и глупаво, но си направих кръвен тест и резултатът е 13.36 mIU/ml , което по референтни стойности отговаряло на 3-4 г.с.
Сега в момента седя и се хиля тъпо пред екрана, защото вие сте първите, на които казвам!  Mr. Green Един час маах гащи по улицата в почти безпаметно състояние!

Реших да изчакам вече спокойно и домашния тест да стане положителен и тогава да споделя и с мъжо - предполагам, че живот и здраве до седмица ще стане и това. Той е наясно, че ми закъснява, не бих искала да го тревожа, ако поради някаква причина бебето не се закрепи или стане нещо друго в близките няколко дни. Така или иначе после докато е жив ще троши нерви покрай мен и наследника, поне тези първи трепети ще му спестя!

МОМИЧЕТА, БЛАГОДАРЯ ВИ, ЧЕ ВИ ИМА, ЧЕ ИМА С КОГО ДА СПОДЕЛЯ!!!

Лека вечер и до утре.

# 51
  • Мнения: 2 123
МИЛИЧКИ, БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА СТИСНАТИТЕ ПАЛЦИ. Дадоха резултат - бебчо се развива чудесно и към настоящия момент е съвършен! Blush
Ним, ха дано след няколко дни и домашният тест даде също толкова радостен резултат. /ще изчакам още 1 седмица и ще ти честитя Mr. Green/
Леичка, странна работа са тези болки... То и бременността /както я преживявам/ е странно нещо - почти постоянно "има нещо" - боли, сърби, придърпва, стяга, а ако няма нищо - почват тревоги - ами защо няма... Аз си имам уговорка със заека, така че т ине се тревожи изобщо. Дал ми е дума!!! bowuu
Даре, и моето предположение са бъбреци, мила. Докато се наканиш да отидеш на лекар пий много течности /и биричка/, така че ако има нещо дребно - да го изхвърлиш...

# 52
  • Мнения: 9 077
Браво на бебчо  Hug
Ним, и на теб браво Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 1 183
Ним пожелавам ти скоро да видиш  EFP и цялата да   Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower

# 54
  • Мнения: 4 970
ДОбро утро от мен! HugПърво искам да честитя,макар и предварително на НИм,за новината GrinningПожелавам ти да дочакаш вече спокойно и домашния тест,където да видиш така чаканите 2 чертички Peace
ПРи мен- нищо ново.За това и не пиша толкова често,но редовно ви 4ета.Тази вечер сме на лекар,така че тръпна в очакване да видим отново бебка( и се моля да се потвърди че е ТЯ,4е нещо ми се въртят едни мисли..... Rolling Eyes)Дано всичко е наред с бебо!После ще докладвам Laughing
Това е за сега от мен! ЖЕлая ви слънчев и усмихнат ден!  bouquet

# 55
  • Мнения: 529
Ирини, Heart Eyes браво за добрите резултати, но ние си ги знаехме. То нашите форумски бебоци са страхотни по подразбиране  Mr. Green . В тази връзка, Велмарче, споко, всичко ще е наред довечера. А ти какво, съмняваш се че е бебка ли.  newsm78
Леа, какви са тези мисли мило, я се стегни. Ти си ни за пример, толкова си готина и позитивна. Просто куклата си е намислила да дойде в точно определен момент, който не е настъпил още.  Heart Eyes
Аз момичета бачкам като луда, но ако си мислите, че това ме откъсва от мислите за бебе Naughty жестоко се лъжете. В уморения ми мозък заспивайки вечер прелитат цифри, таблички, а по междудругото и мисли от сорта, кой ден ми е сега, да чакам ли още или да пия утрогестан, ама температурата колко ми беше.. #Crazy и после пак цифри и справки  Mr. Green Абе кукувица съм си и това е Grinning
 

# 56
  • София
  • Мнения: 3 249
Момичета, благодаря ви много за милите думи! Ако ви нямаше вас, за да почерпя всичката тази информация и положителни емоции, сигурно щях много да съм се сдухала до сега.

Записах си преглед за събота - тогава ще е 9 ден от закъснението. Ако до тогава тестът е станал положителен, чудесно. Ако не - то чичо доктор ще каже защо. Ако пък се олеля - божа работа! До тогава смятам да спра да се тормозя и терзая и примерно в петък сутрин да направя домашен тест! Това е.

Успех на всички и хубав ден.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 3 881
Записах си преглед за събота - тогава ще е 9 ден от закъснението. Ако до тогава тестът е станал положителен, чудесно. Ако не - то чичо доктор ще каже защо. Ако пък се олеля - божа работа! До тогава смятам да спра да се тормозя и терзая и примерно в петък сутрин да направя домашен тест! Това е.

Браво, Ним, много правилно разсъждаваш  Peace Недей се "сдухва", каквото ще става, ще става. Аз изчаках 12 дни закъснение, поне да знам, че ще има нещо за гледане. Дано и ти видиш сладка точица  Praynig

# 58
  • Мнения: 9 990
Тази седмица май бебетата ще валят Laughing
Предчувствам го. Hug
На Ним и на Леа-скоро двете чертички да видят!И на всички, които чакат.....
аз май няма да дочакам, гърдите вече не ме болят така, утихна всичко някак си...просто имам леко напрежение както обикновено 1-2 дена преди цикъл и си чакам да си ми дойде...на 13-14. Tired

# 59
  • София
  • Мнения: 4 272
Иринии, браво за резултатите от прегледа!
Ним, много се радвам за теб! Явно просто овулацията ти е била по-късно изатова домашния тест не отчита. Пожелавам ти скоро да видиш девте чертички и да зарадваш таткото!
Какичка, хубаво е, че намери време да се включиш! Аз не съм се отчаяла, просто вече не хвърча в облаците. Гърдите още си ме болят, пишкам често, но това за мен си е ПМС. А снощи пък сънувах много цветно как ми правят лапароскопия и цялата бях в кръв Shocked Какво ли значи да сънуваш кръв newsm78
Пенелопа, дано да не дочакаш лелката! Ама това мрачно време май нещо ни влияе на настроението, а? Мисля си, че ако грейне слънчице и по-често ако се разхождаме сред цъфналите дръвчета, ще гледаме по-ведро на нещата Grinning
Стеф, пий Дуспаталин за бъбреците. И непременно си сложи шал на кръста, ако можеш. Дано скоро ти отминат болките!
Даре, а ти как си?

# 60
  • Мнения: 9 990
Леа-имам някакво предчувствие за теб...незнам защо... Grinning
А иначе времето на мен не ми пречи.Вчера даже ми беше много ревливо и носталгично, стана ми някак си мъчно за хиляди други неща, които са част от живота ми, стана ми терсене,че детенце не е при мен, а е на градина, ей такива-елементарни и дребни уж неща.Както и не бях спала-вечерта в 8 ми се затвориха очите.Дребната искаше да гледа филмче, та я изчаках и си легнахме заедно после гушнати.Уж ми мина, ама днес пак ми е ревливо. Embarassed

# 61
  • Мнения: 4 970
Леа-имам някакво предчувствие за теб...незнам защо... Grinning
Пред4увствията са едно,но аз ве4е на сънища вярвам WinkГолдън Роуз да каже Laughing Party.Тя е по сънищата.И то проро4еско- бебешки.Хайде,Голди....къде си Joy Joy Joy

# 62
  • Мнения: 708
здравейте моми4ета,
извинете ме 4е от доста време не пи6а,но миналата седмица прокървих......и така цяла седмица.Няма да ви разказвам през какъв ужас от страх преминах....цяла седмица на легло, бе6е ужасно,дано не се повтаря и вси4ко с бебо да е наред. Confused
Надявам се 4е вси4ки сте добре.
Сега 6те ви из4ета,4е доста сте изписали доста.
Поздрави и успех на вси4ки.
  bouquet

# 63
  • Мнения: 267
Добро утро на всички!
Ним, стискам палци със страшна сила!  Hug
Тук уй е слънчево, но аз треперя от сутринта, защото моите колеги са решили да ме уморят с климатика. Аз го спирам, те след малко го пускат. Не можем да се разберем. Мисля да им скрия дистанционното  Mr. Green
Успешен ден на всички!

# 64
  • Мнения: 2 123
Ох, здравейте smile3507 Еми не мога да свикна с ранното ставане и това е положението! Истината е, че повече ме подтиска разграфеният по часове ден и ранните сутрешни срещи, а не самото ставане, но предвид състоянието ми - в повече ми идва това недоспиване.
Сега стоя пред компютъра и се чудя - Как ще издържа днешния ден smile3506 И отговор - не намирам.
Бимба, страшно съжалявам за перипетиите, през които си минала. Дано вече нямаш проблеми!
Ето тук можете да видите моят малък господинчо Heart Eyes
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=555064

# 65
  • София
  • Мнения: 4 272
Леле, че сладък бебок, Иринии! Party Ами той вече си има всичко! И е хубаво оформен, с хубаво лице! Браво!
Бимба, дано нямаш повече такива трудни дни и отсега нататък бременността ти да тече безпроблемно Hug
Пенелопа, то и при предната инсеминация имаше какви ли не предчуствия за мен, но нищо не стана. Дано си права, обаче Praynig На 15 април, когато ще разбера дали съм бременна, майка ми има рожден ден. Много ми се иска като й се обадя да й честитя, да я зарадвам и с новината, че ще става за втори път баба. Но ....Божа работа. Или много ще се радвам на този ден, или много ще плача...

# 66
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 992
Иринии ама че сладурче носиш в коремчето Simple Smile Много мило ми стана   bouquet

Бимба радвам се вече си добре. Дано нямаш повече проблеми.

Аз днес имам повечко работа и предполагам че няма да имам време да пиша, но ви наблюдавам отблизо, да знаете  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 2 120
Момичета, кокичета, какъв съм заплес, пуснах си съобщението в друга тема.
Стискам палци на всички, радвам се  за готиния бебо  на Иринии, много красиво личице и как се вижда само. Хубаво е , че Бимба се появи. Леичка, по-спокойно миличка. Няма да изпадаш в стресови ситуации, ще стане куклата. Сигурна съм. Hug
Ним, много хубава новинка ,нивото на ЧХГ ще расте  искоро ще ни известиш и за две чертички.
Стеф, дано ти мине скоро, мен ме държа 24 часа тази болка.

Имам много работа, но за отчета болежките продължават, но сега са различни от онази отвратителна нощ. Все едно съм в М., ама имам 12 дни до тогава. Гадна работа, а не ми се ходи по лекари. Сигурно се  е пукнал някой огромен фоликул  и сега ми трови живота. Съдба.


.

Последна редакция: вт, 11 апр 2006, 14:43 от Дара

# 68
  • Мнения: 514
Ей, че хубаво беборанче, irinii, ще стане красавец и ще разбие много женски сърца  Laughing
Ним, браво, браво....хайде все така да я караме този месец.....имам чувството, че пенелопа и lea ще ни зарадват скоро  Grinning
lea, доколкото се сещам когато сънуваш кръв, означава, че скоро ще получиш вест.....ама добра ли беше  newsm78

# 69
  • Мнения: 9 990
Леа-не помня миналия път...ама сега имаш класически симптоми-аз на това се опирам.А дано.Докато на мен ми спряха тези симптоми, та затова...
Ирини-ама много сладка снимка бре, бравос!
Даре-нищп чудно и фоликул да е...аман от болежки значи-това тялото човешко е голяма загадка понякога.

"Кръв - предвещава узнаването на някаква истина. Видиш ли собствената си кръв без да си наранен - ще се сбъдне твое отдавнашно желание. "-това е според един съновник

# 70
  • София
  • Мнения: 4 272


.....
"Кръв - предвещава узнаването на някаква истина. Видиш ли собствената си кръв без да си наранен - ще се сбъдне твое отдавнашно желание. "-това е според един съновник
Пенелопа, много ми харесва това предсказание! Ако се сбъдне, ще те назначим за врачка във форума Wink
Даре, ами дано да са болките от пукнати фоликули! Мен този цикъл така силноме боля, но само в продължение на няколко часа, докато се пукаха фоликулите. На другия ден и спомен нямаше от болките.

# 71
  • Варна
  • Мнения: 3 881
"Ако насън видиш КРЪВ, ще научиш истина. Ако тече КРЪВ от главата ти, ще чуеш неприятни, но верни думи за себе си. Ако тече КРЪВ от носа ти, ще се ядосваш за пари или имот. Ако тече КРЪВ от гърдите или гърба ти, ще се тревожиш за близък човек. Ако храчиш или плюеш КРЪВ, ще се разгневиш, ще извършиш глупост от ярост. Ако ближеш или пиеш КРЪВ, ще те уважават за честността ти. Ако ти преливат КРЪВ, здравето ти е в опасност."
Това пише в моя съновник  Blush

Ирини, бебокът е върха  Hug

Сега да се похваля, моя позната родила секцио в неделя момиченце - Мартина. Само че с проблеми - раждането е 1 месец по-рано заради еклампсия (май се казваше) - високо кръвно и белтък в урината и отоци. Бебчето било 3 дни в кувьоз, но сега е добре. Много се радвам  Grinning

# 72
  • Мнения: 2 123
Ей мацки, много се радвам, че го харесвате шушона Heart Eyes /думите ви ме правят тоолкова щастрива, че все едно вече голямо момче си имам. Явно това е ранното  майчино чувство newsm78/

# 73
  • Мнения: 357
Иринии, да ти е жив и здрав сладура, да расте и хубавее, на мама си прилича такъв красавец! Пу, пу, пу!
Лейчка, така съм си стиснала палците за тебе, че едва улучвам буквите по клавиатурата!
Момичета, моля ви се не се отчайвайте, много добре знам как се чувставате, но повярвайте скоро, много скоро ще се случи чудото!
Shrew, балагодарим за свещичките! Да ти се връщат добрите мисли като сбъднати мечти!
Бимба, [/b] дано всичко е наред, ходи ли на лекар?
Утре вечер кацаме в Софияяяяяя! Yра, yра, до края на април сме си в България, много съм щастлива!

# 74
  • София
  • Мнения: 505
Момичета, нещо ме притеснява, а незная кого да попитам - пих три пъти Колдрекс /съдържа парацетамол/, като си мислех, че не е станало бебе.
Вече два дни ми закъснява и сега се чудя ами ако съм забременяла, дали парацетамола може да е увредил зародиша?

# 75
  • София
  • Мнения: 4 272
Бла-бла, не се притеснявай! Парацетамолът не вреди! И аз съм пила по време на бременност.
Марлийс, чудесно е, че си идваш! А защо не дойдеш на срещата в понеделник?

# 76
  • Мнения: 357
Бла бла, няма страшно, дано да е станало бебчето!
Лейчка, много искам на среща, ама ще прекарам само няколко часа в София- в четвъртък преди обяд, после си пътуваме за Варна, в събота сме кумове в Казанлък, а в неделя мислим да отскочим до Копривщица, така че програмата е пълна, няма как! Жалко наистина, сигурна съм, че сте много приятна компания и на живо!

# 77
  • Мнения: 9 990
Bla-bla пускай тестче де.....и дано да е +, че да се похвалиш тук.За парацетамола не се притеснявай...

# 78
  • Мнения: 3 376
Дами, искам да ви питам: смята ли някоя да ходи при Стаменов в четвъртък вечерта? Аз имам час от 18.15 и ще се радвам да се засечем с някоя от вас и да си поклюкарим по женски blahblah Предният път се засякохме с БАН и беше супер!

# 79
  • Мнения: 980
здравейте мадами   bouquet
аз се вклю4вам с едно вьпрос4е.. Ами днес сутринта имах зацапване... 4-5 големи и бледи капки крьв... та питането ми е: след като овуто по някакви си из4исления е било миналата седмица в 4етвьртьк, може ли да е имплантиране или с половинката сме били твьрде... диви в любовта си ? Embarassed

# 80
  • Мнения: 1 925
Здравейте,момичета! Hug
irinii, хубав бебок   bouquet Пожелавам ти много здраве е безпроблемно бременеене ! Hug
Бимба, стискам палци да нямаш повече проблеми и всичко да върви като по вода  Peace
Айде, дано повлечете крак и останалите да се обебим  Praynig

# 81
  • Мнения: 9 990
Тедсан-може и двете да са,ама дано да е имплантирането-предполагам те гложди, но ще се наложи да си почакаш.И аз имах пробождания така в този интервал от време и аз си мислех-дали не е това имплантирането, но ще поживеем, ще видим... Praynig
Апропо-нямахме ли някой за днес, чакащ да не му дойде newsm78

# 82
  • Мнения: 980
Пенелопа, мерси  bouquet и аз се замислих какво ли може да е. Малко се поизпуснах с овулации, защото си дадох по4ивка и сега...новото 20.  Явано пак се врьщам на фронта на о4акващите и надяващите се  Wink

Марлийс, вие в колко кацате? Аз в 22,55  Flutter дали няма да летим заедно?!?!

# 83
  • Мнения: 357
Тедсанче, дано да е имплантация! Време ти е вече и ти да бременееш!
Кацаме 23:00, Wizz Air, през Будапеща, може да се засечем на летището, ако идвате с друг полет! Sunglasses

# 84
  • Мнения: 980
Ихааа, на това му се казва съвпадение!!!! Аз летя сами4ка Sad... Ама съм с WizzAir от Франкфурт/Хан през Будапеща  Crazy Crazy Crazy ЗАЕДНО СМЕЕЕЕ  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Ще оплямпаме самолета  Whistling

# 85
Здравейте, мили дами!
Противоположно на времето навън (едно такова намусено), тук цари приповдигнато настроение - от добрите новини ще да е...
Иринии - така започва най-топлото запознаване с едно мило същество... много е хубаво. Особено докато  е част от теб ... просто прекрасно.
tedsan - новото 20, дано да е ново едно, но най-скъпото - едно ново бебе... от все сърце ти пожелавам и после и ти да се похвалиш с първи портрети...
Знаете ли, снощи в полусън какво ми се въртя в душата? Нещо като сън, че оставам само аз в този форум. А всички вие, подобно на Весито (милата, започна да изпитва бременилски дискомфортSimple Smile, сте вече в другите - отчетни, майки и т.н. И това ви го пиша напълно сериозно... Е, дано така да стане, ще си пиша сама на себе си разни темички, включително за белите мечки.
На всички НЕ - чакащи стискам палци и зарадвайте ни с добри новини ... и айде към другите форуми.

Топла прегръдка на всички и лека вечер...
 newsm41

# 86
  • Мнения: 2 120
Тедсан, може да  е имплантация. Чак пък от секс да кървиш, той мъжа ти да не е негър. Wink
Бла-бла, прави тест, а за парацетамола никак не се притеснявай, не пречи.

Днес ни сложиха бар-плота. Много му се кефя,  а утре ще купуваме столчета за него. Имам чувството, че няма да отлепя от това кухненско кътче.

# 87
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Леа-имам някакво предчувствие за теб...незнам защо... Grinning
Пред4увствията са едно,но аз ве4е на сънища вярвам WinkГолдън Роуз да каже Laughing Party.Тя е по сънищата.И то проро4еско- бебешки.Хайде,Голди....къде си Joy Joy Joy

Тук съм Велмарче...тук съм мила, ама напоследък такъв емоционален пън съм станала, че се отвращавам от себе си. Никакво настроение, никакви сънища...нищичко! Ще взема да се стегна в кръста и за седмица - две всяка нощ по няколко от нас ще сънувам, та барем опустее форума ни. Ох, хайде да идва деня на срещата, че вече не издържам.
ИРИНИ, голям красавец е рожбичката ти. Я си погали коремчето от мое име-много му се зарадвах!
 ТЕДСАНЧЕЕЕЕ, хайде скъпичка, дано тази кръвчица е повод за раост след 9 месеца.
НИМ - много, ама много съм щастлива за резултатът. Смело пусни едно дом. тестче и в Петък и с целувка и прегръдка поднеси прекрасната новина на мъжлето ти.
ГРИЗОЧЕ, аз съм в Малинов, но чак в Петък сутринта, сори, че няма да сме по едно и също време.
ТЕДИ_НИКОЛОВА много подозрително изчезна от седмичната тема, ще я преслушам на лични с какво ще ми се похвали.

Последна редакция: вт, 11 апр 2006, 22:07 от GOLDEN_ROSE

# 88
  • Мнения: 9 990
Добро утро и в средата на седмицата.Аз съм голяма патица-хем чух, че го дават да вали, хем така си тръгнахме...без нищо.Добре, че нося един дъждобран за дребната-винаги ми е в чантата.
Тъй...при мен наистина всичко утихна , очаквам утре-вдругиден да ме посети лелята и се настройвам психически.Поне две нощи се отспах-лягам в 8, като кокошките.
И аз сънувах нещо, ама пусто-забравих какво беше Blush
Лек и успешен ден на всички  bouquet

# 89
  • Мнения: 514
Добро утро, девойки,

Днес за първи път температурата ми е 37,0....до сега се е качвала най-много до 36,7.  smile3508 А сега да ви кажа каква е тайната.....удряте си едно душче с гореща вода и веднага след това си измервате температурата   newsm48
Няма нищо, че всичко е една измама, важното е да видите висока БТ  smile3533  newsm62

А в интерес на истината, БТ е толкова ниска......и този месец няма да се обебя, ма няма нищо, има и други месеци.

# 90
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте и от мен! Grinning Аз пак сънувах кръв. То е ясно, че ще науча истина, но каква ще е....дано е такава, каквато искам.
Пенелопа, докато не ти е дошло, надежда има!
Голдънче, всички понякога изпадаме в такива емоционални дупки. Нормално е. Въпроса е да намериш сили и по-бързо да излезеш от нея. Прегръщам те Hug Усмихни се Wink
Даре, няма ли да пуснеш снимка на новия бар-плот?

# 91
  • Мнения: 9 077
Леа, дано да е наистина това, което всички искаме за теб Peace
Аз много се впечатлявам от такива повтарящи се сънища, почти винаги значат нещо...иди недей вярва на подобни неща Crazy
Силно стискам палци (е, аз не съм ги пускала де)  Heart Eyes

# 92
  • Мнения: 9 990
Шрю-ще ме накараш да си направя тестче и да си драсна втората чертичка с червено маркерче Twisted Evil.Поне 5 минути да погледам 2 червени и тлъсти черти, пък после ще го хвърля в кофата и ще се заловим отново за работа. Joy
Леа-има някаква символика в това.Хайде-още малко остава до деня на истината. Hug

# 93
  • Мнения: 514
Ееее, пенелопа, това е страхотна идея, мисля да си пробвам художествените умения след седмица.   Mr. Green Даже мисля да кача снимката в галерията, която подготвяме.  Grinning  Ще я сложа в категория "Error Pregnancy Tests"  Twisted Evil
Абе сега като се сетих, защо се скатайвате и не пращате снимки от тестовете, които правите....няма да направим нищо с таз галерия.  Sad

# 94
  • Мнения: 2 123
Добро утро...
Дъждовен, сънлив ден... Пак имах ранна среща Close В повече ми идва...
Леа, странно е наистина, толкова честа повтаряемост на сънищата. Аз така често пъти съм сънувала, че раждам и се чудя какво да правя с кърменето newsm78... И кат осе събуждах винаги ми е било едно леко кошмарно като си го припомням.
Голди, след срещата ще си така заредена, че ред ням ада хванем от теб тук. А сега сериозно - как се чувстваш?
Шрю, замалко да ти се вържа за температурата... Амам какви ли не ги измисляте вече - чорапи, душове... Laughing

# 95
  • Мнения: 9 990
Аз за тестовете-не правя честичко, та затова....веднъж се наканих и правих предварително-имах две черти, макар и бледичка втората си се появи в уреченото време.Аз естествено се настроих и след два-три дена повторих/ още нямах закъснение/ и излезна отрицателен.От тогава не правя тестове...ще чакам закъснение от 10 дена и ще ходя на дофтор...

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Здравейте момичета!Мен ме е хванал гаде цистит  Sad.Хапчета няма да пия със сигорност ще издържа на гадната болка ам няма да прекъснем бебеправенето.

# 97
  • Мнения: 9 990
Меги-сигурна ли си за цистита?Той може ли от самосебе си да минава? newsm78

# 98
  • Мнения: 514
Преди години имах цистит и го лекувах с антибиотици.

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
На мен вече ми е хроничен,само малко да ми настине кръста и съм го хванала.По принцип се лекувам с антибиотици-ама само ако не ми е минал до 10-15 дни.Така че този път никви антибиотици,може д си правя чай от мечо грозде.

# 100
  • Мнения: 4 302
Меги, в аптеката на тунела "Север" продаваха специален чай за бъбречни заболявания. Комбинация от билки, която правят в аптеката. А също е добър и един друг чай "Кидни". Успех!

# 101
  • Мнения: 1 925
Здравейте, момичета! Аз съм изпаднала в едно такова настроение, което мога да оприлича с безлично. Всичко ми е все тая... Незнам на какво се дължи...може би от гадното време, което не знае и то какво иска. Абсолютен песимист съм относно двете чертички този месец. Sad Настройвам се за лелката събота или неделя. Sad Дано поне събота и неделя да е хубаво времето, че съм решила да излизам на разходка в неделя с една мама от декемврийките, тъкмо ще се заредя с положителна енергия покрай бебка.
На мен вече ми е хроничен,само малко да ми настине кръста и съм го хванала.По принцип се лекувам с антибиотици-ама само ако не ми е минал до 10-15 дни.Така че този път никви антибиотици,може д си правя чай от мечо грозде.
_MEGI_ тъкмо и аз щях да ти кажа за мечото грозде. Аз нали страдам от бъблеци от миналата година и от най-малката настинко ме хващат бъбреците, та това го пия, ако не съм много зле. Взе ми си пий мечо грозде, да предотвратиш възпаление. Пожелавам ти бързо оправяне  Peace

# 102
  • Мнения: 806
Привет сладкишчета Mr. Green
Айде, всички да ударим по едниа такава усмивка Mr. Greenили Laughingтакава на пук на лошото време навън Wink
Леичка, Дай Боже тези сънища да имат само едно единствено тълкование - твоята кукличка baby_neutral Hug Praynig
Бимбе, пожелавам ти лека бременост оттук нататък и само положителни емоции, без неприятни изненади, Радвам се че си по-добре Hug
Ири, толкова миличко ми стана,като видях снимката на малкия мъж Grinning, пу-пу-пу Hug
Тедсанче, дано за видиш двете чертички този месец Praynig
Ним, мнага се зардвах и за теб, като прочетох,за сега само Hug и ще чакаме скоро да ти кажем и официално честито.
За съжаление аз няма да съм от тези на които ще казваме честито, защото в понеделник ме посети лелището и то с два дни предварително #Cussing out #2gunfire #Crazy, но всички останали които я чакат -хич да ни я пускат ами да я гонат за 9 месеца Mr. Green
Прегръщам ви и ви желая слънчево и весело настроение през днешния ден Joy hahaha Joy

# 103
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Привет дами!
   Направо не мога да повярвам каква съм шматка - при толкова много работа в офиса, днес вместо да стана рано както другите дни, взех, че спах до 10.00 часа. Отвратителна съм. Е, поне сега се чувствам по-отпочинала, че и без това хич ме няма напоследък.
   ИРИНИ, питаш как съм....е няма смисъл да ти отговарям миличка. То се знае - смотано ми е, тъпо и напрегнато. Абе защо не ми забраните да пиша тук? Я ме изритайте от седмичната, та барем вляза в релси!  Mr. Green
   Захващам се да бачкам, че то мен ме чака.
   ЦВЕТУНЕЕЕЕЕ, хайде маце, да свърши и тази седмица та да започнем да дишаме спокойно, а?      bouquet
   ЧАРМИНГ, ти къде се затри бе приятелко? Я вземи пусни някой и друг ред, вече мислим , че си ни забравила.

# 104
Здравейте, мили дами!
В този мрачен ден се обаждам само да пожелая с лошото време да си отидат лошите мисли и лошите неща от живота ви (и от моя по възможност)...
Има една мисъл, която често си повтарям, когато ми е "сгъбено":
Най-хубавото на лошите неща и най-лошото на хубавите неща е, че винаги свършват. 

# 105
  • Мнения: 1 329
eeeeeeeeее, ама ако днес не ме набиете, незнам кога ще е  Mr. Green
пак не ви нося снимки....голям съм заплес Crazy
Утре съм на цв.снимка и вече подскачам на стола....Ще ви давам отчет, ако успея да се съфирясам Tired

Лейчка, дано съня ти е многоооо хубав...

# 106
  • София
  • Мнения: 4 272
Успех на цветната снимка! Няма са пУашиш! Силните болки са само няколко минути. А и целта си струва болките. Гуш Hug

# 107
  • Atlanta
  • Мнения: 206
Здравейте момичета  Simple Smile
Успешен ден на всички, по-малко черни мисли Simple Smile Аз уж съм от нечакащите, ама съм с типично ПМС  -крива, подута и ядяща на поразия Cry
За Меги - за бъбречни е мечо грозде, но за цистит специално билката е БРОШ. Мама е с хроничен такъв от 10 години и след като я скъсаха от антибиотици, една лекарка я светна, има ефект, за съжаление от личен опит ти го казвам. Simple Smile

# 108
  • Мнения: 9 990
И сега какво-болки в кръста означава, че ще ми дойде...нали?Цяла сутрин кръст ме боли. Tired

# 109
  • Мнения: 1 950
Привет и от мен Laughing

Сбърквам се от работа, ама това няма защо да го коментирам тук Laughing

Ирини, страхотен бебок Laughing, фотогеничен още от утробата Laughing, много се радвам, че всичко е ок  Hug
Ним, стискам палци и скоро да ти честитим Praynig
Дарилко, много леко да мине утре снимката Praynig
Голдънче и моето настроение е повече от ужасно, обаче все си викам няма да се поддавам, иначе минавам през няколко емоционални състояния на ден, дано се оправя скоро, че ми иде да се гръмна #2gunfire Laughing
Бимбе, съжалявам за това, което ти се е случило, пожелавам ти от тук насетне най-прекрасната бременност, без никакви притеснения. Hug
Леа, аз също много вярвам в сънищата, а някои от моите са доста пророчески. Според мен определено ще научиш истина, както и момичетата са ти казали вчера, искренно се надявам тя да е тази, която най-много искаш Hug

Ох, по-бързо да идва тази среща, че да се наприказваме като хората Laughing
Хубав ден момичета    bouquet

# 110
  • София
  • Мнения: 505
Кажете колко дни закъснение трябва да имам, за да си направя тест и резултата да е точен?

Кой тест бихте ми препоръчали?

# 111
  • Мнения: 9 990
Шуър чек  на първия ден от закъснението.Евентуално ако не ти стиска повече да чакаш. Wink

# 112
  • Мнения: 3 376
Дарилка, стискам палци за цветната снимка утре! Peace Знам, че всичко ще мине чудесно

# 113
  • Мнения: 588
Ох я и аз да се оплача, Confused Confused, че дано да ми поолекне. Както може да видите от лентичката ми 59 ден от цикъла овулация никаква  Cry Cry. Големи притеснения с този липса на овулация Confused Най-после вчера успях да намеря време да отида до гинеколожката си да ме прегледа и ми предписа оргаметрил да пия 5 дни и се надявам след това да ми се нормализира цикъла Praynig. Знам, че е нормално да има ановулационни цикли, но при мен този път нещата много се проточиха сякаш . Е това е споделена мъка, половин мъка  Rolling Eyes Embarassed

# 114
  • Мнения: 2 120
Добро утро сладки.
Днес заминавам във Варна, по работа и малко да си почина от лудницата в офиса.
Стискам палци на всички момичета и мислено ще бъда с вас.
Съжалявам, че няма да дойда на срещата, да си изкарате хубаво.
До скоро и прекрасен ден. 
  Hug

Последна редакция: чт, 13 апр 2006, 06:16 от Дара

# 115
  • Мнения: 1 768
Добро утро,мили4ки.

Рекох да ви посетя,да видя как сте. Heart Eyes
АЗ се приготвям zа Велик ден.При нас е сега в Неделя и Понеделник..Днес по принцип се 4ервят яйца,ама не ми се раЗправя не6о..6е си купя готови и беЗ това не ми е до това. Embarassed Confused
Пожелавам ви приятен ден и ви стискам палци Stop

# 116
  • Мнения: 9 990
Добро утро.Слънчице се опитва да пробие облаците.Но ми е студено.Очаквам днес да ме пропусне лелята, пък да видим... Rolling Eyes

# 117
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Добро утро!Вчера прочетах във форума как да се отърва от цистита и успях.(Натопих се в гореща вода)Купих си и тестове за ову.Малко късно ги почвам при моя къс цикъл трябва на 8=я ден ама аз ги почнах на 11-тия(дано да няма проблем).А и щях да випитам от както спрях цигарите преди 8 месеца цикъла ми се скъси с 1 ден беше на 26 а сега 25,Нормално ли е това?
Пенелопка стискам палци Peace

# 118
  • София
  • Мнения: 3 249
Момичета, имам спешна нужда от помощ и съвет! Място не мога да си намеря - май ми идва.
Всичко започна вчера, когато осъзнах, че съм си "загубила" симптомите. Вчера в един момент осъзнах, че не ме болят гърдите, болката е ниско долу централно, а не в ляво и дясно и че всъщност май... ми идва. Знаех го, просто го знаех.
Няма да ви казвам колко рев изревах. Тази сутрин май ми дойде, но не мога още да разбера - имам някакво зацапване, сега чакам да видя дали ще е обилно и какво ще стане.
Моля ви, имам спешна нужда от съвет какво да правя. Толкова ме е срам, толкова глупаво и виновно се чувствам... Какво ще ме посъветвате, моля ви

# 119
  • София
  • Мнения: 4 272
Ним, обади се веднага на гинеколог. Ако се наложи, ще те прегледа и изпише хапчета. Това е. Действай, и се моля за теб! Praynig

# 120
  • Мнения: 9 990
За цигарите какво да кажа newsm78При първото спиране-няколко месеца преди да забременея с дъщеря ми-нямах никаква промяна в цикъла.Може би и тогава затова тя стана от раз, защото нацелихме овулацията.После за срам и позор пропуших от ядове миналата година.И се ядосах и ги спрях някъде декември месец.Имах някакви промени в цикъла, но не мисля, че от спирането им тогава беше.


Нимче-запази спокойствие мила-боли ли те коремчето?Пий малко нош па и ходи на лекар да видят какво се случва.Не чакай да тръгне силно да тече, ако имаш възможност още сега отивай.Хайде-стискам палци. Praynig Praynig PraynigТи последно на тест две чертички видя ли или само кръвния ти показа бременност?

# 121
  • тук-там
  • Мнения: 5 674
Ним, не се тревижи излишно, мила! Бягай на док!!! Веднага!

Аз прокървих и с двете си бременности малко след датата на М. Вторият път пих прогестерон и се оправих (първата бременност се оказа куха  Sad). Може би си прокървяла просто. Често срещано е. Веднага при док и успех!

# 122
  • Мнения: 7 716
Ним, колко дни ти закъснява? Имаш ли положителен тест?

# 123
  • София
  • Мнения: 4 272
Да ви кажа и аз сега нещо. След като за поредна нощ сънувах кръв /сигурно вече ми се смеете с тези мои сънища/, реших да видя каква е тази работа и си направих тест. Е, разбрах какво означава кръвта - мензисът, който ще ми дойде. Тестът е отрицателен. Видях го и тъй като съм виждала вече не знам колко отрицателни тестове, дори нямах сили да заплача, нищо....Просто го погледнах с равнодушие. Е, узнах една истина Close За съжаление не такава, каквато исках и се надявах. Този месец ще си почина, а после смятам да правя лапароскопия. Поне да науча дали имам сраствания. Ако нямам - оставям всичко в Божиите ръце. Явно бебчето ми не иска сега да дойде, сигурно не е подходящ момента Rolling Eyes И не си мислете, че съм се отчаяла Naughty Даже ми олекна Whistling Сега ми предстои дългааа едномесечна почивка - без лекари, без мислене, емоции и надежди Simple Smile

# 124
  • София
  • Мнения: 3 249
Можете ли да ми препоръчате гинеколог в Лозенец и към района не 5-те кюшета? За съжаление тази, при която смятах да отида, не може да ме приеме сега и трябва да отида на сляпо... или да се върна при онзи, който ме следеше, но той искаше да правим стимулация на втория месец и за това и не се върнах при него... Пишете ми на лична ако предпочитате. Благодаря!
Пенелопче, 2 чертички така и не видях, само онзи кръвен тест. Днес е 7-ми ден на закъснение.

# 125
  • Мнения: 9 990
Ох, Лозенец....незнам къде да те пратя...там, където ти е личния лекар няма ли и гинекологични кабинети?
Лея-ама дойде ли ти или не? ooooh!

# 126
  • Мнения: 7 716
Отиди в клиника по стерилитет. Гледат добре на ултразвук.

# 127
  • Мнения: 3 376
Можете ли да ми препоръчате гинеколог в Лозенец и към района не 5-те кюшета?

Ним, би могла да отидеш при д-р Джонгова в МЦ "Лора" на бул. "Христо Ботев" 10 малко надолу от 5-те Кьошета. Тел на медицинския център: 952 06 75. Мисля, че докторката работи до обяд, и се обади да си запазиш час, че има по мнооого пациентки всеки ден.

# 128
  • София
  • Мнения: 3 249
Лали, къде е тази клиника? Как се казва?

# 129
  • София
  • Мнения: 3 249
Гризката, точно в МЦ Лора щях да ходя в събота, но при Мариана Огнянова. Сега ще звънна да видя кой кога може да ме вземе днес.

# 130
  • София
  • Мнения: 4 272
.....
Лея-ама дойде ли ти или не? ooooh!
Не, не ми е дошло, но ще ми дойде в събота. Сигурна съм! На теста нямаше и блед помен от втора черта.

# 131
  • Мнения: 9 990
Леа, аз нямах блед помен от втора черта при закъснение.А резултата е на 3 години вече.Чакай събота, мила. Hug Praynig

# 132
  • тук-там
  • Мнения: 5 674
Леа, много бързаш, мила! Съвсем нормално е сега тестът да не отчете. Болят ли те гърдите все още? Понеже не знам твоята предистория, ще си позволя да те попитам, защо правиш инсеме. Също съм любопитна, колко е голямо детенцето ти. Ох, народната милиция разпитва  Wink. Срам ме хвана  Embarassed

# 133
  • София
  • Мнения: 3 249
Момичета, отивам днес следобед на лекар, стискайте палци.

Междувременно можете ли да споделите с мен - какво се случва изобщо? При 7ми ден закъснение това прокървяване и цялата тази липса на симптоми може ли да се счита за нещо друго освен чисто и просто идване на М.? Доколкото съм чела на такъв ранен етап нещата и да тръгнат, и да не тръгнат - божа работа, спиране няма.

Цяла сутрин рева пред PC-то, колегите ме гледат тъпо - знам, че трябва да съм спокойна, но не мога.

# 134
  • Мнения: 9 990
Няма как да си спокойна-това е ясно.Ами Божа работа си е и всичко може да е.Прекалено рано се случва всичко, на ехо даже не е видяна точица, имаш един кръвен тест.Остава да чакаме само и дано си си бременна и се овладее положението PraynigСтискаме палци и на краката.

# 135
  • тук-там
  • Мнения: 5 674
Я първо ти дай малко инфо. Кои точно симптоми изчезнаха? какво е зацапването - кафеникаво или чиста кръв? И най-важното е да се поуспокоиш. Наистина няма какво да направиш, освен да се надяваш. Стискам мнооого силно палци! А, и кръвния тест в коя седмица показа, че си? Дай и датата на последната М., за да видим дали отговаря. Това е важно за нивото на прогестерон. Може той да е проблемът.

# 136
  • София
  • Мнения: 3 249
Я първо ти дай малко инфо. Кои точно симптоми изчезнаха? какво е зацапването - кафеникаво или чиста кръв? И най-важното е да се поуспокоиш. Наистина няма какво да направиш, освен да се надяваш. Стискам мнооого силно палци! А, и кръвния тест в коя седмица показа, че си? Дай и датата на последната М., за да видим дали отговаря. Това е важно за нивото на прогестерон. Може той да е проблемът.

ПРМ - 09.03.2006 - от тук следва, че точно днес би трябвало да влизам в 5гс.
Кръвният тест, направен в понеделник, показа 13 и нещо стойност на ЧХГ, отговарящо на 3-4 гс.
До понеделник-вторник ме боляха гърдите и ми кървяха венците (нещо, което никъде не бях чела и няма как да си внуша) и вчера в един момент просто осъзнах, че гърдите вече не ме болят, придърпването, което си имах ниско долу, вече не е ту дясно, ту ляво, а си е баш в средата... Това имах предвид
Зацапването - не мога да го определя по цвят. Иска ми се да кажа кафеникаво, ама май си е "стандартен цвят"  Sad

# 137
  • Мнения: 3 372
Здравейте,
закъснява ми 4 дена и няма признаци да ми дойде Grinning Само гърдите ме болят Cry Възможно ли е да съм бременна? Постоянно ми се яде сладко, а по принцип не обичам newsm78 Страх ме е да си направя тест, че все отрицателни излизат Cry

# 138
  • Мнения: 998
Миленна21, направи си тест няма страшно поне ще имаш някакъв отговор!

_Ним_ - пиши, като се върнеш, пожелавам ти успех, симптомите не са постоянни всеки ден!

Аз другата седмица ще съм по активна във форума, защото тогава ще чакам да не ми дойде, въпреки че надежда почти нямам правихме го само два пъти! Някак си не става, като насила е, аз се ядосвам, че мъжът ми изобщо не пита кога трябва....сигурна съм познат проблем за повечето от вас!  Weary

# 139
  • Мнения: 2 120
Преди да грабна куфара и да тръгна по света, само влизам да ви кажа, че много бързате с тестовете, момичета, от Леа, през Милена до Ним. Ще ви стискам силно палци, за тестовете, които ще направите като му дойде времето, т.е в деня на М.

# 140
  • тук-там
  • Мнения: 5 674
Ним, да разбирам ли, че болките са предменструални? Това, че не те болят гърдите може и да е лош знак, може и нищо да не означава. По мои сметки трябва да си в 5 г.с. Аз все си мисля, че прогестеронът прави белята. Дано да съм права и да си все още бременна! И с малко хапченца да се оправиш!

Милена, направи си тест! По-добре да знаеш, отколкото да се чудиш.

# 141
  • Мнения: 3 372
Мерси, утре вече ще се престраша, че днес няма да имам никакво време Wink

# 142
  • Мнения: 9 990
Милена-как си издържала досега без тест-я да си направиш бързо-при 4 дена закъснение би имало някакъв резултат. Rolling Eyes
При Ним имаше закъснение и отрицателни тестове-само кръвния и показа бременност
Леа бърза-наистина.
Гера-то и ние веднъж само сме го правили...ама си се надявам.... TiredАми на мен днес ми е денят, едвам го дочаках и сега ме е страх и мен...

# 143
  • Мнения: 1 950
Ним, стискам палци  Praynig. Знам, че е трудно, но се опитай да бъдеш по-спокойна Hug
Подкрепям Дарето за това, че не трябва да се бърза с тестовете. Аз поне на това се научих през тези месеци. След като в началото направих един два и се натъжавах разбира се, реших, че ще се тествам само и единствено, ако имам закъснение.
GERA и аз съм като теб Laughing и не си мисли, че си проблем за който и да е Laughing, всичко това е нормално, ние не сме машини все пак. А иначе надежда винаги има, дори и само с един път Laughing

Хубав ден ви желая   bouquet

# 144
  • София
  • Мнения: 4 272
Леа, много бързаш, мила! Съвсем нормално е сега тестът да не отчете. Болят ли те гърдите все още? Понеже не знам твоята предистория, ще си позволя да те попитам, защо правиш инсеме. Също съм любопитна, колко е голямо детенцето ти. Ох, народната милиция разпитва  Wink. Срам ме хвана  Embarassed
Ами предисторията ми е такава/ който я знае да не чете/. От две години правя опити за второ дете. Първото е вече на 6г. и половина. Изследванията ми са наред: хормони - в норма, спермограма - мн. добра, тръби - проходими, но едната е нагъната, овулация - имам, фоликулите се пукат. Всичко е ОК, а бебе няма и затова реших да порбвам с инсеминация. Тази ми е втората и изглежда отново ще е неуспешна. Ами това е.
Иначе симптомите още си ги имам - болят ме гърдите, пишкам често, ям като ламя и посещавам често тоалетната.

# 145
  • Мнения: 9 077
Леа, подкрепям те в решението ти да си починеш, но пак ще ти се карам за избързването с теста   umnikuu   bouquet С теб съм.

# 146
  • Мнения: 2 120
Ним, незабавно да ходи на лекар. При мен не се задържа бебето само с хапчета, бързай миличка.
Леа, изчакай и не прибързвай ъс заключенията. Бебето ще дойде.
Ако пипате мен, ако съм бременна, ще правя кръвен тест през два дни в началото, защото съм си патила от падане на нивата на ЧХГ. Лошо е, че се усетих, когато беше невъзвратимо, но сега вече знам, че трябва да се действа. Не само хапчета има, а и инжекции, но някои лекари мислят, че  е нормално малко да прокървиш. И меко казано изчакват,  а това чакане може да побърка нас, които прекалено дълго сме чакали.

# 147
  • Мнения: 9 990
Когато има индикация за проблем е задължително да се следи-ако трябва и всеки ден-за това съм съгласна с Дара.Кървенето е проблем.

# 148
  • Мнения: 998
Някой беше пуснал в темата от миналата седмица, един календар за изчисляване на овулацията на руски, според него сме го правили точно в подходящите дни, даже и двата пъти, но ме е страх да се надявам след разочарованието от миналия месец!

# 149
  • Мнения: 1 925
Иначе симптомите още си ги имам - болят ме гърдите, пишкам често, ям като ламя и посещавам често тоалетната.
И при мен ги има същите симптоми. Не съм си правила тест, чакам до 15-16, когато -не-трябва да ми дойде леката  Praynig Аз се чудя, защо напоследък съм се разпишкала така и пред ноща поне 3 пъти ставам.... Уфф, даноооооо да има две чертичкии Praynig

# 150
  • Мнения: 9 990
Гера и аз съм точно така.Правили сме го веднъж-вечерта преди овулацията.В самия ден/ аз си я почувствах даже на следващия ден на обяд / не сме.Гаранции????Не се отчайвай докато не видиш лелката...то и тогава не трябва де, но се сещаш какво искам да ти кажа, нали?
Както виждаш, на мен днес ми е толкова припряно, броя секундите-да минава вече деня.Имам си болки в гърдите.Имам неприятно усещане в областта на яйчниците, като да ми идва вече.Вчера кръст ме боля цял ден-вечерта-нищо.Имам лениви черва-обикновено след сутрешното кафе ходя без проблем, от няколко дена обаче става със зор.Какво друго?Няколко вечери заспивам в 8 вечерта, преди детето даже.Надявам си се и това е.Но ме е и страх да правя тест днес.Ще чакам.... ConfusedНе ми се пишка особено, само сутрин много, но полсе през деня си е нормално.Аз се хванах за гърдите-прекалено силно ме заболяха и доста рано, после поутихна всичко, но сега си ме болят-и то зърната, станали са едни големи , разплути и подути някак си.

# 151
  • София
  • Мнения: 2 044
Я първо ти дай малко инфо. Кои точно симптоми изчезнаха? какво е зацапването - кафеникаво или чиста кръв? И най-важното е да се поуспокоиш. Наистина няма какво да направиш, освен да се надяваш. Стискам мнооого силно палци! А, и кръвния тест в коя седмица показа, че си? Дай и датата на последната М., за да видим дали отговаря. Това е важно за нивото на прогестерон. Може той да е проблемът.

ПРМ - 09.03.2006 - от тук следва, че точно днес би трябвало да влизам в 5гс.
Кръвният тест, направен в понеделник, показа 13 и нещо стойност на ЧХГ, отговарящо на 3-4 гс.
До понеделник-вторник ме боляха гърдите и ми кървяха венците (нещо, което никъде не бях чела и няма как да си внуша) и вчера в един момент просто осъзнах, че гърдите вече не ме болят, придърпването, което си имах ниско долу, вече не е ту дясно, ту ляво, а си е баш в средата... Това имах предвид
Зацапването - не мога да го определя по цвят. Иска ми се да кажа кафеникаво, ама май си е "стандартен цвят"  Sad
Ним, миличка Hugискрено се надявам,че това зацапване което казваш да е от бременност HugНе искам да те плаша,но виж темичката ,,Ранен аборт,, там съм описала какво ми се случи,както и други момичета.Чувствах се бременна,имах всичките симптоми,много отрицателни тестчета, закъснение на цикъла,но кръвния тест ми отчете.Накрая ми дойде SadКазвам ти го не да те плаша,а просто да си подготвена, а не после жестоко разочарована и в депресия като мен HugТака ,че още веднъж те гушкам силно и ти стискам палци да си бременна HugПиши веднага след доктора.Исках друго да ти кажа,щях да забравя-както имах всички симптоми на 5 ден от закъснението,вечерта се почувствах не бременна,гърдите ми спаднаха,симптомите изчезнаха,появи се болка все едно ще ми идва и ми дойде Cry

# 152
  • Мнения: 998
пенелопа, недей да правиш тестове, че аз миналия месец така и се бях побъркала, имах и аз симптоми, много ми се спеше, даже ми се гадеше, бях толкова сигурна, че едва ли не само чаках да  ми го потвърди лекаря, обаче не, дойде ми! И затова този месец съм доста пестелива в очакванията си, даже на никой нищо не казвам, а миналия месец се похвалих на всички, че правим бебе, ЛУДА РАБОТА!
Незнам първия път как си збременяла, но аз от първия път и бях сигурна, че и сега ще е така!

# 153
  • Мнения: 9 990
О, така е, но си ме гложди.Няма да правя тест както казах-страх ме е.С първото от раз, писала съм и от един единствен акт за месеца.Не съм се настроила сега така, а точно обратното...готва си се да почакам повечко.Иначе освен тук, съм казала и на две приятелки, че правим опити за второ, но това нищо не значи.Те самите са наясно че с вълшебна пръчица не става.Ето-едната забременя от раз със второто вече, самата тя не вярваше.Другата години се бори за първото, сега при опити за второ-започнаха, 3-4 пъти нищо, сега си е дала почивка, лятото ще продължават...Природа... Rolling Eyes

# 154
  • София
  • Мнения: 2 044
Леа, много бързаш, мила! Съвсем нормално е сега тестът да не отчете. Болят ли те гърдите все още? Понеже не знам твоята предистория, ще си позволя да те попитам, защо правиш инсеме. Също съм любопитна, колко е голямо детенцето ти. Ох, народната милиция разпитва  Wink. Срам ме хвана  Embarassed
Ами предисторията ми е такава/ който я знае да не чете/. От две години правя опити за второ дете. Първото е вече на 6г. и половина. Изследванията ми са наред: хормони - в норма, спермограма - мн. добра, тръби - проходими, но едната е нагъната, овулация - имам, фоликулите се пукат. Всичко е ОК, а бебе няма и затова реших да порбвам с инсеминация. Тази ми е втората и изглежда отново ще е неуспешна. Ами това е.
Иначе симптомите още си ги имам - болят ме гърдите, пишкам често, ям като ламя и посещавам често тоалетната.
Леичка,спокойно имаш си симптоми HugПожелавам ти и положителен тест след няколко дни,няма да пускам пръстчетата,да знаеш Hug Praynigстискам ги от миналия път Heart Eyes

# 155
  • София
  • Мнения: 3 249
Момичета, ще ида на лекар и ще докладвам после при първа възможност.
Даниела, темата за ранния аборт я прочетох.
В момента се опитвам да работя и да мисля позитивно. Не мога да се свържа с мъжа да му кажа. Спестих му кръвния тест, може би така е по-добре. Сега не си вдига телефона пък!

Момичета, знам, че може да прозвучи глупаво, ама аз сега като отида при непознат лекар и ще си глътна граматиката и сигурно ще ревна още преди да си кажа името. Той ще може ли да ме прегледа така, както кървя? И дали няма да ме нахока пък или да ме отпрати? Толкова объркана се чувствам и уплашена.  Embarassed Скарайте ми се да се стегна. Тази седмица само аз май се оплаквам тук  Cry  Embarassed

# 156
  • Мнения: 998
Ним, ти кървиш ли или имаш зацапване? Не се притеснявай от лекаря, на него това му е работата и ти нито си му първата нито последната пациентка, той си е свикнал с такива неща! Много е важно спокойно да обясниш всичко за да е наясно човека и да знае какво да гледа! после непременно пиши какво е станало. Успех!

# 157
  • Варна
  • Мнения: 3 881
Аз пак съм при вас. Днес прокървих, ходих на лекар, бебе няма. Явно е спряло да се развива. Сега остава да се моля да ми се изчисти матката и да не се налага кюртаж. Това е  Cry

# 158
  • Мнения: 998
Светли, много съжалявам!!!  Sad Sad Sad
Не се отчайвай, дано няма проблеми и този месец пак!

# 159
  • Мнения: 1 925
svetli, миличка не се разстройвай и отчайвай, стискам палци Praynig да не се налага кюртаж и много скоро пак да ни зарадваш с хубава новина ! Hug

# 160
  • Мнения: 9 077
Ох, Светли...сутринта си мислих за теб...мила съжалявам...не знам какво да кажа Confused
Дано се изчистиш от самосебе си.
С теб сме миличка...

# 161
  • Мнения: 9 990
Нимче, ще обясниш всичко на лекаря, няма да те отпрати, спокойно.
Светли, съжелявам мила......дано се изчистиш наистина сама.....момичета, наревете се ако ви се реве, не го сдържайте вътре в себе си.После идва нов месец, нов цикъл, нови опити и нови надежди....заедно сме в кюпа, стискаме си палци...  bouquet

# 162
  • Варна
  • Мнения: 3 881
Светли, много съжалявам!!!  Sad Sad Sad
Не се отчайвай, дано няма проблеми и този месец пак!

Няма да е този месец, докторът смята, че трябва да изчакам поне 1 нормална менструация, т.е. най-рано през юни. След 1 седмица ще ходя пак да ме гледа дали всичко се е изчистило.
Благодаря на всички!

# 163
Светли, и аз се присъединявам към изразяващите съжаление, че така се е случило. Дано всичко се оправи по-леко и бързо и после пак, ама да си е наред, стискам палци слънчице.

Здравейте, мили дами!
Аз съм в очакване на "плодните" дни, а до тогава се потягам, мисля разни тактики, щото (това по повод писаното от Гера), нашия Мъж губи всякакво вдъхновение, ако има поставена задача. Вероятно е част от мъжката психика, че после като не се получи - приема го като личен провал... Ама както и да е, важното е живот и здраве да има.

Всичко най-добро ви пожелавам... да се махнат гадните проблеми и само радост...

# 164
  • Мнения: 998
Чак юни месец е само след месец и половина, изпозвай времето да се отърсиш от мислите и да си починеш  малко от напрежението.    

# 165
  • тук-там
  • Мнения: 5 674
Ох, мила Светли, това е ужасна новина! Повечето от нас знаем как се чувстваш и съпреживяваме мъката ти. Ама как така няма бебе? Сърчицето ли не чуха или и плодния сак липсва? Аз като направих спонтанен в 6-та седмица, ме кюртираха. Дано поне това ти се размине! Стискам палци, мила!

# 166
  • Варна
  • Мнения: 3 881
Ох, мила Светли, това е ужасна новина! Повечето от нас знаем как се чувстваш и съпреживяваме мъката ти. Ама как така няма бебе? Сърчицето ли не чуха или и плодния сак липсва? Аз като направих спонтанен в 6-та седмица, ме кюртираха. Дано поне това ти се размине! Стискам палци, мила!

Няма бебе означава, че плодният сак, който видяхме миналата седмица, липсва. Останало е "нещо" 3-4 мм. Трябваше другата седмица да ходя да видим пулс. Сега ще ходя да видим дали съм се изчистила. Каква ирония  Sad Да не ви занимавам повече. Утре излизам в отпуска и 10-на дни ще си почина.

# 167
  • Мнения: 515
Здравейте всички за първи път пиша тук но усещам че трябва да споделя с някой който иска бебе толкова колкото искам аз Praynig
 Преживях два спотанни аборта първия в третия месец казаха ми че се случвало често да не се притеснявам сякаш е възможно така лесно да превъзмогнеш болката  бях съкрушенна и го преживях доста трудно но с съпруга ми продължихме напред след около шест месеца забременях отново но вместо радост изпитах страх загубих бебето в четвъртия месец трудно и невъзможно ми е да ви опиша какво изпитах тогава.Сега след седем месеца отново сме решили да пробваме имам страхотен гинеколог направих си всички нужни изследвания и всичко ми било наред но страха ми не изчезва

# 168
  • София
  • Мнения: 4 272
Светли, много съжалявам, миличка, че пак ти се случва това Sad Просто не мога да повярвам! Но както знаеш, има и други момичета във форума с по 2 спонтанни аборта. Важното е по-бързо да се отърсиш от преживяното, колкото и трудно да е и да намериш сили да продължиш напред и да вярваш, че следващия път всичко ще е наред. Гушкам те Hug
helenapeeva , наистина е много тежко да преживееш 2 аборта. Започни да пишеш при нас. Ще видиш, че тук има много момичета, преживели по 1 и 2 спонтанни  аборта и въпреки това продължават да се борят. Нормално е да се страхуваш, но важното е да вярваш, че другият път всичко ще е наред и ще дойде време и ти да си щастлива мама  bouquet

# 169
  • Мнения: 4 302
Svetli, миличко Svetli, намъчи се ти  Cry. Толкова се натъжих за тебе, така искрено ти се радвах и се надявах тоя път всичко да е на ред. Едва ли има нещо, което да ти кажа и да ти стане по-леко.
 Praynig Ще се помоля за вас. Гушкам те  Hug  Hug  Hug

# 170
  • Мнения: 9 990
Момичета-какво да ви кажа.....Съжелявам за случилото се.Стана ми мъчно, та чак се разревах в офиса..... Cry

# 171
  • Мнения: 515
благодаря  ти lea наистина досега се опитвах да не показвам колко ме е страх свикнала съм да не се оплаквам  когато ноправих последния аборт се опитвох да не показвам колко ми е тежко за да не притеснявам близките си сега пак се правя на силна но ми е доста трудно идва ми да ревна и да не спра искам да крещя но тава едва ли ще помогне.

# 172
  • Мнения: 1 029
Светли, съжалявам миличка!
Преживей си болката и се зареди с нови сили, защото колкото по-бързо я преживееш, толкова по-бързо ще осъзнаеш, че един ден ти ще бъдеш едно от най-щастливите мамчета на света!
Прегръщам те и се надявам, че всичко ще е наред и още от следващият месец си на фронта отново!
 Hug Hug Hug
helenapeeva, добре дошла!
Съжалявам и за твоята болка.
Надявам се наистина, че си направила най-важните изследвания и че си попаднала на добър лекар.Това е много важно!
Желая ти успех и още този месец-хубави новини!
  bouquet
Момичета, борете се за щастието!
Не спирайте, то е там и ви чака!
Вярвайте в него!

# 173
  • Мнения: 515
Благодаря ви за подкрепата момичета дано скоро всички да имаме с какво да се похвалим  bouquet

# 174
  • Мнения: 1 329
И моята цв. снимка мина:

Ето и резултатите:

2 проходими тръби - няма запушвания, няма сраствания. Лявата е доста по-дълта от дясната, но иначе е ок.
От спермограмата стана ясно, че има подвижни и неподвижни, но така и не успяхме да я погледна и обсъдим. Лекаря каза, че тези които са неподвижни са в по-голяма кол-во, но подвижните били доста пъргави и те ще свършат работа.
За целта предлага инсеминация, ако успеем този месец да хванем овулацията.
Това е.

За тези, които им предстои и се страхуват ще кажа че - няма нищо кои знае колко болезнено, малко повече боли от обикновен преглед, единствено когато те снимат на рентгена е малко по-неприятно, но като цяло мога да кажа, че не е кой знае какво...
Не ми е прилошавало, нито ми е станало лошо.
От прочетеното - много повече се притеснявах.

Затова - смело напред, момичета!
Ще успеем!


Светли,
нямам думи да ти опиша колко мъчно ми стана за теб като прочетох... CryЕдва ли всичко което мога да напиша, би те успокоило. Единственото е - КУРАЖ миличка...Не се предавай. Всички го правим за заветната цел - да чуем детски плач.

# 175
  • Мнения: 9 990
Дарилка-радвам се, че при теб е минало добре.Сега да хванете овулацията и тамън и ти за 2007 да се уредиш.Ами това е-честити ти проходими тръби-няма начин да не стане щом са ок, щом и налични плувци има-останалото е шанс и късмет-нали знаеш?  bouquet


# 176
  • София
  • Мнения: 4 272
Дари, честит ти проходим тръбопровод Wink Продължавай нататък все така смело  bouquet

# 177
  • Мнения: 3 372
На мен май ще ми дойде newsm45 нещо почнаха да ме болят яйчниците newsm45........ще ми дойде newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 smile3514 smile3514 smile3514 smile3514

# 178
  • Мнения: 9 990
Аз затова се чудя да си правя ли тест?От една страна-да покаже, че да не си чакам напразно в надежда...незнам-Милена-ти направи ли тест при твоето закъснение?

# 179
  • Мнения: 3 372
Аз затова се чудя да си правя ли тест?От една страна-да покаже, че да не си чакам напразно в надежда...незнам-Милена-ти направи ли тест при твоето закъснение?

не съм! Реших да изчакам до утре, а то сега почна да ме понаболява и сигурно ще ми дойде...... newsm45

# 180
  • Мнения: 4 302
Дарилка, браво! Сега само напред и чакам скоро да се похвалиш  Laughing!

# 181
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
ох мила светли съжалявам много,а така се зарадвах за теб.дано да се из4истиш от самосебе си и вси4ко да е наред.незнам какво да ти кажа освен кураж и не се от4айвай.стискам ти палци скоро да ни зарадваш пак и пове4е да няма проблеми.  bouquet

# 182
  • Мнения: 515
Mila  Milena ne se pritesniavai ne e zadaljitelno da ti doide kogato chyvstvash bolka moje i da ne e ot tova men me boleshe parviat mesets ot bremennosta mi a dori i da ti doide opitite prodaljavat nali
YSPEH Wink

# 183
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 992
Светли съжалявам мила  Cry . Възстановявай се бързо!   bouquet

Дарилка поздравления за добрите резултати, дано успеете с бебчето още този цикъл.

Добре дошли на новичките и да не се задържате дълго  Wink

Аз много работа имам последните 2 дни и затова не се мяркам насам, а и още чакам лелката да ме напусне гадинката т.е. нищо ново на бебешкия фронт.

# 184
  • Мнения: 980
здравейте момичета newsm06
аз се включвам вече  от родна по4ва Mr. Green днес се почнах с кебапчетата Mr. Green Mr. Green и мисля да я карам все така fiuuuuuu
Светли, много съжалявам за случилото се давам ти една голяяяма преградка  smile3525 сега си почини и после отново с свежи сили

# 185
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Здравейте момичета.
Аз също искам да споделя при вас моите надежди да си имаме трето бебче скоро от няколко месеца работим по въпроса,но засега нищо.
Миналия месец се лекувах от някои възпаления и сраствния че затова сега се надявам всичко да е наред.
Много искам да споделям с някой надеждите и страховете си,защото за да ги родя двамата малчугана минах през какво ли не преди сина ми имам два аборта единия с кюртаж,а и него за малко да изтърва пиене на хапове,лежане и още ужасии ама да не ви натоварвам,след това пак ,искахме да са с малка разлика но се заредиха пак аборти, сълзи и няма с кой да споделиш моите дружки друго ги вълнуваше,накрая отидох в Пловдив при една ирисоложка ,че незнам ама задържах детето ,скоро преживях и ужаса на кухо яйце,абе проблем имам ,чуствителна матка,но все се надявам да успея с третото без ходене по мъките.
Извинете ме за дългия постинг,но все ми се иска да обясня,че въпреки че имам две деца страховете ми за третото са същите каквито бяха и с първото,и се надявам да си пиша с дами с които да се разбираме и да си даваме съвети,много съм чела за всички проблеми но друго си е да споделиш.
От вчера сме започнали бебеправенето за този месец-и така ще чакам резултатите,заедно с вас надявам се да ме приемете сред вас.
На всички ви пожелавам EFPи много късмет.

# 186
  • тук-там
  • Мнения: 5 674
Ех, Мира, направо се възхищавам на волята и упоритостта, благодарение на които си станала майка! Пожелавам ти съвсем кратък престой тук и скоро да се похвалиш с  EFP

# 187
  • Мнения: 9 990
Мира-браво, че искате трето и се борите да го имате.При мен на дневен ред е второто, та знам за какво говориш.Някак си , когато решихме за първи път преди 4 години да си имаме детенце, то взе, че стана и така бързо отлетя всичко-роди се, порастна.Не съм се замисляла тогава въобще, но сега, когато работим за второ някак си имам по-големи страхове, повече се вглеждам и се притеснявам.Успех ти желая.
Колкото до мен-абсолютно по график-вчера вечерта си получих лекичко зацапване.Гърдите изведнъж спряха да ме болят и така днес чакам да си се олеля сериозно.Естествено, че се разочаровах.Но този месец ще работим по-усилено явно.Това е от мен и...честит ви петък... Wink

# 188
  • София
  • Мнения: 3 249
Момичета, докладвам.
Накратко - олелих се.
На дълго - влетях вчера ревяща в лекарския кабинет и събрах очите на доктора. Трябваха ми около 2 минути да си кажа името и да се успокоя, за да разкажа всичко, което се случи. После той ме прегледа и си поговорихме надълго и нашироко, като чак като ме изпращаше от кабинета, си позволи и леееко да ми се скара за всичките нерви, дето съм потрошила.  Embarassed

Общо взето според него в мен в момента бошуват хормони и той не е съвсем убеден, че е имало опложадане изобщо. Така или иначе факт са 2 неща - лигавицата на матката ми все още е доста тънка и дори да е имало нещо, то не е успяло да се загнезди. Вторият факт е, че на етапа, на който отидох, е било прекалено късно да се направи каквото и да е - вече ми идваше! Предишният лекар е трябвало да ме информира, че лигавицата на матката ми още се възстановява след спирането на противозчатъчните и е хубаво да се изчака 2-3 цикъла. Дори и сега да стане бебе не е "фатално", но просто е вероятно да се случи пак същото - да не се имплантира добре и плодният сак да "изпадне" (така се изрази той).

Накрая ме изпрати с думите - след 2 месеца ще идете на море и там ще си направите бебето!  Blush Също така и да не се вманиачавам в тестове, овулации и т.н. поне още 3 месеца, за да ми се нормализират цикъла и хормоните, а и след това поне година да не се престаравам с друго, освен със следене на ову. Но той вярвал, че до няколко месеца ще си направим бебето...  Blush

Искам да благодаря на всички за подкрепата и милите думи, както и да изкажа най-искрени съчувствия и прегръдки за Светли!
Нали мога да остана при вас, ако обещая да не се вманиачавам?  Embarassed

Хубав ден и честит петък на всички!

# 189
  • Мнения: 9 990
Нимче-добре ти го е казал доктора-браво.Ами това е-при едни се случва бързо след спирането на хапчетата, ти ще изчакаш месец два.Ще си направите на моренцето бебче наистина HugКолкото до вманиачаването-трудно е да се отърси човек, наистина, та тук ще замълча-както се вижда-повечето си се вторачваме ooooh!особено аз.

# 190
  • Варна
  • Мнения: 3 881
Нимче, ще ти се оправят хормоните, сигурна съм. Само по-спокойно давай и не се притеснявай - тук си добре дошла.

Мира, възхищавам се на упорството ти. Май съм тръгнала по твоя път, дано и аз стигна до 2 дечица.

Снощи да ви кажа как ме разсмя мъжът ми. Той нали все за близначета си мрънка и ми заяви: Ами така ще е, докато не направим поне близнаци няма да стане  Crazy Инатесто теленце и това си е  Mr. Green Аз се посъвзех, много интересно ми е, че всичко свърши толкова бързо. На практика след 3-4 часа матката ми се изчисти. Сега само пуска по малко кафеникава кръв. Дано това означава, че съм се изчистила лесно  Praynig
Утре заминавам на почивка и няма да мога да ви пиша. Късмет на всички и весела Цветница   bouquet

# 191
  • Мнения: 9 990
Светли-приятна почивка на вас-забавлявайте се и се обичайте  bouquet

# 192
  • София
  • Мнения: 4 272
На мен ми дойде. Сега се вихри с пълна сила. Е, тестът се оказа верен, сънят ми също.
Желая ви приятен и усмихнат петъчен ден Grinning

# 193
  • Мнения: 9 990
Мацки-всички се олелихме.....следващият месец пак живот и здраве... Tired

# 194
  • София
  • Мнения: 4 272
Пенелопа, и ти ли? Е, явно това не е нашият месец. Но: Що са месеци, все са пред нас Wink Прегръдки на всички, посрещнали лелките Hug и не се отчайвайте!

# 195
  • София
  • Мнения: 3 249
Пенелопче, въпреки че на момента ми се насълзяват очит още, защото продължавам да съм убедена, че имаше нещо !!! въпреки това в момента чувствам и някакво облекчение. Знаеш ли, навън всъщност е пролет и е толкова красиво, въпреки софийската мръсотия! Тревата прорязва свежо зелена, дърветата са цъфнали, а и сега ще се стопли! В момента допивам първото си за тази седмица кафе и си мисля, че май ни трябва повече спокойствие и разнообразие! Не знам как ще го постигна, но смятам да се отдам на почивка и спокойствие през следващите 2 дни, ще имам и имен ден и ще взема да ида на пазар, да напазарувам бои и джвъчки за Великден и изобщо искам всичко да забравя.

Пожелавам и на себе си и на вас да успеем да забравим за малко за какво се борим, за да придобием така нужното спокойствие да го постигнем!

Хубав ден  и весели празници на всички цветя и лазаринки следващите два дни!    bouquet

# 196
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 992
Еееее, не такива новини очаквах да намеря тук днес  Sad Съжалявам момичета, не се отчайвайте, явно това не е било вашият месец. Пролетта е на прага, птички, пчелички, цветенца, настроение за любов... всичко това накуп би трябвало да благоприятства бебеправенето, нал итака  Wink Пожелавам на всички ви положителен тест другия месец   bouquet Моята лелка си замина, скоро започваме да действаме.

# 197
Здравейте, мили дами! Изпращам топла прегръдка на всички вас, особено на тези, които лелята не ги подмина. Понеже и аз след 4-5 дена закъснение в началото на месеца също преживях това събитие, чувствам се напълно съпричастна на вашето разочарование. Но и тогава ви писах, че подобно на НИМ имах и известно облекчение, че неизвестността е свършила, сега е време пролетно - да се възстановя, да си почина и с нови сили и надежди да продължа с опитите.
Пенелопа - и аз второ, миличка, и определено всичко е същото - както бяха тормозни 4 години за първото, същото чакане и даже сега взирането е по-голямо, както и всички притеснения. Най-малкото, при първото още си нямах идея, че да видиш двете чертички не е достатъчно, има си още 9 месеца сериозни притеснения... Както и да е ... Ще ми се по - скоро да придам кураж и спокойствие..

Приятен ден на всички и на именничките (НИМ, за други не знам) весел имен ден с много цветя и много радостни усмивки.

# 198
  • Мнения: 3 372
Съжалявам за всички на които им е дошло........моята лелка още я няма пък ще видим! Чувствам някакви болки в яйчниците, но незнам от какво са newsm78 Вече ми е 6-ти ден на закъснение Praynig

# 199
  • Мнения: 2 123
Здравейте милички!
Вчера нямах време да вляза. Днес идвам - и какво? За 2 дни коренни обрати в събитията. Много мъчно ми стана, честно - и за Светли, и за Ним, и за Леа... А странното е,че наистин аимах хубаво чувство за Велкденски новини Cry То е ясно - никой няма да се откаже докато не стане бебето, но колко воля и сила се изисква, за да не потъне човек надълбоко в разочарованията си!!! Прегръщам ви момичета! Hug
 Mira(vatan1919) , добре дошла. Свалям ти шапка за резултатнатати упоритост. Тук ще намериш много подкрепа, а т исамата ще служиш за пример и обнадеждаване на много от съфорумките!
Ох, имах идея да ви занимавам с разни мои глупости, ама ... мъчно ми стана.

# 200
  • София
  • Мнения: 4 272
Занимай ни де, Иринии! Сигурна съм, че не са глупости, а и ще разведриш малко обстановката Grinning
Аз между другото, учудващо съм в много добре настроение, нали слънчицето грее Sunglasses и пролетта пристига и ми е много, много хубаво. Само дето малко ме наболяват яйчниците, но и това ще отшуми скоро. Чакам Цветницата и Великден с нетърпение Grinning

# 201
  • Мнения: 1 329
Лейчка, страшно съжелявам миличка...
Ох, мамка му, така се надявах за теб, този месец да ни зарадваш. Дори бях твърдо убедена...

И след като и на мен ми предстои, направо се чудя има ли смисъл да го правя... newsm78. Всичко е до късмет!

# 202
  • Мнения: 806
Здравейте прекрасни пролетни цветенца Mr. Green
Много мъчно ми стана като прочетох .............
Светли, знам че думите в такъв момент все не стигат и са малко безмислени, затова искам да ти кажа- Кураж, бъди силна и нека трудностите, които преживяваш сега да са последвани от радостта скоро без тях да забременееш и родиш твоето детенце Hug
Дано почивката те зареди с много положителна енергия и нови бодри сили Praynig
Леичка, твоята кукличка, май не иска да е зачената пролетна принцеса,а лятна Grinning Имай вяра, за което знам че е така и всичко ще се нареди Hug
Ним, стискам палци-това което ти е казал лекаря да се сбъдне Peace
Пенелопа, и всички като мен, които се сдобихме и този месец с лелка на гости -да я изпращаме бързичко и така бързичко всички другия месец да се местим в отчетните Hug Wink Praynig
и накрая щтях да забравя - честит петък- усмихнат и слънчев Sunglasses

# 203
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 992
Дари не се настройвай така предварително! Стискам ти палци скоро да имаш повод за честитки  Wink

Леа радвам се, че не си увесила нос.  Hug

Рози къде се изгуби бре душа?

# 204
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Здравейте прекрасни красавици!
Жабчо, тук съм мила, ама или време нямам да пиша или като имам се чудя какво да драсна. Нещо ентусиазма ми е под нулата, та за това се скатавам. Изключително мъчно ми стана като прочетох и за Нимчето и за сладката ми ЛЕИЧКА.....а за СВЕТЛИТО-да не говорим! Е, то бива бива ама чак пък толкоз....
   Аз пак нямам с какво да се похваля - няма ову, ниска БТ и провесен нос  Mr. Green Знам аз какво ще ми оправи настроението - един Понеделник в който ще видя най-добрите си приятелки. Хайде, да идва 17.04 че да се съберем най-после.

# 205
  • Варна
  • Мнения: 3 881
Здравейте прекрасни красавици!
Жабчо, тук съм мила, ама или време нямам да пиша или като имам се чудя какво да драсна. Нещо ентусиазма ми е под нулата, та за това се скатавам. Изключително мъчно ми стана като прочетох и за Нимчето и за сладката ми ЛЕИЧКА.....а за СВЕТЛИТО-да не говорим! Е, то бива бива ама чак пък толкоз....
   Аз пак нямам с какво да се похваля - няма ову, ниска БТ и провесен нос  Mr. Green Знам аз какво ще ми оправи настроението - един Понеделник в който ще видя най-добрите си приятелки. Хайде, да идва 17.04 че да се съберем най-после.


Я горе главата  Naughty да не виждам провесени носове  Naughty  Heart Eyes И моля без отчаяние. Вижте кой го казва и си вземете бележка, ако обичате  Hug
Аз реших, че вече няма да се кахъря за миналото, просто ще изтърпя това кървене, ще ида другата седмица да ми погледнат матката и КРАЙ, Финито и т.н.  Crossing Arms
Сега сметнах, че ако имам късмета да забременея в началото на юни може да си имам водолейче, мойта зодийка, голем кеф  Mr. Green

# 206
Светли, моите почитания!!! newsm51

А и съм малко пристрастна (също водолей).

# 207
  • Мнения: 9 990
Аз се гласях сега за едно стрелче,ама се размина.И на водолейче ще съм доволна-първото е такова и е прекрасно дете. Hug
Момичета, на мен настроението точно днес ми се помрачи още повече.Преди малко разбрах, че моя приятелка е загубила бебето в 4 месец...даже към края беше...поревахме си заедно по телефона и така....та за мен този ден ще си остане мрачен, каквото и слънце да се показва, каквито  и птички да пеят, защото ми е много мъчно за нея, много сме си близки, децата заедно си гледаме, тежко е...извинете,че ви занимавам, но ми се искаше да го изкарам, макар не мое-аз се вълнувах заедно с нея за това бебенце, крояхме планове... SadНа фона на нейната мъка моята лелка дето ме посети е нищо...каква съм глупачка само Sad

# 208
  • Мнения: 9 077
Май всички сме се олелили по едно и също време... Момичета, съжалявам Confused

Аз вчера бях на лекар за бъбреците...изследвания, ехограф, рентгенова снимка...не стана ясно какво ми е, единственото категорично нещо са микробите в урината и това, че ще пия гаден Ципрофлоксацин (ще гъбясам здраво) и много обезболяващи (Леа позна за Дуспаталина), едни от които инжекции Sick Честно ви казвам, писна ми от лекари и болести, като стана на 50 (ако стана де) не знам в какво състояние ще съм, щом сега на 22 съм така...

Поне времето е хубаво, напук на всички гадни новини...Пенелопа, гадна работа е това, съжалявам за приятелката ти...
Дари, браво за снимката  bouquet Ама другите снимки къде са Crossing Arms

Не знам какво става последните месеци с моя цикъл, обаче нещо не си го харесвам...взе да идва когато си иска, подранява, БТ засича ову на 16 ден, аз го усещам на 12, ужасна лутеална фаза ( ако се доверя на фертилити-то)...абе...искам на море, това ще ми реши всичките проблеми  Blush

# 209
  • Мнения: 3 372
ДОЙДЕ МИ newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45

# 210
  • Мнения: 1 329
Дари, браво за снимката  bouquet Ама другите снимки къде са Crossing Arms

Стеф,
признавам Embarassed , виновна съм.
Но за сметка на това ви пускам снимки на Метеора



# 211
  • София
  • Мнения: 3 249
milenna21 , хубавото в лошото е, че май 5-6 чакащи се олелихме в рамките на 2 дни, което означава, че след месец пак ще се подкрепяме заедно по горе-долу едно и също време!  Wink

# 212
  • Мнения: 2 123
Мацки включвам се набързо с питане.
Наши близки приятели, които не живеят в София ме помолиха да им организирам:
1. Лапароскопия за жената /знаем само че има запушване на тръбите... нали тов асе прави?/
2. Спермограма за мъжа
3. Обща консултация
Знам, че темата сме я нищили много пъти, но сега ви моля систематизирано да ми кажете при кого и къде да отидат. Колко по-рано се прави записването и координати.
Много много ви благодаря. Ще съм супер щастлива ако успея да им помогна.

# 213
  • Мнения: 3 372
milenna21 , хубавото в лошото е, че май 5-6 чакащи се олелихме в рамките на 2 дни, което означава, че след месец пак ще се подкрепяме заедно по горе-долу едно и също време!  Wink

и така до постигане на желаната цел Wink

# 214
  • Мнения: 9 077
Иринии,предлагам клиника Торакс в Пловдив, д-р Васил Даскалов. Перфектният избор.
Така или иначе не са от София, стига да йм е удобно до тука. Но е факт, че много двойки идват от доста крайни точни на БГ именно заради правилния избор и на клиника, и на лекар. На всичкото отгоре, съпругата му Мариела Даскалова - Meli, може да се заема със спермограмата.
Дано изберат този вариант, няма да съжаляват Wink

Дари, снимките са супер, изплакнах очи  Blush То се е вдияло че скоро няма да я видя тая Гърция, поне да си я гледам на снимки.

Последна редакция: пт, 14 апр 2006, 14:44 от .:.Stef.:.

# 215
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Благодаря ви на всички за милите думи,аз ви се възхищавам не по малко,и съм сигурна че скоро ще си гушкате бебоци,искрено ви го желая.
Надявам се всички да се похвалим с добри новини другия месец,и да си разказваме кой как се чусва през 9мес,но за това господ си знае работата.
Милички знам че сега като ви е дошло ви е гадно и тъпо ноо,ще стискаме палци за следващия път,аз вярвам че когато искаме силно нещо,ще стане напук на всички  пречки.
А и да ви споделя че на мен пролета ми е много плодовит сезон,дано и при вас да е така.
Успех на всички,без отчаяние  bouquet  bouquet

# 216
  • Варна
  • Мнения: 3 881
Дарилка, чудни снимки, направо се размечтах  Crazy

milenna21 , хубавото в лошото е, че май 5-6 чакащи се олелихме в рамките на 2 дни, което означава, че след месец пак ще се подкрепяме заедно по горе-долу едно и също време!  Wink

и така до постигане на желаната цел Wink

Като гледам другия месец ще има много палци за стискане.  Peace

# 217
  • Мнения: 1 925
Ирини, писах ти на лични за д-р Николай Попов в Шейново, както го наричат повечето жени тук, които са били при него - факир на лапароскопиите.
Успех на познатите ти !
Аз съм в толкова ужасно настроение, вчера вечерта ревах на мъжото, четох разни статистики, че 80% от жените имат спонтанни аборти и така се притесних и ми стана мъчно и се сетих и за Светли и горкия така се притесни и не може да ме успокои... 1 час съм ревала  Cry Хвана ме един страх, а нямам никакви симптоми за лелка, Thinking а принципно тлябва да ми дойде утре или в неделя. Но постоянно ми се пишка и през нощта, не знам дали има връзка  newsm78
Уфф, наоплаквах се...  Cry Съжалявам, че внесох такова тъжно настроение... Sad

До понеделник ! Hug

# 218
  • Мнения: 9 990
Страчателка, а дано ти, мила, удържиш фронта този месец и се похвалиш понеделнишки с две чертички... Praynig
Аз смятам днес по-рано да си тръгна и да прекарам повече време с детето.... Hug
Весел и приятен уикенд на всички!  bouquet

# 219
  • тук-там
  • Мнения: 5 674
Препикването е ранен симптом при бременност, ама чак пък толкова ранен  newsm78. Дано при теб е точно това и лошата лелка те подмине!!! Че като гледам какви бели направи на другите момичета  Sad ... уф, неплодотворна седмица. Да минава и заминава, а с нея и лошото настроение!

# 220
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Страчателка,недей плака де не бъди тъжна,всичко скоро ще се оправи ама по добри и ведри мисли трябват, не ги мисли сега симптомите какви са той теста ще покаже ,не се тормози
Знам че те човърка ама така няма да си помогнеш,хващай мъжа под ръка утре и се радвай на пролета и дано и тя те зарадва  с EFP
Пенелопа ,много ми е мъчно за дружката,за теб и другите момичета ти ама дано това да са последнате такава новини която чувам,хайде лелята да си ходи и да започвате приятната част за бебеправене.
За другия месец пратете лелята на море,и не и давайте да ви навестява аз ще и осигуря хотел newsm62 Joy

# 221
  • Мнения: 4 302
Дарилка,...... върна ме във времето на медената ни седмица.. newsm51 Two Hearts txtloves

# 222
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Момичета,очаквам ову-то и започваме сериозно да опитваме за бебче.Стискайте ми палци другия месец да се похваля с EFP.Пък може и да го нагласим на рождения ден на "баткото"... smile3510  ylinfant

# 223
  • Мнения: 1 950
Привет и от мен  bouquet

И на мен ми дойде, вчера си поплакох, днес съм вече по-добре Laughing Важното е, че с идването на цикъла ми свърши и офанзивата по годишното приключване.  Laughing

Беше ми много мъчно вчера. За Светли, за Леа, за Ним и за всички, които пак се оциклихме. Важното е обаче да забравим тези дни и да продължаваме напред. Laughing
Дарилка, браво за цветната снимка. А иначе Метеора е едно прекрасно место, аз също се върнах две години назад, ех, спомени, спомени Laughing

Пожелавам ви страхотен уикенд. За мен Цветница е като национален празник, ние сме три аз, майка ми и племенничката ми, безкрайно съм щастлива, че си отивам в Пловдив, и ще празнувам сред най-близките ми хора.  Laughing
До понеделник  bouquet

# 224
  • Мнения: 3 376
Момичета, явно от много четене на форума са ви се синхронизирали циклите. Чувала съм, че е често явление в общностите, където преобладават жените Wink Не тъгувайте за пропуснатия цикъл, те и Водолейчетата са хубава зодия Wink

Аз още не съм в цикъл, но този е ановулаторен, така че и мен ме бройте в чакащите следващия влак. Или някой от по-следващите... Все тая, има и по-страшни неща от това да нямаш овулация. Например да те мързи да работиш, а да има толкова много работа край тебе smile3507 Крепи ме мисълта, че довечера съм на женска сбирка, която ще ми вдигне настроението Peace

# 225
  • Мнения: 333
Момичета, не се отчайвайте! Много съжалявам за всички с лелката. И аз съм в очакване, ще стане ясно в началото на другата седмица. Дано скоро можем да се поздравим. Направо откачам. Успех! Весело изкарване на събота и неделя.  newsm68
На всички именички - ЧЕСТИТО!   smile3525

# 226
  • София
  • Мнения: 4 272
Еййй, ама за влака, дето ще мине другия месец, се събрахме много чакащи Laughing Дано се окаже пълен с бебчета! Във всяко купе - по няколко, за да има за всички Wink Аз май ще чакам пътническия. Той ще намине някой друг месец. Мисля, че при мен ще има резултат едва след лапароскопията newsm78

# 227
  • София
  • Мнения: 4 272
Ами стискаме палци! Дано синчето ти скоро стане батко!

# 228
  • Мнения: 1 183
Здравейте, момичета!
На мен днес ми е отвратителен ден, само гадни новини и новинки?
Имам пак един въпрос, купих си днес за първи път тестове за овулация, но се чудех днес ли да ги започвам или не. Температурата ми спадна с няколко десети, а по принцип би трябвало да ми е рано за ову, но съм с много нередовен цикъл и нищо не се знае.  newsm78
Благодаря предварително!  bouquet  bouquet  bouquet

# 229
  • София
  • Мнения: 2 044
Стискам ти и аз Praynig Hug

# 230
  • Мнения: 1 925
zvetun4o, вие сте трима а при нас сме повечко - аз, майката и бащата на мъжо са Цветан и Цветанка  #Crazy , брат му е Ясен, най-добратат ми приятелка има РД... Луда работа... #Crazy
Момичета, не мога да се отърва от лошите мисли... въртят ми се само спонтанни аборти, направо ми се плаче, страх ме е, ако съм бременна или ако забременея, леле в каква паника ще изпадна тогава... Как да се отърва от това чувство. Толкова ми е черногледо, никога не ми е било такова... Преди малко и колежката ме успокоява, ама направо ми идва да ревна в офиса... Cry
Съжалявам, че толкова се оплаквам, но днес ми е ужасно тежко. Cry

# 231
  • Мнения: 9 077
Силвър, тестовете за ову не са много подходящи за нередовни цикли, защото не може да се прецени от кой ден точно да започне тестването и може да ти се отрази сериозно на джоба Crazy
Щом мериш БТ, споко, знаеш че съчетанието межу подходяща цервикална слуз и спадане на температурата намекват за работа по въпроса  Wink

# 232
  • София
  • Мнения: 4 272
Stra4iatela , тази твоя нервност с изблици на рев подсказва 2 възможни неща: или е ПМС и скоро ще ти дойде, не Дай Боже, или си бременна. И при двата случая нервите ти се късат от нищо. Успокой се, моля те! Излез на чист въздух, по възможност си купи нещо лично за теб и ще ти олекне! Хайде, гушкам те, няма да си черногледа Hug

# 233
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Stra4iatela ,незнам дали съм права но за малко,не влизай никаде където пише за такива неща,то като четеш и косите ти настръхват,все си мислиш че при теб ще стане нещо от личен опит ти го казвам знам ,че от моята позиция ти се струва лесно да приказвам така ,но вярвай ми всички тези мисли съм ги имала и имам,ама само ми вредят ,мисли само за хубави неща,направи си подарък нещо любимо за теб.
И дано тези емоции се дължат на бошуващи хормони,които ти донесат мечтаните 2 чертички

# 234
  • София
  • Мнения: 505
Момичета, много съжалявам за всички с лелки.

Аз все още не съм си правила тест, може би утре ...

Весел уикенд на всички и ползотворен за бебеправещите!

# 235
  • Мнения: 2 123
стефи, сладоледче, благодаря ви за бързата реакция. Ще им предложа и двата варианта и ще действаме.
По повод ранните аборти, страчиателка, доколкото можеш се опитай да не психясаш. Подобни страхове също могат да станат някаква бариера при забременяването. Каквото е писано. Вижте във форума за родители преживели загуба - н аколко много жени им се е случило /вкл. и на мен/, колко момичета са си загубилибебетата и в края на бременността... и все пак историите им накрая са с хубав край! Явно всяка от нас научаванякакви уроци и формира полезни черти в характера си , подготвяйки се за най-хубавото и важното в живота - неговото продължение.
Прегръщам ви и ви давам кураж!!! Hug

# 236
  • сто акровата гора
  • Мнения: 230
Ох момичета и аз я чакам лелката, с надежда да не ме посети този път  Praynig Трябва или днес или утре да (не)дойде  ooooh! Решила съм твърдо да изчакам, и да правя тест в понеделник ако ме пропусне. Стискайте ми палци, че взех да откачам вече тотално, а и имам едно бяло течение което ме тревожи  Thinking и глава ме боли ... абе лудост казвам ви!!! Да хванете пък да ме набиете май това е лек  Joy

# 237
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Soseress ,аз ей на така ако щеш ми вярвай си мисля че ще те пропусне лелята,при мен бялото течение като спреше и ми идваше,та да ми се чудиш на акъла му се радвах като бебеправихме защото ми бяха казали ,че като си бремена то се засилвало,дано и при теб това да е знак за най хубавата новина.
Отивай на разходка и нали са празници тези дни дано те прихване добро настроение да не мислиш толкова.

# 238
  • сто акровата гора
  • Мнения: 230
Благодаря Мира за милите думи, дано си права  newsm17
Отивам на разходка с приятелка, утре съм на имен ден и дано всичко е наред и да мога да се похваля тия дни newsm44

# 239
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Дано миличка и ти и всички останали,стискам ви палци Praynig

# 240
  • Мнения: 515
Скъпа Мира, ти си страхотна след всичко, което си преживяла ти продължаваш да се бориш. БРАВО! newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm1
Сигурно твоя пример ще даде на много момичета сила и воля. БЛАГОДАРЯ ТИ!
АЗ от снощи започнахме бебеправене.
Успех на всички и весел ден без черни мисли newsm03

Цитат
Skapa Mira ti si stahotna sled vsichko koeto si prejiviala ti prodljavash da se borish BRAVO newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10
Sigornno tvoia primer shte dade na mnogo momicheta sila i volia.BLAGODARIA TI
AZ ot snoshti zapochnahme bebepravene.
YSPEH na vsichki i vesel den bez cherni misli newsm03

---------------------------------------
Моля пишете на кирилица! Използвайте КРЕДОР (горе в дясно, до бутончето "Изход)


Последна редакция: сб, 15 апр 2006, 14:48 от Сънчи - Пънчи

# 241
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
helenapeeva ,Благодаря ти за милите думи,всички сте токова силни вярвам в това, и се надявам скоро да ме настигнете.
Ние също от два дена започнахме бебеправене,хайде другия месец ще се надяваме и дай боже радваме заедно.

# 242
  • Мнения: 515
ДАНО  newsm17 newsm17 newsm17
Вярвам, че ще има с какво да се похвалим

Цитат
DANO  newsm17 newsm17 newsm17
VIARVAM CHE SHTE IMA  S KAKVO DA SE POHVALIM

----------------------------
Моля пишете на кирилица

Последна редакция: сб, 15 апр 2006, 14:50 от Сънчи - Пънчи

# 243
  • Мнения: 1 925
Здравейте !
Аз вчера се пооправих малко вечерта. Бяхме с мъжо на РД на шефа ми и там имаше едно беборанче на почти 2 годинки и така се разсеях покрай него. Сега излизам и ще послушам съвета ви и ще си купя нещо, а после ще се похваля  Mr. Green
Айде, успех на всички, които са започнали бебеправенето наново, а на чакащите като мен стискам палци и на краката  Wink

# 244
  • Atlanta
  • Мнения: 206
И аз не чакам вече  Sad След 4 дни закъснение и отрицателен тест, ме посетиха вече Cry

Но както се казваше в една реклама - не губете кураж, идва нов тираж Simple Smile

# 245
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 992
Много е тихо днес тук, сигурно всички сте по разходки  Grinning . Аз съм се разчистила у нас, а разходките съм ги оставила за утре.
Хрумна ми идея за заглавието на новата седмична тема, ако ви хареса, използвайте го  Hug
"Стига лелки и беди, време е за две черти!"
Приятна почивка на всички  Heart Eyes

Purple съжалявам, дано пролетта е по-благосклонна към нас.

# 246
  • Мнения: 333
Заглавието на темата много ми харесва!!! Да днес денят беше страхотен за разходка. Ние с мъжо бяхме на Витоша. Направихме страхотен поход в планината. Много добре ни се отрази. Утре пак сме там.  dance

# 247
  • Мнения: 2 123
и аз бях цял ден навън, но по задачи...
Сега се прибрах уморена и полуразревана от един тъпанар на улицата... Никога не бих с еразстроила от такова нещо ПРЕДИ, а сега - заради липсата на кавалерство на пътя хлипам и се самодъжалявам - Добре че поне се въздържах  и не звъннах на мъжа ми да му се нацупя, че е трябвало да бъде с мен...
В чудесния слънчев ден ви занимавам с наглед толкова тъпи неща... съжалявам. Sad

# 248
  • Мнения: 9 077
Иринии, душичко, и моят ден беше горе долу такъв, пълен с тъпотия, даже и сега е така...ама важното е да е само днес  Simple Smile

# 249
  • Мнения: 1 768
Здравейте,цветенца Hug

Преско4их да ви поЗдравя и да ви кажа,4е тук сте се събрали най- добрите съ6ества на планетата и да ви пожелая много 6астие и минимум на всяка от вас по едно бебе.  bouquet
При нас днес и утре е Велик Ден.Нагъвам сега немския коЗунак като луда,ама не е така хубав като българския.. Stop

Оби4кам ви и до скоро.
 Blush Hug Peace

# 250
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ КРАСИВИ ЦВЕТЯВЕСЕЛ И ЩАСТЛИВ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ

  Момичета искам да ви пожелая на този много хубав празник всички мечти да ви се сбъднат и да ви донесат най добрата новина на света,господ обича силните а вие сте едни от най ярките примери за това така, че няма начин да ви подмине.
Много здраве и усмивки,и най вече надежда
Прегръщам ви всички и ви пожелавам успех.
 newsm51 newsm51 smile3525 smile3525
     
       

# 251
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Привет и от мен. Днес съм именячка, но ако постна една почерпка тук, повечето няма да я видите, затова си запазвам правото за утре сутрин!
   СЛАДОЛЕДКЕ, умолявам те да прогониш всички черни мисли от красивата си главица и да не мислиш за лоши неща. То и с мислене и без мислене, каквото е писано да отиде на глава, на камък не отива, така че остава само да се молим да имаме огромен, нечуван късмет от тук нататък.  Вярвам, че ще е така.
   ЖАБЧО, името на темичката ме изкефи максимално. Хайде, нчмам търпение да се разпиша в нея.
ВЕСИ, как си бе душо? Похвали се, че ни е домиляло за теб. Кога си на преглед пак?
ДАРЕТО също я е хванала липсата....какво става бе хорааааа Mr. Green ох, много са момичетата, които не пишат и ще им дърпаме ушите!

# 252
  • Мнения: 1 768

ВЕСИ, как си бе душо? Похвали се, че ни е домиляло за теб. Кога си на преглед пак?

Бивам,каке.Гади ми се яко,повръ6ам...ама ина4е бивам Tired WhistlingБях на преглед преди 3 дена и видяха полодното сак4е и сър4ицето и днес уж е по4нало да бие..Късна овулация съм имала,zатова сега съм и едва в 6 седмица и няколко дена.след 3 седмици съм пак на преглед..
Ти кога 6е идва6 към Берлинско? Mr. Green


# 253
  • сто акровата гора
  • Мнения: 230
Момичетааааааааа Не издържах и си направих тест преди около час и нещо  и е ПОЛОЖИТЕЛЕН  newsm44 newsm44 newsm44
Направо съм на седмото небе и незнам какво да кажа и .... О Мира се оказа права  newsm62 newsm62
 Утре мисля да направя още един сутринта че едната чертичка е малко по-бледичка от контролната май или полудявам!!!
Не знам утре ли да ходя на лекар или да изчакам още малко? Иначе фолиева киселина си пия отдавна.
Ох добре че ви има вас тук че иначе съвсем щях да лудна  newsm51
И ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ЦВЕТЕНЦА   bouquet  bouquet

# 254
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
О миличка много много се радвам,стискам палци всичко да е наред,и утре пак пиши да кажеш втория какъв е макар да съм сигурна че ще е EFP,дай боже на всеки тази радост,която сега те е обзела.И не си полудяла две ли са чертите това е, не бързай с доктора че сега нищо още няма да се види паничко е още мисля,ама ти си знаеш

# 255
  • сто акровата гора
  • Мнения: 230
Ами взех да идвам на себе си май  newsm62
Да ще изчакам с лекаря, след Великден ще отида, наистина сега едва ли нещо ще се види. Благодаря много за подкрепата и разбирането, тук всички сте страхотни и от все сърце пожелавам на всички да видят  EFP съвсем скоро  newsm51
Пристягат ме яйчниците и това ме притеснява малко, но вече съм по-спокойна и търпелива, пък и до сега четох в първи признаци че и на други момичета се е случвало така в началото така че спирам с мъдруването и чакам настроена позитивно! newsm62

# 256
  • Мнения: 1 765
Браво, Сосерес радостта ти със сигурност е огромна  Joy Аз също се зарадвах...пожелавам ти всичко да е наред.
Момичета лошите неща отминават и нека само хубавите да се запомнят и ни разведряват, все си мисля, че и нашия момент ще дойде и бебоците няма да ни подминат  Party
Аз се чувствам леко депресирана, макар че за мен беше невероятно щастие да имам възможността да погушкам и да се позанимавам с племенника си, който видях този уикенд за втори път откакто се е родил. Толкова ме поласка факта, че въпреки, че за него съм непозната, той реагира невероятно само като му заговорих и протегнах ръце да го взема...
Малкия хитрец, знае сигурно, че лелите са за глезене и от сега се старае да ми стане фаворит Laughing

# 257
  • Мнения: 1 183
Сосерес   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт