Пробвайте новите Pampers® Premium Care с копринено мек горен слой

  • 16 530
  • 141
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Pampers разкрива вълнуваща иновация в пелените, представяйки най-меката пелена, създавана някога от марката. Pampers Premium Care са направени от копринено меки материали и уникални абсорбиращи каналчета. Новите пелени Pampers с 5-звездна защита на кожата са перфектни за всеки малък ценител на мекотата.

Докосването е езикът на любовта, но кожата трябва да бъде идеално защитена, за да се насладим изцяло на тези малки моменти на нежност. Пелените, които избирате за своя мъник, играят съществена роля в грижата за неговата кожа. Ето защо Pampers Premium Care разработиха своите най-меки пелени. Когато кожата е идеално защитена, единственото, което вашето бебе усеща, е любов.  



Новите Pampers Premium Care осигуряват 5-звездна защита за кожата благодарение на следните няколко иновации :

1. Нов, копринено мек горен слой, който обгръща бебето в копринена мекота и осигурява идеална защита за кожата.
2. Уникални абсорбиращи каналчета, които разпределят влагата равномерно.    
3. Интелигентен индикатор за влага, който хитро ти подсказва кога твоето бебе се нуждае от смяна на пелената
4. Дишащи микропори: Създадени, за да улесняват циркулацията на въздуха и да носят усещане за свежест върху кожата на бебето.
5. Еластични ленти: създадени да се разтягат и нежно да обгръщат бебето с любов.



Разбира се, за да се убедите в предимствата на подобрените Pampers Premium Care, само думи не са достатъчни. Сега можете да се уверите сами, като позволите на вашия малък ценител на мекотата да бъде сред първите бебета, опитали новите копринено меки пелени на Pampers.
Pampers знае колко важнo e мнението на всеки един потребител и по тази причина желае продуктите на марката да достигнат до повече майки, които да ги пробват и да споделят своите впечатления.

Pampers Bulgaria ще подари пакет Pampers® Premium Care на десет от вас, които имат желание да се уверят лично в качествата им и да споделят своето мнение във форума, като по този начин помогнат и на други майки, които се колебаят в избора на пелени.

За да бъдете един от „информаторите“ в BG-Mamma, единственото, което е необходимо да направите, е да заявите до 17.03.2016 г. в настоящата тема своето желание да участвате в кампанията, като напишете колко килограма е вашето бебче, за да получите най-подходящия размер пелени.

Последна редакция: пн, 25 апр 2016, 10:08 от Реклама

# 1
  • София
  • Мнения: 186
Здравейте,използвам Pampers Activ Baby и бих искала да пробвам новите Pampers® Premium Care
Моето момченце тежи 7 кг и 800 грама.  Simple Smile

Последна редакция: вт, 08 мар 2016, 16:34 от viky_v

# 2
  • Мнения: 8 934
Здравейте, синът ми е на една година и тежи 11 кг.

# 3
  • Мнения: 62
Здравейте,имам момиченце на 2 месеца тежи 6200 кг.

# 4
  • Мнения: 5 037
Моят син е 10кг и бих искала да пробваме тези пелени.Той е с много чувствителна кожа и трудно намираме пелени да ни паснат.

# 5
  • Мнения: 1 808
Здравейте, бих искала да пробвам новите Pampers® Premium Care. То вече е време да работя в посока сваляне на пелените, но все още използвам. Детето е 15 кг.

# 6
  • Мнения: 237
И аз бих желала да пробваме пелените. Моето момиченце тежи 13,4кг.

# 7
  • Мнения: 525
Здравейте, моята девойка е на 6 месеца, към 8 кг.

# 8
  • Мнения: 289
С удоволствие ще пробваме.Синът ми е на 6 месеца, около 8 кг.

# 9
  • Мнения: 313
Аз също искам да пробвам новия памперс. Бебето ми тежи 6800кг

# 10
  • Мнения: 2
Здравейте,
И аз бих искала да ги пробваме, бебчето ми е на месец и половина и тежи 4200гр.

# 11
  • Мнения: 11 003
Здравейте, моето момче е на 1 г. и 3 м. Тежи 11,500 кг.

# 12
  • Мнения: 1 090
Здравейте.
Синът ми ползва pampers active baby, но бих искала да пробва и новия модел.
Тежи 7 кг.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Здравейте,
Желая да участвам в кампанията, синът ми е на два месеца, тежи 5 кг.

# 14
  • Мнения: 10 874
Ще се радвам дъщеря ми да пробва тези нови пелени и след това аз да напиша отзив във форума. Heart Eyes В момента тежи 10 кг.

Общи условия

Активация на акаунт