за интимните гелове

  • 10 228
  • 52
  •   1
Отговори
не знам дали темата е за тук,но както преценят модераторите:),а и май вече е обсъждана но не можах да я намеря.Въпроса ми е дали има специални гелове за бременни или могат да се ползват универсалните и изобщо препоръчват ли се(като лактацид например) по време на бременност?благодаря ви и извинявайте ако се повтарям  bouquet

# 1
  • Мнения: 962
Ami az prez cqlata bremennost i predi tova si polzvam intimniqt gel na ORIFLEIM.Mn.sam dovolna!

# 2
  • София
  • Мнения: 2 164
Аз ползвах през цялата бременност.

# 3
  • Мнения: 2 171
И аз ползвах интимен гел през цялата бременност. Мисля, че е много по-подходящо отколкото използването на сапун, а поддържането на хигиена само с вода е несериозно.

# 4
  • Мнения: 298
Ами Лактацид Фемина за ежедневна употреба на Глаксос Смит даже е препоръчително да се използва за хигиенно средство. Аз съм много доволна от него. Докато другия гел на същата фирма и серия е медицински и може да се използва след лекарско предписание.

# 5
  • Мнения: 161
Преди бременността, по време на и до сега ползвам Ейвън или Личия. И от двата съм доволна.Нямаше проблеми

# 6
  • Мнения: 5 391
По време на бременността ползвах различни интимни гелчета, вкл. и Лактацид, няма противопоказания, дори напротив.

# 7
  • Мнения: 601
 Нито сапуни нито интимни гелове по време на бремеността Naughty
 Използвам Трихлобактер,който е лек дезинфектант,препоръчан ми от гинеколога. Peace

# 8
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Използвам на Нивея интимния гел, от време на време и този на Ейвън. Не мисля, че има проблем, важното е, че по време на бременност трябва да се спазва изрядна хигиена.  newsm03

# 9
  • Мнения: 81
  Подкрепям marulka !!!

# 10
  • Русе
  • Мнения: 785
Не съм спирала да ползвам Genera със смрадлика, който имах отпреди..., а Триклобактер ползвам веднъж-два пъти месечно за промивка, НО НЕ ПО ВРЕМЕ НА БРЕМЕНОСТТА!

# 11
  • Мнения: 575
Така и така е отворена тема за геловете - аз ползвах genera и лактацид и не съм имала проблеми.
Обаче ме интересува дали може да се ползва интим гел не посредствено след раждането, когато има още шевове.

# 12
  • Мнения: 388
И първата бременност  и сегашната си ползвам интимен гел-Дерком  и на Ейвън.

Последна редакция: пн, 10 апр 2006, 12:07 от walentin

# 13
  • Мнения: 64
 Ползвах през цялата бременност интимния гел на Ейвън.

# 14
  • Мнения: 5 103
Ползвам различни гелчета , сменям ги, но не много често се мия с тях доктора каза , че не било хубаво newsm78

Общи условия

Активация на акаунт