Цветница наближава и надежда ни дарява /10.04- 16.04/

  • 5 335
  • 106
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 856
А спирането на Утрогестана съгласувано ли е със Стаменов?

# 61
  • София
  • Мнения: 4 272
Не е съгласувано  Embarassed Обаче като се чувствам зле от него, какво да правя Rolling Eyes А и Прогестеронът ми е в норма. Нямам спонтанни аборти, та затова реших, че ако е рекло да се закрепи, т.е. имплантира, ще стане и така.

# 62
  • Мнения: 856
Леа, аз само си сверявам часовника, понеже не съм голям привърженик на Утрогестана, тъй като и аз нямам проблем с прогестерона. Мисля че заради него миналия цикъл задържах 3 седмици зародих, който така или иначе е трябвало да се изхвърли.

# 63
  • София
  • Мнения: 821
Леа, кръвта означава истина. Дано да е добра истината, която ще научиш! Успех!!!

# 64
  • Враца
  • Мнения: 5 201
Леа пиеше ли утрогестана или го слагаше вагинално?
Защото ако си го пила по-добрия вариант е бил да го слагаш вагинално.

# 65
  • София
  • Мнения: 4 272

Леа пиеше ли утрогестана или го слагаше вагинално?
Защото ако си го пила по-добрия вариант е бил да го слагаш вагинално.

Първо го слагах вагинално, но дори след 15 мин. лежане ми изтичаше на гащите Embarassed Реших, че така нищо не остава и по-добрия вариант да го усвоя, е да го пия. За съжаление тогава започна виенето на свят, което не издържах дълго.

# 66
  • Мнения: 1 951
Леа, много е рано, докато не видиш  червено на бяло не се брои  Naughty

Blueeyes, добре дошла! И моя мъж се дърпа от операция, но не защото го е страх, а един лекар му казал че не е сигрно дали ще има някакъв ефект  Sad

elfljo съжалявам  Hug

# 67
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Лея, има още време  newsm17 не се предавай така пък и Марински добре ти го е казала-докато не го видиш червено на бяло....

Миленка, къде се изгуби, как си, как вървят нещата при теб.Надявам се всичко да е наред.  newsm17

# 68
  • София
  • Мнения: 4 272
Е, видях го червеното на бялото Wink И гърдите вече не ме болят. И тече, и се вихри с пълна сила! Ами това е животът...не ми било писано да е този месец. Желая на всички ви приятен петък  bouquet

# 69
  • Мнения: 553
Лея, ужасно съжалявам  Cry Важното е да гледаш оптимистично напред  Hug и ти стискам палци!
Но това спиране на утрогестана не е ли неправилно? Все си мисля, че или изобщо не трябва да го започваш, или като си го почнала да караш по схемата до края. А и съм чела някъде, че вагиналното приложение има по-добър ефект. Вярно, че е малко неприятно, но като сложиш ежедневна превръзка е поносимо  Wink Може би е добре следващия път да го съгласуваш със Стаменов все пак.
Успех на всички тук кой каквото чака или е започнал!   bouquet

# 70
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Лея, миличка много съжелявам  smile3518.Кураж!  action032

# 71
  • София
  • Мнения: 4 272
Еее, не съжалявайте, де Wink Аз го приех много спокойно. Явно трябва да продължавам да се боря и следващата стъпка да е лапароскопия. Вече съм се настроила психически за това, оставя да се настроя и финансово Wink Така ми било писано...да стане трудно и сложно, за да му се радвам после повече Grinning
А някой да има с хубави новини?

# 72
  • София
  • Мнения: 7 242
Съжалявам Леа Sad. Кое инсе ти е това? И аз след 2 се отказвам и минавам към "тежката" артилерия. Нещо все неуспешни инсета... От кога никой не се е похвалил... Дано pkoprinkova го направи - крайно време е да има успял.

# 73
  • Мнения: 553
Дано pkoprinkova го направи - крайно време е да има успял.
Благодаря Лекси  Hug, дано  Praynig Но има още доста време до теста ми, а търпението ми нещо взе да се изчерпва вече  Confused
При теб какво стана с посткоиталния тест, направи ли го вече? Ако не си, стискам палци  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 74
  • Мнения: 3 376
Здравейте момичета,
Искам да питам няколко неща за ановулаторните цикли.
Първо, когато си с един яйчник ановулаторните цикли нормално нещо ли са? Д-р Стаменов твърди, че не би трябвало да имам ановулаторни цикли, тъй като оставащия яйчник изземва функцията на другия. Но все пак не е ли възможно организмът да си "пести" силите и яйчниковия резерв, и заради това да пропуска от време на време по някой цикъл?

Второто ми питане е: когато е ановулаторен цикълът, кои хормони го регулират и водят до менструация? Различава ли се по дължина от овулаторния?

Идеята на вчерашното ми посещение при д-р Стаменов беше да започнем следенето на овулация този месец, за да видим има ли нужда от стимулация. Но все пак ми се струва малко прибързано да заключаваме само от един цикъл, че организмът по принцип не овулира. Thinking Може би все пак тази липса на ову си е абсолютно закономерна в моя случай?

Общи условия

Активация на акаунт