Акушер-гинеколози Варна - 8

  • 159 080
  • 817
  •   1
Отговори
# 240
  • Варна
  • Мнения: 4 903
Не съм ПетункА, но мога да отговоря като това си е нормална практика. Гинекологичен преглед е едно и преглед с УЗ е друго. Всяко си има цена и ке таксува като това е навсякъде. Друг въпрос е дали лекаря ще таксува два пъти или поради специфика на пробрема ще "опрости" УЗ примерно. В профилактичния преглед при АГ например не се включва УЗ като при желание на лекаря или пациента се прави и такъв преглед и той се заплаща. УЗ се покрива от касата при бременност и то 3 пъти. Всеки над тази бройка се заплаща от пациента. Тона е по каса. Има много лекаря, които не го таксуват, но са си в правото да го, т.ч. имайте го в предвид.

# 241
  • Варна
  • Мнения: 1 360
Ели да така си е, съгласна съм, но като отиваш някаде на преглед (поне аз)  би трябвало да уточниш какъв искаш да ти е прегледа.. Звъня казвам искам еди си какъв преглед при еди си кои д-р, кога имс час,  а цената, казват ми всичко и си запазвам час за това което искам.. Пак споменавам (поне аз така правя)
 Peace

# 242
  • Варна
  • Мнения: 114
Не съм ПетункА, но мога да отговоря като това си е нормална практика. Гинекологичен преглед е едно и преглед с УЗ е друго. Всяко си има цена и ке таксува като това е навсякъде. Друг въпрос е дали лекаря ще таксува два пъти или поради специфика на пробрема ще "опрости" УЗ примерно. В профилактичния преглед при АГ например не се включва УЗ като при желание на лекаря или пациента се прави и такъв преглед и той се заплаща. УЗ се покрива от касата при бременност и то 3 пъти. Всеки над тази бройка се заплаща от пациента. Тона е по каса. Има много лекаря, които не го таксуват, но са си в правото да го, т.ч. имайте го в предвид.
newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

# 243
  • Мнения: 79
Здравейте,
Имам едно въпросче: В коя седмица успяха да видят, че плодовото сакче е пълно и пулсиращата точица? Днес ходих на преглед при д-р Крумовски в ДКЦ-4, но каза, че не се вижда много добре все още и ще ходя пак следващата седмица. И да питам при вас кога ви казаха, че има бременност? А извън въпроса: Много ми допадна този доктор. Много вежлив и приятен, обясняваше наистина подробно и си личеше загрижеността му. Мисля да продължа и занапред с него. По принцип мислих да се запиша при д-р Славчев в МЦ "Света Анна", но при него е голяма навалица, часове почти няма...

# 244
  • Вестерос
  • Мнения: 38 198
Крумовски в 5-та ми установи бременността, а в 7-ма видяхме сърцето.

# 245
  • Варна
  • Мнения: 633
По принцип мислих да се запиша при д-р Славчев в МЦ "Света Анна", но при него е голяма навалица, часове почти няма...
ама моля ви се недейте, чувала съм ужасни неща от две негови пациентки, които лично познавам!

# 246
  • Мнения: 79
По принцип мислих да се запиша при д-р Славчев в МЦ "Света Анна", но при него е голяма навалица, часове почти няма...
ама моля ви се недейте, чувала съм ужасни неща от две негови пациентки, които лично познавам!

За Славчев сте чували ужасни неща? Аз пък 1 лоша дума за него не съм чувала и исках при него, но поради факта, че има наистина много пациенти и е голямо чакане и редене за часове и се отказах...

# 247
  • Мнения: 3 047
За всеки доктор има и лоши и положителни неща, така че всеки сам си преценява  Peace

Аз също имам изпатили приятелки от него, но имам  и такава, която въпреки всичко и второто ще го роди при него  Wink

Имам и такава, която се следи и с двете си деца при Петинка и въпреки, че не е възхитена от нея и всичките негативизми, се чудя дали ще се следи при нея ако има 3то  Whistling

# 248
  • NE
  • Мнения: 10 999
Съжалявам за нахлуването в темата, но Петинка не бих я посетила за нищо на света.
Скрит текст:
Преди 4 г. ми направи такова абразио след мисед аборт, че си тръгнах дехидратирана, без грам изследвания и без нейното присъствие защото я нямаше след процедурата. След ужасни контракции няколко дни ми каза да я посетя след няколко дни в нейния кабинет. На другата сутрин ме приеха по спешност в болница за повторно абразио защото беше оставила част от плода. Благодаря на лекарите, които закърпиха положението за да мога да имам отново деца.
Д-р Стоилов доколкото знам е специализирал ФМ в Майчин дом. Апаратурата му е страхотна, но като АГ не е твърде тачен.

# 249
  • Вестерос
  • Мнения: 38 198
Ужасно е това  Hug Радвам се , че сега всичко е добре с теб.

Скрит текст:
Моето абразио след миссед  ми го прави Маджаров, много съм доволна, после 2 месеца ме следя и пуска различни тестове

# 250
  • NE
  • Мнения: 10 999
Така се прави. Peace Жалко, че не попаднах веднага на специалист.

# 251
  • Вестерос
  • Мнения: 38 198
Важното е , че сега си добре  Hug Hug

Скрит текст:
не знаех, че сме от един град  Laughing

# 252
  • NE
  • Мнения: 10 999
Не сме, но живея наблизо и Варна ни е най-големия град. Обаче няма да раждам тук, а в Добрич.

# 253
  • Варна
  • Мнения: 4 903
Крумовски в 5-та ми установи бременността, а в 7-ма видяхме сърцето.
+1
Друг лекар, но седмиците бяха същите.

Феичке, много е жалко, когато някой си сбърка професията и за капак в един момент иска името му да работи за него, а не той за името си и това разбираме след като изстрадаме. Важното е, че всичко е приключило благополучно и скоро те очаква втора радост.
Аз също съм от недоволните от д-р Славчев, но пък има и много доволни. Всеки трябва да си намери лекаря, но е трудно докато стане.

Последна редакция: вт, 27 дек 2016, 16:49 от eli70o0

# 254
  • Мнения: 18
Честита Нова Година! Искам да попитам някоя от вас знае ли актуалните цени за избор на лекар и екип в Окръжна болница? Съответно и за нормално раждане и за секцио.

Общи условия

Активация на акаунт