MAC & Sephora - 35 тема

  • 107 966
  • 747
  •   1
Отговори
# 690
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Само това синьо ме разколебава , но не съм го пробвала на ръка признавам  Embarassed . Обожавам синьо и лилаво.
Трябва този път да си направя списък хем да се възползвам от 20% с карта .

# 691
  • Мнения: 13 623
Хубаво е, но аз честно казано не го използвам. Нито пък лилавото в първия шоколад.

# 692
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
И аз не ползвам лилавото и синьото. Само те не ми харесват като нюанси.

# 693
  • Sofia
  • Мнения: 2 482
Момичета, кои ВВ-та на Estée Lauder имаше в БГ? И има ли ги в Сефора?

Мерси! Hug

# 694
  • Мнения: 1 651
Мерси Ел  Hug
Значи в събота или неделя ще падне голямо цапане в Сефора  Mr. Green ако се смелят над мен ще изкарат поне тестера на прасковката макар и да не са моите цветове , но ме интересува като качество как е .

Дано да ти я изкарат , на мен вчера не искаха, а и на щанда на TF беше страшна лудница 3 кукумявки и 2 консултантки. Въобще от вчерашният ми пазар съм със смесени чувства , когато ти трябва консултант винаги няма , а щом не искаш 2 се лепват за теб. Не ,че си тръгнах с празни ръце, но това ,което исках пак го нямаше .

# 695
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Check, ето тук има повече информация: https://www.foreo.com/

По Луна 2 или 2 Мини съм се зарибила аз.  Ще я взема скоро, само се чудя от Feelunique, или от САЩ, тъй като имам една командировка натам лятото.
Пооспамих темата с продукт, който в крайна сметка се оказа, че не се продава в нашия клон на Сефора, извинявам се. Попитах за четката заради намалението, което някой спомена по-рано.
Проверете в Дъглас  там цената на големите е 170,  а малките 120.евро, ако се използва и намалението от 25%, цената става прилична.
Миналото лято се бях запалила да си купувам,но ревютата в испанските блогове ме разубедиха.

# 696
# 697
  • Мнения: 31 165
В българския Дъглас няма. Peace

# 698
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Когато им се чудех., четох из боговете , че Clarasonic почиства по добре.,. Консултантска ме убеждаваше, че силиконова та повърхност не се захабява и е вечна.,,  за разлика от четките на  Clarasonic, които се сменят на определен период от време..Нещо не можа да ме убеди и се отказах,  сега ще порове пак за нова информация,  защото с намалението излиза 127,  голямата.
Благодаря,  че споделихте и ме подсетихте. bouquet

Последна редакция: ср, 25 май 2016, 19:23 от sl

# 699
  • Мнения: 2 045
Есенната на ТФ

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Ел, знам , че харесваш кремовете на Ланком, случайно да помниш цената грубо на Визионер?
От серията има и блър крем, нов ли е, отзив? Hug

# 701
  • Мнения: 2 223
Олелеее маркерите ! И коректора!  Blush Mr. Green Да се пести от банички трябва  Laughing

# 702
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Дайте съвет  Hug, от серията L'Oréal Mythic Oil, кой продукт си заслужава?
Чувала съм различни мения, парфюмът струва ли си? Мерсииии

# 703
  • Мнения: 31 165
Дайте съвет  Hug, от серията L'Oréal Mythic Oil, кой продукт си заслужава?
Чувала съм различни мения, парфюмът струва ли си? Мерсииии
Не въобще! Не ти трябва моно парфюм, който омръзва на третото пръсване и е обикновен, неразвиващ се ориенталец. Hug bouquet

# 704
  • Мнения: 7 562
Момичета, в дилема съм коя бронзираща пудра да взема




Общи условия

Активация на акаунт