Подсечено дупе

  • 3 535
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 460
Павлодерм.Вълшебен крем!

# 16
  • Мнения: 293
За дупето аз съм доволна от Ексципиал бадемово масло.Кожната ни лекарка ми обясни че освен към дадена марка памперси детето може да е чувствително и към кърпичките, защото съдържат Parfum и Ethylparaben (тези на Памперс ги имат).Сега само ако са акали ги бърша с кърпичка и после ги измивам с чиста вода и дупетата им са ок.

# 17
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Не е нужно бебето да е чисто голо, само дупето му да е на въздух Wink Ако и това му е притеснително, може да го увиеш с една пеленка от кръста надолу - просто да не е с памперс. Много кърпички дразнят още повече разраненото, затова в случаи на сериозно подсичане е най-добре само с вода да се мие, и то нежно.
Да ви кажа при нас от Бейбитан какво става - ако е леко зачервено дупето, помага. Но два пъти вече ни се случва да има малки ранички(когато никнат зъбки, дребната задължително се подсича здраво Sad) - и когато я намазах с Бейбитан, бяха такива писъци...не съм чувала такова нещо. На втората минута не издържах и отидох да я измия - дупето й беше цялото на бели мехури Shocked Минаха за няколко часа без следа, но оттогава бейбитан на сериозно разранено дупе не слагам.

# 18
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Отвара от смрадлика и Бочко

# 19
  • Мнения: 695
Има един крем,който се прави в аптеките,много е добър от две намазвания и минава.Обади се на педито да ти напише рецепта.Смени си марката на памперсите,дребния се подсичаше от тях.Ползвахме Памперс,сега сме на Хъджис
и при нас беше от Памперс,а сега с Хъджис нямаме никакъв проблем smile3521

# 20
  • Мнения: 663
При нас от Байбитан, също бяха станалаи големи ужасии по дупето и веднага го изхвърлих.А за подсичането, наистина въздушните бани много помагат, за да не е съвсем гол  му слагам някакви памучни гащички и кремът по поръчка ни върши хубава работа, той е от чиста ланолинова мазнина и витамини.

# 21
  • София
  • Мнения: 311

Павлодерм.Вълшебен крем!

Наистина вълшебен! При нас свърши работа! Пробвай го!

# 22
павлодерма го има в аптеката срещу театър "София"

# 23
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 381
А не ползвате ли бебешка пудра?
Аз слагам на мойто момче още като се зачерви леко кожичката от бебешка пудра "Нивеа" и кожата се успокоява.
 Laughing
Още от новородено мажа моето момче с преварена свинска мас - тя загрява и попива много бързо. Кожата става мека и нежна. Не ми допадат бебешките масла - много са лепкави.   Wink

Общи условия

Активация на акаунт